SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o ogar dla flexa - wielkiego admina z wielkim ego

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Witam, chcialbym sie uprzejmie pokarzyc na admina flexa poniewaz jest do mnie od jakiegos czasu uprzedzony juz raz mi dal bana za jakas glupote a teraz znowu mnie straszy banem (potocznie by to sie zwalo frajer pompka) .Problem w tym ze moje pytanie jest jak najbardziej na miejscu https://www.sfd.pl/Izotek_prewencyjnie_na_SAA-t1158808.html#post-18343996 . Czuje sie zagrozony przez tego czlowieka i wymolestowany psychicznie. Pozdrawiam wszystkich wlacznie z flexem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wielokrotnie każdy z moderatorów działu Doping zwracał Tobie uwage, żebyś nie zakładał nowych tematów z poj pytaniami, a zamieszczał je ewentualnie w temacie 'dyskusje' ...pomijając już wartość merytoryczną tych Twoich pytań, która jest bliska zeru ...i to było przyczyną, że Flex ponownie zwraca Tobie uwagę bo sytuacjs się powtarza nagminnie, a Ty zdaje się na to nie zwracasz uwagi co ostatecznie może skutkować zablokowaniem konta na dział Doping.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Tylko dlaczego jak zadaje powazne pytanie to on do mnie z pyskiem i grozi banem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Ostrzega Panie Kolego ,tutaj nikt nikomu nie grozi. Krzykacz bardzo dobrze Ci wszystko wyjaśnił .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
WillBeP
Tylko dlaczego jak zadaje powazne pytanie to on do mnie z pyskiem i grozi banem



To nie my mamy problem z Tobą, tylko Ty sam ze sobą. Dlatego patrząc na Twoje postępowanie / aktywnosć w dziale zostałeś poinformowany WIELOKROTNIE co może Cię w nie tak dalekiej przyszłości spotkać. Stosuj się do zasad problemów unikniesz. Proste.


---
"Prosba o ogar dla flexa - wielkiego admina z wielkim ego"

Flex to jeden z najbardziej doświadczonych ludzi na forum, ludzie go kochają, podziękowania w listach piszą, kwiaty pod drzwi noszą i do sauny zapraszają ...a Ciebie kto ostatnio gdzieś zaprosił ...chyba tylko szanowana Pai Babcia żeby dać ruzga po głowie żebyś się ogarnał wreszcie.

Także daruj sobie jakiekolwiek ironie w stosunku do kogokolwiek
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
do sauny to tylko z działu Ladies SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wiadomka ....dokładnie to miałem na myśli
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
flex1976
do sauny to tylko z działu Ladies SFD


I Anubis
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sauna już lece, gdzie i kiedy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Flexa pytaj

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Edit rozmiar avataru (mozna pozniej usunac)

Następny temat

insomnia.pl nie dziala od dwoch dni

WHEY premium