SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosto do celu :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Remik7 z działu Dzienniki Juniorów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Nazywam sie Jasiu sport jest mi bliski od zawsze, zaczynalem od pilki noznej lecz to nie bylo moje powolanie I teraz moja pasja staje sie trening silowy :) Zakladam dziennik z wielu powodow :) chce sie podzielic tym jak trenuje/odzywiam sie, motywowac siebie I innych a takze byc pod okiem osob bardziej doswiadczonych ktorzy odwiedzaja forum :) teraz powiem troche jak to wszystko sie zaczelo :D
W podstawowce bylem lekko przy kosci I zawsze pragnalem miec lepsza sylwetke lecz bez braku kompletnej wiedzy nie wychodzilo to, juz za bajtla dostalem na swieta hantle ktorymi moglem cwiczyc, pozniej jakos to odeszlo :)
Wazylem okolo 75 kg lecz 1gim I orlik boisko po 4-5 godz dziennie minimum I spadlem do 64 kg co dalo mi dobra odtluszczona sylwetke do postawienia pierwszych krokow na silowni, z poczatku byla to kalistenika, czasem tylko pobieglo sie 3-4 km na inna wies gdzie byla silownia :D teraz mam silownie w garazu waze 88 kg troche tluszczu przybylo lecz redukcja trwa :)
Nie gadam juz wiecej zobaczycie z czasem jak to wyglada :) zaczynamy!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jasiu22
lampa solux i prady


dziwne żeby po samym fizyko miało pomóc , będziesz następym razem gdzieś postaraj się żeby na skierowaniu mieć napisane 'terapia manualna' / 'terapia indywidualna'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Plan treningowy ktory bedzie mi sluzyl na redukcji:

Trening A
Sównica/przysiady 5 serii
Wiosłowanie sztangą RAMPA
Wyciskanie hantli 4 serii
Pompki na poraczach 4 serie
Wznosy hantli kazdy rodzaj 1-2s
Uginanie przedramion 3 serie

Trening B
Sównica/przysiady 5 serii
Wyciskanie sztangi lezac RAMPA
Podciaganie na drazku 5 serii
Push press/zolnierskie RAMPA
Wyciskanie wasko/francuz 3s
Uginanie na biceps 2 serie


Brzuch trenujemy na wf wiec nie daje w plan, czasem jesli jest malo to cos zrobie :) jesli chodzi o cardio to robie je w dni nietreningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Co do diety bede pisal na biezonco, na razie jest to mniej wiecej 2500 kcal (nie licze dokladnie) na razie cialo dobrze rozwijalo sie bez liczenia jesli zauwaze jakas stegnacje czy spadki na redukcji to wtedy bede myslal, teraz najbardziej skupiam sie na odpowiedniej ilosci bialka z dobrych produktow :) tluszcze I wegle tez raczej z dobrych, oliwa z oliwek, maslo klarowane, olej kokosowy, czasem tluste mieso, zoltka jaj, co do wegli to ryze, kasze, czasem jakis makaron/ chleb zytni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Przepraszam was ze tak spamuje ale chcialbym jeszcze cos dopisac a mianowicie cele na redukcje:
1. Spadek tluszczu do 10-12%
2. Jak najmniejszy spadek sily badz poprawa jej
3. Poprawa miesni nog
4. Wzmocnienie miesni glebokich
5. Jak najmniejsza utrata masy miesniowej

To chyba tyle gadania na poczatek, juz mi sie nic nie przypomni mysle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Możesz edytować posty ;)
Fotki na początek będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Aa no tak, soryy. Jeszcze zaglubiony tu jestem :D jutro lub dzis wieczorem postaram sie ogarnac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 115 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2826
dodaj jeszcze jakies swoje parametry :) powodzenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Przed redukcja
Biceps - 40
Klatka - 107
Pas - 86
Lydka - 40
Udo - 63
Przedramie - 29
Waga : 89

Zobaczymy po :)
Zdjecia niebawem wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Mam nadzieję że dobrze wstawiłem :) Pierwsze zdjęcie 64 kg drugie 89 kg :) wiem że trochę mnie zalało ale nie trzymałem az tak regorystycznej diety :) teraz redukcja i czas spalic!









Zmieniony przez - Jasiu22 w dniu 2017-02-22 22:44:43

Zmieniony przez - Jasiu22 w dniu 2017-02-22 22:46:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
23 luty 2017

Moj trening:

Sownica 170kg 4x10
Wioslowanie RAMPA
30kg 6p
40kg 6p
50kg 6p
60kg 6p
70kg 2p
20kg 20p

Wyciskania hantli na skosie
20kg hantel 4x8

Pompki na poreczach 4xMAX
15
10
5
5

Wznosy hantli kazdy rodzaj, tutaj mieszalem obciazeniem, nie jest to jakis wielostaw wiec nawet sie nie rozpisuje :)

Uginanie przedramion ze sztanga 22kg
3x 8-10

Na koniec treningu zrobilem 3 serie spiec lydek z obciazeniem na maszynie I spiecia brzucha na laweczce 2x 15 :)

Po treningu 5 min dosc mocnego biegu I kilka serii burpess :D kilka min rozciagania I to koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dzis rano na wadze 86 kg, ale mysle ze to w glownej mierze kwestia wody (sikalem wieczorem z 4 razy I 2 razy w nocy) I glikogenu, dzis w szkole mamy dzien patrona takze pewnie jakis cheat wleci, (planuje tutaj 1 tortille ktora bedziemy robic I moze jeszcze male co nie co) po tym wszystkim od razu wracam do diety I jade dalej na mojej kcal :) wczoraj na treningu lepsze wyniki niz poprzednio wiec mam nadzieje ze rampa sie spisze :) zastanowie sie tez nad dodaniem bcaa do diety jesli juz nie bedzie efektow silowych, dzis dzien beztreningowy, jedyne co moze wleciec to jakies drobne cardio :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia-rośnięcie

Następny temat

Ćwiczenia Na Brak Obwisłej Skóry

WHEY premium