SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat - wałek ??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2220


Witam...
Mam dostęp do takiego propka... gdzieś czytałem ale to stary temat o nim własnie i były różne zdania o nim...
Co o tym myślicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
miałem taki propionat - działa z lekkim kopem ale bardzo krotko trzyma - robilem sobie injecje codziennie i troszke mi plecy zasyfilo, ale sila skoczyla w miare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2220


jeszcze jedna fotka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2220


i tą fotke skopiowałem z tamtego postu za co z góry przepraszam... jest dużo dokładniejsza od mojej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2220


jeszcze ta fotka, także z tamtego postu.... sorry za kopie i WIELKIE DZIEKI za odpowiedzi

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
mialem wg mnie lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7773
ruskie rakiety
Odpuść sobie farmadon chyba, że kupiłeś to złoto sam w rosyjskiej aptece nie prowincjonalnej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
zdania podzielone , u mnie go zachwalali , gdzie indziej go nie polecają , weź a sie przekonasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2220
a jeśli wałek to może mi narobić jakiegoś syfa ??
bo jak ma być gorzej to wole odłożyć no chyba że poprostu nie zadziała ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12903
bij , z tego co wiem od znajomych ladnie klepało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
jak ziomek mial farmadon jeszcze w tamtym roku to klepał,mimo,że juz chodzily opinie o wałkach,ale teraz są pewniejsze propki.

Zmieniony przez - m.a.r.a w dniu 2007-06-14 22:36:37

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Różnie z tym środkiem - raz działa raz nie. Jeśli Masz na tyle odwagi możesz spróbować - procentowo Masz 50/50%

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tamoxifen (CP Pharmaceuticals Ltd Wrexham UK)

Następny temat

ruska meta scan

WHEY premium