SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 3 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3757
Witam, lecę moj pierwszy cykl propionat 100mg e2d 1-12(planowane).Dzis jest czwarty dzien liczac od pierwszego strzalu(wczoraj bylo drugi), pytanie czy prop sie wkreca tak jakniektorzy mowia po tygodniu-dwoch czy jak to wyglada? Bo dzis jest czwarty dzien (po dwoch szotach) i ja nic po sobie nie czuje, tak jakbym tego nie bral a ziomek mi gada ze niby juz na drugi dzien czuje po wbiciu, jak to jest? Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
jesli oczekujesz ze Cie wystrzeli jak mefedron to nic z tego mozna wyczuc subtelne zmiany w psychice, ja staje sie pewniejszy siebie, szczesliwszy i bardziej charyzmatyczny. Jednek gdy e2 podskoczy to czar pryska.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-17 17:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 3 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3757
1. WIEK:20
2. WAGA: 100
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 118
-udo: 68
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4lata
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: różnie
-tłuszcz: róznie
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:Dzielony a/b
9. CEL CYKLU: masa/rekompozycja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 14-15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto 65%/ mezo 35%
13. STAN ZDROWIA: wracam do zdrowia z dietetykiem, bo od 5-6 tyś kalorii na sucho to uszkodziłem jelita
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150 x 4
-martwy ciąg: 230 x1
-przysiad: 170 x 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Albo za dużo sie spodziewasz po towarze albo masz wyj**ke,... Ogolnie to powinieneś juz czuć p******niecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
demien
Albo za dużo sie spodziewasz po towarze albo masz wyj**ke,... Ogolnie to powinieneś juz czuć p******niecie.
po dwoch iniekciach?....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Niektórzy chyba za dużo sobie wyobrażają Kilka szotów propa, nie zrobi z nas gościa z okładki

Ja po kilku inj czułem fajnie libido w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 3 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3757
Nie chodzi mi o efekty wizualne, sylwetkowe.Pytam czy po dwoch iniekcjach juz powinienem czuc zwiekszone libido, pewnosc siebie, cos takiego? Bo jedni mowia ze juz po jednym szocie czuja a drudzy ze trzeba tydzien/dwa poczekac az sie "wkreci", wiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Pewnym siebie to się jest albo nie . Towar tego nie zmieni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 3 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3757
Zeby sie upewnic dobrym pomyslem jest zrobic badanie testa? Przykladowo jutro robie iniekcje, po jutrze badania tescia? Jesli tak to jakiego? Wolny/Calkowity?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Niezly pomysl,bez ronicy ktore. Wolny pokaze poziom testa po aromatyzacji a calkowity pokaze calkowity poziom tst we krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
testa badaj całkowitego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pawel11216
Nie chodzi mi o efekty wizualne, sylwetkowe.Pytam czy po dwoch iniekcjach juz powinienem czuc zwiekszone libido, pewnosc siebie, cos takiego? Bo jedni mowia ze juz po jednym szocie czuja a drudzy ze trzeba tydzien/dwa poczekac az sie "wkreci", wiec?


Libido nie jest wyznacznikiem, pewnosc siebie to nie zasluga towaru.

pawel11216
Zeby sie upewnic dobrym pomyslem jest zrobic badanie testa? Przykladowo jutro robie iniekcje, po jutrze badania tescia? Jesli tak to jakiego? Wolny/Calkowity?


Jw, calkowity.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta , alpha

WHEY premium