SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Propozycje i wnioski do moderatorów działu

Wysłana -
Poprzedni temat po zmianach na forum gdzieś przepadł, a dostałem sygnały, że jest jednak potrzebny - więc zakładam nową "książkę skarg i zażaleń, wniosków i próśb"

postaramy się spełniać marzenia


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-07-11 08:55:12

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No to może jeszcze dojdą prośby i petycje.
.

Ja odważę się pierwsza z zapytaniem.
Czy prośbę o usunięcie zdjęć z dziennika mogę kierować tu czy do działu Administracji?
Wysłana -
Ogólnie zgodnie z tym co uzgodniłem z administratorem forum - to usuwamy fotki tylko w jakichś uzasadnionych przypadkach oraz jakieś pojedyncze zdjęcia. Nie ma możliwości usunięcia wszystkich fotek z tematu.

Zatem jeśli chcesz jakąś pojedynczą fotkę, która pokazuje za dużo lub nie to co trzeba - to ok. Ale z całego tematu fotek nie mogę usuwać.
Wysłana -
Nie mam niestety żadnych zdjęć z serduszkiem . Ale poważnie - chciałam usunąć parę zdjęć które w gruncie rzeczy nie wniosły nic merytorycznego (przynajmniej w moim mniemaniu). Spiszę strony i najwyżej sam ocenisz, dobrze?
Wysłana -
ok
Wysłana -
To ja mam pytanie: zniknęło mi kilka obrazków z dziennika. Czy da się je odzyskać?
Wysłana -
Jeśli nie działa odświeżenie - to raczej nic się z tym nie da zrobić. Jeśli chcesz to mogę wyedytować posty i wrzucić je ponownie. Ale to musisz mi podesłać fotki i powiedzieć gdzie je mam dokładnie wrzucić.
Wysłana -
No niestety odświeżanie nie działa. Miałam nadzieję że to tak jak z usuniętymi zdjęciami że moderator jeszcze je widzi :) Sama nie dojdę co tam było więc trudno. Ale za to proszę o usunięcie mojego ostatniego posta. Zamiast edytuj zrobiłam cytuj i się zdublowało :)
Wysłana -
Ten tutaj Kacperduch to jakiś troll chyba:

http://www.sfd.pl/redukcja_:_-t1082558.html
http://www.sfd.pl/małami93_chce_mieć_ładniejsze_ciało.-t1080405-s5.html#post7

Widać że zakłada konto po raz kolejny.
Wysłana -
Fotka pod postem z dnia 25.07. w moim dzienniku usilnie "się" wykasowuje. Po wstawieniu do posta z zewnętrznego odnośnika pokazuję się przez chwilę a gdy zostaje załadowana na serwer sfd znika. Już dwa razy ją ładowałam od nowa i problem się powtarza.
Wysłana -
Nie wiem, czy to właściwe miejsce do tego typu uwag, ale na stronie głównej SFD: http://www.sfd.pl/ - w zakładce "FORUM", a dalej "LADIES", link nie jest zaktualizowany. Zostaje wyświetlony następujący komunikat: http://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html 
Strona 1 z 20
Dodaj odpowiedź