SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Prostowanie włosów u chłopaka

Wysłana -
Siema mam pytanie otóż mam lekko kręcone włosy i kiedy tak dla żartów wyprostowalem sobie włosy na imprezę i znajome powiedziały że dobrze mi w takich włosach. Teraz po roku czasu zastanawiam się jak można wyprostować włosy tak na chociażby 2 dni żeby nie były że w domu są ładne proste a jak wyjdę na miasto to zaczną mi się kręcić od nowa (używam szczotki prostujacej) jakies rady?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Spróbuj może w dziale Ladies
http://www.sfd.pl/Ladiesowe_stylizacje_i_porady_-t1166093.html 
Wysłana -
Kup sobie prostownice lepszej firmy ( remington , babyline np)
Wysłana -
Boże
Wysłana -
Prostowanie keratynowe
Wysłana -
krzykacz
Boże


Ty to pewnie nie masz włosów nie wiesz jaki to ból
Wysłana -
Ja wiem że teraz sporo się zmienia ale jednak trochę to dziwne żeby facet sobie włosy prostował, jak masz to robić to znaczy że masz dłuższe włosy jeśli kręcone Ci się nie podobają to wystarczy je trochę skrócić ale oczywiście to Twoja sprawa
Wysłana -
Odpowiadając wszystkim co mówią że to dziwne żeby facet prostowal włosy argumentuje to tym że środek grzywki mi spada i robi mi się rynna taka z włosów. Rano jak wstaje i potrzebuje się szybko ogarnąć to zawsze wyrywam dobie przy tym włosy bo sie zaplątują. A jak jestem gdzieś na mieście na imprezie czy cos to wszystko ładnie włosy są ułożone na poczatku imprezy a pozniej wyglądam jak ostatni menel. I dodam że jak jestem po fryzjerze to Maks 1.5 tyg i od nowa wszystko (rynna z grzywki zaplatywanie włosów tylko z taką różnica że boki są krótsze) wiec to nie jest tak że prostuje włosy bo jestem z tego pokolenia z chłopaków co przesadnie dbają o siebie po prostu chce żeby układanie włosów mi zajęło 5 min a nie 20 min. Uprzedzam jeszcze to że na lyso się nie obetne bo już raz tak zrobiłem no i nie pyklo xD
Wysłana -
Mam kumpla który ma typowy typ urody indianina i oczywiście włosy mega dlugie proste ( do pasa ) prostuje od zawsze i dba i nie ma w tym nic dziwnego bo skoro chce mieć długie i ladne to trzeba dbać .A wlosy ma takie że nie jedna laska mu zazdrości :)
Wysłana -
To zrob prostowanie keratynowe, to trwaly sposób. Natomiast jesli włosy się plącza, to byc moze potrzebuja odpowiedniej pielęgnacji lub innego - fachowego strzyzenia.
Wysłana -
Po prostu ścinaj się na krótko, to będziesz miał luz z włosami przez miesiąć, dwa.
Ja tak zacząłem robić, bo dłuższa fryzura wymagała u mnie regularnego poprawiania (mimo prostych włosów).
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź