SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje dla początkujących

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14
Jakie macie propozycje na ładnie umieśnione ciało dla początkującego bez siłki bez ławeczki tylko hantelki i drążek. Chce przy tym urosnąć i nie chudnąć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Najpierw to
https://www.sfd.pl/temat18564/
Pozniej trening na mase ale bez silki ciezko bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
PROPONUJE IŚĆ DO ROBOTY JAKO TYPOWY ROBOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja mam jedną -> dużo czytac i sprawdzac informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
ładnie umieśnione ciało dla początkującego bez siłki bez ławeczki tylko hantelki i drążek.
Hah no widze że zapał masz, ale sprzętu brak. Ale się nie zniechęcaj, zawsze trzeba jakoś zacząć. Zacznij od tego co moi poprzednicy napisali:, trening domatora, ogólnorozwojówka. No i trzeba jeść więcej bo z czegoś sie te mięsnie muszą zrobić. Jak Ci sie to spodoba to będzie myślał nad jakąś siłownią. Narazie treningi ogólnorozwojowe w domu.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
wbrew pozorom trening na wolnych ciezarach moze pozwolic na osiagniecie pewnego poziomu, wiadomka nie umywa sie do silki :P ale jezeli sie nie ma hajsu to dobre i to ;) Musisz dobrze rozpisac sobie diete, a przede wszystkim duuuuzo jesc i to nie tego co ci wpadnie w lapy tylko wysokobialkowego itd ;) postaraj sie tez wykolowac troche kasy i poswiecic na silke, ida wakacje wiec teoretycznie powinienes miec na nia wiecej czasu.
Jak masz problem z jedzeniem, tzn nie chce ci sie, musisz sie zmuszac.. to polecalbym Ci Dibencozide Magnum od Megabola choc wiem ze wielu na forum witaminki te krytykuje, na mnie jednak dziala - chce mi sie szamac jak dzikiemu a kiedys byl z tym problem.. :) kilku znajomych tez to odczulo, a moze to tylko działanie naszej psychy :) niewazne, wazne ze skutkuje :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pozbyc sie grubych ud i tluszczyku na brzuchu ?

Następny temat

ZANIEPOKOJONA

WHEY premium