SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Witam! Jestem nowa w tym wszystkim, ale trochę poczytalam i postanowiłam sama ułożyć plan treningowy jednak chciałabym żeby ktoś mi powiedział czy jest odpowiedni
Dziewczyna 17 lat
Wzrost 160 cm
Waga 60 kg
Celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej i wyrobienie ładnej sylwetki. Pływam odkąd skończyłam 4 lata, ale ostatnio miałam 2 letnia przerwę podczas której troszeczkę się zalalam. Do rzeczy...

Poniedziałek
11/12 basen ok 30-35 minut
17 trening w domu (ćwiczę z 2×5l butelki z wodą)
Nogi + pośladki
10 minut rowerek stacjonarny lub stepper
4×15 przysiady
3×12 hip trust
3×12 lunge pulses na każdą nogę
3×12 step ups
Rozciąganie
Wtorek brzuch
Rozgrzewka
Mel b ABS
Rozciąganie
Środa odpoczynek
Czwartek
Basen tak jak w poniedziałek
17 trening w domu
Rozgrzewka
3×12 dead lift
4×15 sumo squat
3×12 lunges
3×12 butt bridge
Rozciąganie
Piątek
Trening brzucha taki jak we wtorek
Reszta tygodnia nic
Codziennie godzinny spacer z psem, okazjonalnie jazda na rowerze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Ten plan jest kiepski on Ci nie da takiego efektu jakigo oczekujesz, wręcz nie da żadnego. W Twoim przypadku na 100% nie trzeba spalać tłuszczu tylko nabrać masy miesniowej a dopiero potem lekko przyciąć, w takim wieku dziewczyny raczej maja tzw. galarete w miejscu gdzie powinny mieć mięśnie i idzie to bardzo łatwo wypełnić właśnie odpowiednim treningiem siłowym. Niestety bez siłowni raczej nie zrobisz wymarzonej sylwetki, jedynie co to schudniesz gdzie efekt pozostanie taki sam i zejdziesz przypuśćmy do 55kg objetosciowo bedziesz mniejsza, ale ta ''galareta'' w miejscach gdzie powinny byc wypełnione mięśnie bedzie cały czas. Niektóre kobiety tego nie rozumieja i chudna jeszcze bardziej co w późniejszym czasie prowadzi do złych relacji z jedzeniem i popadania w różne kompleksy a to wszystko dlatego, że chcą za wszelką cene chudnąć, gdzie w wiekszosci przypadków nie jest to w ogóle konieczne, tylko wlasnie potrzeba w niektórych miejscach dodać troche czystej masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

FBW na dłuższą metę?

WHEY premium