SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat oxa winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7077

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Wiek 24

Waga

Waga 89/91

Wzrost

Wzrost 190

Obwód ramienia

Bicepa 41

Obwód klatki

Klatka116

Obwód uda

Uda 60

Obwód talii

Pas 90

Staż na siłowni

Staz na silowni 4lata z przerwami (glownie sezonowiec)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Dieta minimalna granica 2g/2,5g białka. Do 3g wegli(nie chce za dużo masy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Jakie cykle przebyte ? Sezon 2017 - teść prop + meta 200tab

Opisz swój plan treningowy

Plan treningowy. Jedna partia dziennie plecy/barki/Klatka/biceps&triceps/ nogi. Między czasie piłka średnio 1x w tyg

Cel cyklu

Cel cyklu - ciało jak na Miami beach :))

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Poziom BF około 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tedencjan do tycia/chudniecia ? Ani jedno ani drugie haha

Stan zdrowia

Stan zdrowia- zdrowy bez żadnych problemow

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Skłonność do porostu owłosienia tylko na cyklach SAA

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Wyniki siłowe rekord klatka100kgx8 barki 90kg x8 przysiad 100kg x5martwy ciąg nie robię w ogóle z przyczyn osobistych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
2x2500e3d
Npp mozesz zaczac bic w Bulgarii jesli tak Ci wypadnie,wrocisz i akurat bedzie moc
Ps normalnie w bagaz glowny


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-18 08:19:05
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
kamilplnk
2x2500e3d
Npp mozesz zaczac bic w Bulgarii jesli tak Ci wypadnie,wrocisz i akurat bedzie moc


Dzięki za szybką odp.
Chce walic npp e2d 100mg

Czy mogę mieszać soki w jednej strzykawce prop+npp i bic to za jednym razem czy lepiej na zmianę (klucie codziennie raz prop raz npp)

#dupapęknie

I po ilu npp się wkreca?
I czy propa dać tydzień dłużej jak npp. Czy nie ma sensu?



Zmieniony przez - Dannyboy1993 w dniu 2018-06-18 08:27:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
W jednej strzykawce oczywiscie
Prop tydzien dluzej a npp podzielilbbym na dwie fazy bo npp lubi byc podbijane co pare tyg i dal 5tyg 100mg i 5tyg 150mg ew 125mg bo nie wiem jak finanse Ci pozwola
Prop moze isc 100mg lub tez podbic
Pod reka jakis cabaser na prolaktyne miej
Npp przy drugim tyg powinienes czuc


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-18 09:21:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
siema. odświeżam temat bo nie chce zakładać nowego. Chodzi o odblkok, a w zasadzie samo hcg.

1-17 prop 100mg e2d
1-9 oxa 40mg ed
1-9 winstrol 40mg ed
8-15 Npp 100mg e2d a ostatnie 3tyg 150mg e2d

mam hcg 2x5000iu
czy jak wbije hcg w 8tyg 2x2500 e3d
i do tego na koniec 2x2500 hcg w 17tyg e3d po ostatnim strzale propa może tak być?
do tego clomid cała paczka po cyklu.

chce sie upewnić bo nie chce sknocic odbloku.
pzdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
W ktorym tyg cyklu jestes?jak w 8tyg to wbij teraz 2x2500e3d,w 13tym tyg to samo i 3dni po propie zacznij hcg 6x2500e3d,zrob wraz z rozpoczeciem hcg badanie estro i prolaktyny i wrzuc wyniki tutaj,przyszykuj jakis ia typu symex czy ari i do tego pare tabl cabaseru
Dzien po ost hcg badanie testa calkowitego i jesli jest min ok polowy normy i do tego badanie e2 i prl i jesli ttez sa juz w normie,po 2dniach wrzuc clom przez 3tyg po tabsie a najlepiej dorzuc do tego tamox przez 3tyg po tabsie i tydzien dluzej pol tabsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
kamilplnk
W ktorym tyg cyklu jestes?jak w 8tyg to wbij teraz 2x2500e3d,w 13tym tyg to samo i 3dni po propie zacznij hcg 6x2500e3d,zrob wraz z rozpoczeciem hcg badanie estro i prolaktyny i wrzuc wyniki tutaj,przyszykuj jakis ia typu symex czy ari i do tego pare tabl cabaseru
Dzien po ost hcg badanie testa calkowitego i jesli jest min ok polowy normy i do tego badanie e2 i prl i jesli ttez sa juz w normie,po 2dniach wrzuc clom przez 3tyg po tabsie a najlepiej dorzuc do tego tamox przez 3tyg po tabsie i tydzien dluzej pol tabsa


jestem w 8tyg teraz właśnie
bede musiał dokupić jeszcze hcg bo mam tylko 2x5000 ale to nie problem.
Badania z rozpoczeciem hcg mówisz że teraz jak przybije 2x2500 czy dopiero na samym końcu ?
bo jak teraz to z badaniami teraz to ciężko bedzie. Jestem w uk i pytałem juz na forum to koszt takiego badania to jakies 100funtów i trzeba gonić do londynu specjalnie. chyba ze ma sie znajomosci u rodzinnego ktorych ja nie mam.
Bede w Polsce na początku sierpnia wiec wtedy cos musze z tym wymysleć... na chwile obecna cięzko z badaniami.

Cabaseru mam juz pod ręką w razie wysokiej prolaktyny.

jesli chodzi o symex to pierwsze słysze o tym specyfiku. Jeżeli dobrze wyczytałem to jest na gino. Tendencji do gina nie mam i nigdy nie miałem.


Zmieniony przez - Dannyboy1993 w dniu 2018-06-28 20:58:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Badania po rozpoczeciu hcg po cyklu
Symex lu ari na zbicie estro do norm tak zeby wejsc w sermy z tym hormonem w normy,jesli nie zbijesz i zrobisz odblok moze on sie nie udac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Jestem już 10tym tyg.
Idzie 100mg propa
100mg npp e2d(wrzuciłem od 8mego tyg przed tym była oxa i wino.

Myślę żeby podbić propa na 125/150mg e2d
Npp będę musiał zostawić na 100mg e2d
Bo mam ampułki tylko z 1ml soku. Co o tym myślicie?

Prop mam fiolki 10ml więc nie ma problemu zaciągnąć wiecej:).

Z cyklu jestem zadowolony póki co. Z 89kg wbilem na 95.5(ważone na czczo z rana po pierwszej kupie lol

Samopoczucie zaj**iste, motywacja jeszcze lepsza. Siła kozacko na plus. O rozmiarach już nie wspomnę. Libido jak bym miał 18lat.

Przez cały cykl szedl mono. Odstwilem teraz monohydrat i wrzuciłem fat burner. Do tego doszło Cardio i bieganie. Woda fajnie schodzi. Kable nonstop na wierzchu.

Już tak fajnie nie rośnie jak na początku dlatego chce podbić propa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
propa mozesz podbic alw najpierw moze kalorie podbic
a jaki problem dac 150mg npp i pol ampy naciagnac do nast strzykawki i dobrac nastepne 100mg?zreszta zeby dac 133mg tez spokojnie by dalo rade bez zbytniej zabawy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
No właśnie z tego npp trochę nie jestem zadowolony. Dopiero 2tydzien mina Ale myślałem że bardziej się wkreci. Aczkolwiek może za szybko żeby ocenić. Może jak zrobię tak jak ty radzisz że podbije npp do 150mg e2d i i propa 150mg e2d

Jeśli chodzi o Kalorie to ciężko mi teraz coś zawyzyc. Mam dzień w dzień +30°C. Już patrzec nie mogę na jedzenie.
Zakupiłem nawet carbo jeszcze bo nie wyrabialem z jedzeniem.

Chyba ze wrzuce jakies puste kalorie tj. Lody. Zeby tylko wartosc sie zgadzala :)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PBLab vs NewGen

Następny temat

Skorpion pharm

WHEY premium