SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

Propozycje startów forumowych SFD - bieganie, TRI, itp.

Wysłana -
Mam prośbę, czy odnośnie planów możemy mieć wspólną zakładkę? Bywa tak, że ktoś gdzieś rzuci pomysł na forumowy start, a potem ginie to w dziennikach. Dobrze Kalik zauważył - przydałoby się nam coś takiego w jednym miejscu :)

A zaczynam ponieważ mam odpowiedź od organizatora Triathlonu Żelaznego odnośnie dystansów w 2017 r. Pytałem o 1/2IM, odpowiedź pełna, wyczerpująca więc poprostu ją wkleję. Żelazny odbywany jest w MaGorowych pieknych stronach naszego kraju, jezioro nie bez powodu nosi nazwę Białego ze swoją pierwszą klasą czystości.

Witam,

cieszymy się, że nasz triathlon cieszy się dużym zainteresowaniem.
W odpowiedzi na Pana pytania muszę poinformować, że na 2017 rok nie zdążymy z planami zwiększenia dystansu.
(w domyśle 1/2IM?)
Myśleliśmy o zrobieniu cało weekendowej imprezy - ćwiartka i tri dla dzieciaków w sobotę i połówka w niedzielę lub odwrotnie.
Jest jeszcze problem, ze mamy złej jakości asfalty dla rowerów szosowych i czasowych. Na pewno musielibyśmy zmienić trasy, wyłączyć z ruchu inne fragmenty dróg.
WOPR musi się zgodzić na pływanie po całym jeziorze, a nie tak, jak ma to miejsce w chwili obecnej po linii brzegowej.
To wszystko łącznie z utrudnieniami dla turystów stanowi wielkie wyzwanie, którego w 2017 roku nie jesteśmy w stanie zrealizować.
Wola i chęci są, tylko żeby myśleć o takim dystansie, trzeba brać kwestie techniczne i organizacyjne pod uwagę, a przede wszystkim finansowe.
Niewątpliwie trzeba też znaleźć poważnego partnera/sponsora tytularnego.
Jedno jest pewne - plany w perspektywie kilku lat - jak najbardziej.

Tymczasem zapraszamy 4 czerwca na wersję "activity light" ;)
Jak sam Pan zauważył, tereny mamy fajne, jezioro też, zatem zapraszamy serdecznie.

Pozdrawiam,
Anna Wygiera

Poprosiłem o doprecyzowanie czy 1/4IM byłaby osiągalna na 2017 bo to jest takie trochę minimum aby jechać pół Polski na start ;) będę sprawę monitorował. Jak macie cokolwiek ciekawego proszę informujcie tutaj w jednym miejscu jeśli wydaje się Wam to odpowiednie. W Okunince są domki "poukrywane" przy jeziorze w lesie, generalnie piękna sprawa na wspólne spędzenie czasu. Bardzo podobnie do stron Xzaarowych jeśli ktoś miał okazję :)

Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2016-05-05 10:26:23

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Będę tu zaglądał. W razie czego możecie na mnie liczyć :)
Wysłana -
W gwoli ścisłości: to Kokosik pisał, że warto byłoby taki temat zrobić, a ja tylko przytaknąłem ;) Co nie zmienia faktu, że temat dobry ;)

Okuninka - podobno fajne strony. Siostra tam jeździła na kolonie i sobie chwaliła miejsce. Kąpała się też w jeziorze - być może tam gdzie pływa się w tri ;) A tata, niedaleko Okuninki, był w jednostce wojskowej, więc też ma sentyment ;)

Z tym, że jak Ronin pisze - jak jechać to chociaż na tą 1/4 ;)
Dajcie znać (na pewno dacie ;) ) jak będzie w Sierakowie w tym roku. Mnie to miejsce kusi na przyszły rok :)

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2016-05-05 17:29:54
Wysłana -
Kokosik - pisała, Kalik, pisała... :)
Wysłana -
Temat został podwieszony. Proszę wpisywać posty zgodne z treścią tematu.
Wysłana -
shadow78

Ot literówka ;) Same chłopy tu i za szybko spację nacisnąłem ;)
Wysłana -
kalikstat
shadow78

Ot literówka ;) Same chłopy tu i za szybko spację nacisnąłem ;)

Prosiłem o wpisy związane z tematem!
Tutaj mają być tylko wpisywane krótkie info i bez żadnych innych dyskusji - może każdy uczestnik jakichś zawodów podać tylko link do swojego tematu gdzie pisze więcej o danych zawodach.

Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-05-05 20:32:21
Wysłana -
Chłopaki wpisujcie kto, gdzie i w jakim terminie startuje. Także w tym roku.
Wysłana -
Moje starty w tym roku:
Triathlon Sieraków 2016 - 28 maj
Herbalife Triathlon Gdynia 2016 - 07 sierpień

Propozycja, o której wspominał Xzaar, Słowacja, środek wakacji :)
http://www.challenge-samorin.sk/?page_id=14 
Na ten rok nie dam rady, ale na przyszły... wygląda bardzo przyjemnie...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT

Co do doprecyzowania informacji o Triathlonie Żelaznym, mam "zwrotkę" brzmi tak:

"Rozumiem, że moja wypowiedź nie była wyczerpująca, skoro pyta Pan o ćwiartkę Ironmana :)
Wiem, że nasz dystans jest niekonwencjonalny i odbiega od wszelkich norm ;) jest to wersja dla amatorów - dystans sprinterski :D
Jednak musielibyśmy zwiększyć trasę do 0,95 km pływanie, rower 45, 10,5 sam bieg ..zatem Panie Łukaszu powtórzę się ..
na 2017 rok nie zdążymy z planami zwiększenia dystansu. Zresztą sam sobie Pan odpowiedział na zadane pytanie "Niestety ten sezon jest juz "poukladany"" :)

Wola i chęci są, także bądźmy dobrej myśli.
Pozdrawiam serdecznie,

Anna Wygiera"

Więc jak Kalik zauważył - jechać na 750m pływania / 20km roweru / 5km biegu - kurcze z kalkulacji czysto finansowej samego wyjazdu lipa. Dochodzi kwestia wspólnego spotkania z MaGorem, aktywnego odpoczynku itd.. Pozostawiam temat do przemyśleń.

Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2016-05-06 14:17:52
Wysłana -
Pomysl pozyteczny, ale rozwiazanie malo funkcjonalne :) Aby to mialo rece i nogi, w pierwszym poscie powinien byc widoczny taki np. kalendarz:

http://xtri.pl/kalendarz-triathlonowy-2016/

Zawierajacy pozycje:

1. Data imprezy
2. Lokalizacja
3. Link do www imprezy
4. lista nickow uzytkownikow sfd startujacych w imprezie w formie aktywnej - odsylajacej do danego dziennika po kliknieciu w link
5. linki do relacji na forum z imprez juz zakonczonych

Ja nie umiem, ale moze ktos to wyczaruje. Wowczas w tym tu temacie wpisuje sie post z info - taka i taka impreza dodana do kalendarza - kazdy leci na 1 post i wie wszystko co trzeba.

o ;)
Wysłana -
22 maja zapowiada się ciekawa impreza,weźmie w niej udział także nasz forumowicz i wyczynowy kulturysta Dawid Damasik

http://www.kurdeszowazadyszka.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=8&submenu=57&menu=57&strona=1

Może jeszcze ktoś dołączy to tej zadyszki w Kostrzynie Wielkopolskim,może nawet uda mu się na trsie wyprzedzić Dawida?

Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź