SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat Solo- jak lepiej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11563

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2017
Witam wszystkich, od poniedziałku ruszam z cyklem propionat solo, chciałbym sie poradzic jak długo polecieć oraz w kwestii odbloku.
Problem jest taki ze planuje wyjazd po świętach na pare dni (sylwester) i wiem na 100% ze te 3 dni będą suto zakrapiane alkoholem.
Jak to lepiej zrobić? Nie chce miec zadnych jazd, skoków nastrojów, wywalonego estro i gino (mam do tego predyspozycje)
Lepiej poleciec opcja 1 i wstrzelic sie w ten wyjazd będąc juz od tygodnia na pct, czy opcją 2 ladujac na wyjezdzie propionat i wejsc na pct tydzien po nowym roku?
1) 1-6 prop 100e2d
2)1-8 prop 75e2d

Bedzie to moj 2gi cykl na SAA. Pierwszy robiłem w 2012 roku - 1-8 Prop 100e2d , 4-9 wino 25ed. Odblok to był sam clomid 2 listki.
Mysle ze nie do końca dobrze mnie odblokowało, do tego na koniec cyklu czy juz na pct(nie pamietam) zaczely swedziec sutki a potem pojawil sie guzek w lewym cycku i nie za fajnie to wygladalo z poł roku, ale pozniej samo zaczęło znikać.
Dalej tez nie za dobrze sie działo, z rok po cyklu wpadłem w Intensywny Hazard (2 lata gry), dla tego gówna olałem wszystko (treningi) dziewczyne i zakonczyło sie to dla mnie kolejnym rokiem spłacania długów, podejrzewam ze tez depresją. Nic mi sie nie chciało, ciągle zmęczony, ospały postanowiłem zrobic pierwsze badania.
Testosteron dolna granica ale w normie, prolaktyna górna granica. Zbiłem Prolaktyne ziolami i witaminami, na kolejnych badaniach Testosteron troszke podskoczył prolaktyna zleciała na połowe, kortyzol, estriadiol w normie za to TSH ponad normą... ciagle zmeczony ospały ciągnie sie to kolejny rok, TSH ponad norma ale lekarze nic nie moga bo tam FT3 FT4 nie wskazuje na niedoczynność... Szlak mnie juz trafiał bo nie wiedzialem co jest grane, wszystko w normie ale czuje sie chyjowo, Androlog mi przepisała leki na depresje na szczescie tylko na 3 miesiace bo na tym gównie resztki libido straciłem totalnie...
Mija kolejny rok jest na tyle lepiej ze wróciłem na siłownie, przełamałem sie psychicznie i zaczynam działać mocno zmotywowany :)
Sory za smęty, jest jak jest.

Od tego cyklu nie oczekuje nie wiadomo jakich przyrostów, waze 96kg i dla mnie komfortowy max to póki co 105kg. bardziej chce poczuć się jak bóg, jak kiedys :) no i to libido... Tylko tym razem z dobrym odblokiem :) i tutaj bardzo prosze o pomoc.
Gdyby ktos chciał moge poszukac tych badan to bedzie dokladniej.
Życie jest za krótkie żeby mieć testosteron w normie. Pozdrawiam


Zmieniony przez - Zoanthus w dniu 2017-11-09 08:32:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2017
1. WIEK: 27
2. WAGA: 96
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 119
-udo:
-talia: 98
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
-białko: 220
-węglowodany: 370
-tłuszcz: 100-120 max
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Jedne Prop+ winstrol
8. TRENING: Split góra/dół
9. CEL CYKLU: + suche mięso
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2012
11. POZIOM BF%: 22%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Do porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Ok. 3000kcal ( z aktywnoscia )
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: własna siłka ograniczony cięzar
-martwy ciąg: jw
-przysiad: jw




Zmieniony przez - Zoanthus w dniu 2017-11-09 08:43:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
1-8 prop 100 mg e2d

W ostatnim tyg propa dasz 2x2500 iu e3d, 3 dni po zakończeniu propa clom 3 tyg 50 mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja zawsze daje hcg po zakonczeniu testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
zacznij od redukcji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Kamil - też o tym pomyślałem, można by też dać w 9 tyg 2x2500 iu hcg i potem clom. Odblokowywałem znajomków oboma sposobami i byli zadowoleni

Łodzianin - to pierwsze co mi się skojarzyło patrząc na ankietę, ale stwierdziłem, że i tak nie ma co kolegi przekonywać, bo to pewnie i tak nic nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jasne jasne,obydwa sposoby moga byc dobre :)
Rowniesz pomyslalem o redukcji ale niektorych ciezko przekonac bo twierdza ze dobije nase i wtedy dopiero redukcja.. a przy takim pasie to ciezko bedzie o sucha mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dopiero teraz przeczytałem, że cel to - suche mięso

Można by jeszcze na sucho spróbować nieco zrzucić tego tłuszczyku (piszę nieco, bo kolega jest wysoki i te 98 nie muszą w rzeczywistości być aż tak tragiczne), a potem dopiero wejść na ten cykl.

Ale tu już decyzja należy do autora


Zmieniony przez - skint73 w dniu 2017-11-09 12:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli masz problemy z głową to saa nie są dobrym pomysłem. Chwilowo poprawi się witalność, zamopoczucie, ale już od pct i dalej to bedzie tylko gorzej...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2017
Z głową juz wszystko dobrze, ponad 2 lata minely od odstatniego obstawianka, dlugi posplacane i jest coraz bardziej kolorowo :)
Faktycznie przydałoby sie zrzucic troche fatu, ale jakos przeraza mnie waga 90kg lub mniej.
Ogolnie na tamtym cyklu zauwazyłem taką zależność ze na propionacie jakos samo idzie ładnie w barki a tłuszcz z brzucha znika. Raczej sobie nie wkrecam bo tamten cykl zakonczyłem wagą 107kg a w pasie miałem 90cm.
Wiem ze na tym cyklu ciezko mi bedzie nie przeskoczyc 105 kg. bo im wiecej trenuje tym mam wiekszy apetyt. Tak jak przed tamtym cylkem nigdy nie moglem przekroczyc bariery 100kg to po saa pstryk i 107kg.
Na tym chciałbym trzymac kalorie delikatnie na + dzieki czemu wyszłaby by taka Rekompozycja i na wadze jakby wskoczylo 100-102 kg byłbym zadowolony.
Teraz kwestia techniczna. Dlaczego zawsze ta dawka propa 100? nie lepiej bedzie 75 jak jestem podatny na sajdy?
Pisałem tez o predyspozycji do gino wiec dac 2 listki nolvy czy 1 clom 1 nolva, ile tego hcg i kiedy?
Ogolnie mam 4 fiolki Propionatu i myslalem tez o cyklu 10tyg.


Zmieniony przez - Zoanthus w dniu 2017-11-09 16:27:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakończenie pierwszego cyklu

Następny temat

Wyjście ze szpitala. Schodzić czy lecieć dalej?

WHEY premium