SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o doradzenie odżywek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3360
Jestem nowy na forum.Chce abyscie skomentowali i doradzili
Mam 17 lat,175 cm i 103 kg zywej wagi(jestem grubiutki :) )Ćwicze 3 miesiace i przed zaczeciem treningu wazylem 95kg.
Chce przez te wakacje zgubic pare kilo a zarazem zlapac troche masy (chce zeby byl jakikolwiek efekt wizualny w postaci masy miesniowej)
diet nie uzywam bo po prostu z roznych wzgledow nie moge ich zastosowac.
Napisze ogolnie trening
poniedzialek-plecy i barki
wtorek-bruch i rowerek
sroda-klatka i rozpietki
czwartek-biceps i triceps oraz przedramie
piatek-nogi,uda
Trening rozpisalem sam (pisalem trening pod zakwasy czyli:po plecach i barkach mam orkutne zakwasy i na wtorek rozpisalem sobie brzuchy i rowerek itd. czyli staralem sie tak rozpisac trening aby zakwasy na nastepny dzien mi nei przeszkadzaly w innym cwiczeniu )
Prosze o komentarze,rady i jakies odzywki ktore umozliwia mi uzyskanei efektu tego ktorego chce (masa+siła+redukcja tluszczu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Najpierw redukcja a potem masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
Witam...tez jestem nowy na forum i chcialbym przybarc na masie...
173 wzrostu 17 lat i 70 kg....co byscie poradzili???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16209
bysmy poradzili diete a jesli bys mial w niej braki to gainer i bialko trzeba zakupic

Dzień bez treningu, to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
hmmm to jakei odzywki najlepiej zakupic???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
A czytać umiesz? Bebak już ci napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
gainer......hmm.......a bialko tzn ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
http://allegro.pl/item109566969_kreatyna_dextroza_testosterol_whey_gainer.html  --> taki zestaw jest dobry ??? imho nie bijcie :/ bo jestem ZUPELNIE ZIELONY w tym...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ło ****a
jak zielony jestes to duzo czytaj
co to ma znaczyc chce zarazem schudnac jak i przytyc -wez sie zdecyduj i czytaj dokładnie
pozatym ten trening ktory rozpisałes to no nie wczytałem sie dobrze ale jakos dziwnie ułozaony
jak to klata i ropietki- chyba bladego pojecia nie masz o czym piszesz
twoja jedna z wielu lektur http://www.kulturystyka.pl/atlas/
mowisz ze diety nie mozesz trzymac-gowno prawda tak naprawde niekt tu nie mowi o tym zebys wp*****lał 2 groszki zielnone po sniadaniu i 7 przed obiadem
chodzi o to zebys miał jakie kolwiek pojecie o tym co jesc i kiedy, tak zeby dostarczac organizmowi odpoiwedniej ilosci kalori itp.
i tu dział odzywianie
potem dajesz trening w ktorym zaznaczasz co chcesz osiagnac i bedzie dobrze jesli dasz go w dzile trening moze ktos zechce ci zasugerowac kilka poprawek aby plan był efektywniejszy
i skoro zaczynasz- (nawet nie chce mi sie na allegro wchodzic) to zadne suple itp. bialko, carbo, witaminy i omega 3 i to wszystko co ci trzeba a to tez koszyuje wiec sie przygotuj finansowo nie mowei ze to konieczne ale przydatne
z tym ze białko bierzesz dla uzupełnienia diety wiec jako tako musisz ja sobei policzyc ile czego dzinnie wp*****lasz
the end
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
dobra moze tak napisze ci rzeczowo abys szukac nie musial wiesz taki mily bede hehe :P nie no powiedzmy ze zainwestujesz 200 zł kupisz se theromo speeda extreme firmy olimp i masz spalanie za***iste przez 45 dni(50zł) do tego tauryne za 20 zł aby uzyskac efekt anaboliczny :) czyli taki ze c rosna miesnie ... pozatym mozesz wziąc do tego hmb kture dziala podobnie lecz ze wzmorzonym skutkiem na budowanie miesnia... bialka narazie nie radze bo bedziesz narazie jeszcze wiekszy a mi chodzi o to zeby troche zrzucil nie niszczac cennych miesnie a nawet je powiekszyc jerzeli cie stac to tez l-karnityne plus olimpu - powoduje ze caly spalony tluszcz bedzie dostarczal energie a nie sie wydalał, co w twoim przypadku pozwoli ci nie stosowac odrzywek energetycznych ... 2 miesiace i masz 20 kg tluszczu z glowy nie zmieniaja zywienia dziala bo sam tak stosuje zewszechmiar :) sprawdzone na 3 osobach z efektem za***istym. wyjdzie ci 200 zł po tym spaleniu tego tluszczu aby wtpelnic miejsce w skurze dopiero wtedy zalecam kreatyne monohydrat normalny i l - glutamine i do tego biaalko a nie weglowodane.. bo chodzi o szsybkie przybycie czystych miesni... jak chcesz to napisz [email protected] a podam ci szczegolowe informacje na dany temat :) prowadze suplementacje wielu osobą i widac efekty, szczegolnie w odchudzaniu ... ;) rosnij zdrowo

Co 2 bice to nie jeden :D Rośnij zdrowo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC

Następny temat

SKIERNIEWICE-gdzie są sklepy z odżywkami

WHEY premium