SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prostowanie włosów u chłopaka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 138
Siema mam pytanie otóż mam lekko kręcone włosy i kiedy tak dla żartów wyprostowalem sobie włosy na imprezę i znajome powiedziały że dobrze mi w takich włosach. Teraz po roku czasu zastanawiam się jak można wyprostować włosy tak na chociażby 2 dni żeby nie były że w domu są ładne proste a jak wyjdę na miasto to zaczną mi się kręcić od nowa (używam szczotki prostujacej) jakies rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Janek3344
Odpowiadając wszystkim co mówią że to dziwne żeby facet prostowal włosy argumentuje to tym że środek grzywki mi spada i robi mi się rynna taka z włosów. Rano jak wstaje i potrzebuje się szybko ogarnąć to zawsze wyrywam dobie przy tym włosy bo sie zaplątują. A jak jestem gdzieś na mieście na imprezie czy cos to wszystko ładnie włosy są ułożone na poczatku imprezy a pozniej wyglądam jak ostatni menel. I dodam że jak jestem po fryzjerze to Maks 1.5 tyg i od nowa wszystko (rynna z grzywki zaplatywanie włosów tylko z taką różnica że boki są krótsze) wiec to nie jest tak że prostuje włosy bo jestem z tego pokolenia z chłopaków co przesadnie dbają o siebie po prostu chce żeby układanie włosów mi zajęło 5 min a nie 20 min. Uprzedzam jeszcze to że na lyso się nie obetne bo już raz tak zrobiłem no i nie pyklo xD


może więc trzeba się z dobrym fryzjerem skonsultować który powie jak dbać o włosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
Kup sobie prostownice lepszej firmy ( remington , babyline np)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Boże
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Prostowanie keratynowe

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
krzykacz
Boże


Ty to pewnie nie masz włosów nie wiesz jaki to ból

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja wiem że teraz sporo się zmienia ale jednak trochę to dziwne żeby facet sobie włosy prostował, jak masz to robić to znaczy że masz dłuższe włosy jeśli kręcone Ci się nie podobają to wystarczy je trochę skrócić ale oczywiście to Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 138
Odpowiadając wszystkim co mówią że to dziwne żeby facet prostowal włosy argumentuje to tym że środek grzywki mi spada i robi mi się rynna taka z włosów. Rano jak wstaje i potrzebuje się szybko ogarnąć to zawsze wyrywam dobie przy tym włosy bo sie zaplątują. A jak jestem gdzieś na mieście na imprezie czy cos to wszystko ładnie włosy są ułożone na poczatku imprezy a pozniej wyglądam jak ostatni menel. I dodam że jak jestem po fryzjerze to Maks 1.5 tyg i od nowa wszystko (rynna z grzywki zaplatywanie włosów tylko z taką różnica że boki są krótsze) wiec to nie jest tak że prostuje włosy bo jestem z tego pokolenia z chłopaków co przesadnie dbają o siebie po prostu chce żeby układanie włosów mi zajęło 5 min a nie 20 min. Uprzedzam jeszcze to że na lyso się nie obetne bo już raz tak zrobiłem no i nie pyklo xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
Mam kumpla który ma typowy typ urody indianina i oczywiście włosy mega dlugie proste ( do pasa ) prostuje od zawsze i dba i nie ma w tym nic dziwnego bo skoro chce mieć długie i ladne to trzeba dbać .A wlosy ma takie że nie jedna laska mu zazdrości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To zrob prostowanie keratynowe, to trwaly sposób. Natomiast jesli włosy się plącza, to byc moze potrzebuja odpowiedniej pielęgnacji lub innego - fachowego strzyzenia.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Po prostu ścinaj się na krótko, to będziesz miał luz z włosami przez miesiąć, dwa.
Ja tak zacząłem robić, bo dłuższa fryzura wymagała u mnie regularnego poprawiania (mimo prostych włosów).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za mało żółci ?

Następny temat

Czy to może pomóc mi w rzucaniu palenia?

WHEY premium