SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosto do celu :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dzis na cheat 7 kanapek z jajkiem serem wedlina cebula pomidorem papryka szczypiorkiem, rzodkiewka, majonezem, wszystko z okazji dnia patrona w szkole :) dzis zrobie dodatkowe cardio zeby to w jakies mierze spalic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Jesli ktos obserwuje moglby wyrazic opinie co mysli o moim planie I ogolnie podejsciu zebym wiedzial czy w dobra strone ide :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Pozniej jeszcze troche cheatow poszlo, bulka slodka, kilka chipsow I sok jablkowy, az tak duzo nie bylo zaplanowane ale koniec gimnazjum i, ostatnia taka uroczystosc wiec trzeba bylo :) w domu zlapaly mnie wyrzuty wiec postanowilem zrobic cardio, byl to bieg okolo pol godziny, po biegu kilka serii na brzuch, I od razu psychicznie lepiej :) byl to 1 cheat na redukcji mam nadzieje ze przyniesie same korzysci a jutro na treningu bedzir moc :) kolacja juz normalna jak przy redukcji :D jutro trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 115 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2826
spore gabaryty jak na gimnazjum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Hahah no nie zaprzecze :D ale tragedii w wygladzie chyba nie ma, o cheat mealu poczytalem troche na forum I okazuje sie ze ten posilek nie daje nic poza poprawieniem psychiki (nie nakreca metabolizmu) hmm juz nie wiem jak to jest, pewnie w jakims stopniu pomaga... na szczescie nie nie mam problemow z trzymaniem diety wiec taki cheat meal bede robil rzadziej a moze w postaci reefed day gdzie to co w diecie tylko wiecej :) jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dzis trening okolo 10:30 wiec od razu po sniadaniu, I powiem szczerze ze wieksza moc mam pozniej ale I tak jestem dosc zadowolony z treningu :)

1. Sownica 5x10
150kg
170kg
170kg
190kg
190kg
2. Wyciskanie Rampa

30kg 6p
40kg 6p
50kg 6p
60kg 6p
70kg 6p
80kg 6p
85kg 4p

3. Podciaganie max

12
7
5
2 ostatnie serie na maszynie

4. Zolnierskie, pozabierali mi talerzyki I zrobilem na stalym ciezarze 28 kg zamiast RAMPY, i powiem szczerze ze po wyciskaniu I podciaganiu juzknow srednio mialem sile

5. Wyciskanie wasko, 55,60,65kg x10
6. Uginanie hantli 14,14, 12kg mlotkowo 8-10p

Na koniec po 2 serie na brzuch I lydki

Pozniej aeroby dosc mocne :)

Miche wpisze wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Sniadanie
5 jajek 50g boczku 10g oleju kokosowego I ogorki
Po treningu banan

2 posilek
Karczek 250g makaron okolo 50g + warzywa

Obiad
Mielone wlasnej roboty oczywiscie okolo 250g + 50g makaronu

Kolacja

Udka z kurczaka okbez 250g bez wegli poniewaz wpadlo troche soku pomaranczowego (impreza rodzinna)


Suplementacja: Witaminy I mineraly, wit c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Zyje ktos tu? :D jesli w jakis sposob nie podoba wam sie, dziennik piszcie jak moge go zmienic! :) jestem nowy I otwarty na propozycje bo wielu rzeczy moge nie ogarniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 115 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2826
Spokojnie notuj, dziennik jest w glownej mierze dla cb a nie dla kogos, jak ktos bd mial jakieś rady, zastrzeżenia to na pewno napisze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
No okej, bede pytal w takim razie w innych tematach :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia-rośnięcie

Następny temat

Ćwiczenia Na Brak Obwisłej Skóry

Wiecej