SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propianat Testosteronu - Ginekomastia ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 206
WitaM ... Mam taki problem :( ... ZAczołem Cykl na Propianacie Testorenonu [Rosyjski] 3 Tydzień ... Od ok Niedzieli zaczoł mnie bolec lewy sutek (Myślalem ze to z przetrenowania) Wbiłem w poniedziałk kolejny strzał bol nie ustepowal ... Odstawiłem testosteron bo wydaje mi sie ze nabawilem sie ginekomastii :/ ... niestety ... zawsze miałem troche tłuszczu na piersiach ale bez przesady ... W czasie cyklu zatłuszczenie na sutkach sie nie zwiekszylo lecz pojawilo sie najpierw swedzenie a pozniej ból na koncówkach ... Co polecacie oprócz lekarza oczywiście [Dziś ide :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nolvadex do 40mg kilka dni, az objawy ustapia,
pozniej po 20/10mg i moglbys teoretycznie cykl, kontynuowac ale jak nie masz nolvy to sluszna decyzja ze przerwales.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 206
Czy jest mozliwosc ze to nie na stałe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
bierzesz leki steroidowe, zawsze te miejsca są podrażnione, minie

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Jest a jak nie to stoł Cie czeka

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
o zesz ku... a ja zaczynam od 10tego kwietnia prop plus meta mam nadzieje ze nie bede miec problemow nigdy nie mialem a walilem juz prolo meta i sama mete wiec mam nadzieje ze nie dotknie mnie to gowno

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 206
Właśnie wrócilem od lekarza .. stwierdził ze nie jest to ginekomastia [przyjrzał sie sutkom i stwirdził ze przy ginekomasti tak sutki nie wygladaja i nie ma sie tak umiesnionej klatki tylko otłuszczonom szczegolnie u dołiu :P] ... wykusiłem jeszcze recepte na nolvadex :P ...
Ale szczerze nie wiem czy kontynuowac bede cykl i kiedy wogle zrobie nastepny .. przyznam szczerze ze wystraszyłem sie troche pozatym i tak nie mialem masowych efektow na propie bardzij zauwazylem minimalny wzrost sily i wytrzymalosci na treningach ale to chyba normalka przy samym Propianacie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lekarz sie pomylil.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
otłuszczona klatka w okolicach sutkow to chyba lipomastia (o ile dobrze kojarze nazwe ) a ty nie masz wiec na bank lekarz albo byl podpity albo***** sie zna... tak samo fakt ze dal ci recepte na nolvadex mimo ze stwierdzil ze nie masz ginekomastii...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
z tym nolvadexem to pewnie taki zarcik niewinny ;)

Gino tez wygląda na otłuszczenie, choc nieco inaczej, sie lekarze znaja tyle ile maja styczność.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 206
Stwierdził ze to rozregulowanie hormonalne ... kazal odstawic srodki ktore jak stwierdzil "napewno uzywam" pozniej gdy juz zaczol sie wypytywac mnie co biore , mu powiedzialem dokladnie co i jak dlugo ... kazal odstawic propa i powiedzial ze powinno pomalu swedzenie na sutkach i obrzeg [ktorego rzekomo sie nie dopatrzył]minac ... jesli nie mam sie zglosic za tydzien ... no to ja na koniec o nolvadexie zagadalem ten myslal myslal nagadal sie i wreszcie z łaska przepisal nolve ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o Pomoc!!

Następny temat

test pomocy????

WHEY premium