SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop na start

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4247

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Wiek 28
Waga 80+-
Wzrost 176
Wymiay -bic "39"
- brak
-udo "60
-talia "84
Staz - 4 lata
Dieta, Bilko 220g
WW -300
t-60
w trakcie redukcji delikatnej
7 BRAK
Trening miesany split fbw
10 Brak
11 ~15
12 ekto
13 db
14 zakola
15 ok
16 wl 100
mc 100 ze względu na problemy z plecami nie zwiększam
siad 120


Witam, otoz jakiś czas już cwicze amatorsko na siłowni mam już swoje lata i decydowałem się na dalsze kroki aby zauwazyc progres i poczuc wieksza motwacje, planuje na start wejść na propa myslalem o 8 tyg e2d 1ml, bicie poslad bądź bark, mam dostep do propa alchemii prawdopodobnie, po 8 tyg raczej clomid z 2-3t gdyż z tego co wiem na hcg po takim krótkim cyklu nie ma sensu, napisałem tutaj bo jestem laikiem w tym dziale i dziedzinie, jeżeli możecie posze o pomoc co zakupić dokładnie na odblok, dodam ze za młodu miałem problem z gino tzn odstawaly mi sutki i zdecydowałem się na usuneicie tego 3 lata temu tak tez zrobiłem, prawdopodobnie to przycyna dojrzewania bądź lykniecia paru tabsow teścia jakiegoś za dziecka za namowa kumpli gdzie nawet chyba nie cwiczylem na siłowni, d****izm mlodosci.
Proszę o informacje co mam zakupić na cykl dokładnie jakie zrobić badania przed w trakcje po, jakie witaminy itepe gdyż zamierzam podejść do tego tematu poważnie a nie pochopnie. pozdrawiam

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jamian
W piątej robię badania ew pon zależy czy laboratorium bd otwarte, czyli 1-10(12) prop di tego w 4 lub 6 tyg hcg 5000 jednostek na 3 strzały co 3-4 dni, posladek czy podskórnie? To samo po cyklu a po hcg clomid 2-3 tyg.
Do tego jakieś witaminy? Gino raczej mam wycięte w całości więc wątpię by wróciło alr może lepiej się zabezpieczyć ww, hcg 3mamy w lodówce po podzielenia rozumiem

Lepiej bić co 2 dzień np pon śró piątek niedziela wtóre czy pon śró piątek



Zmieniony przez - Jamian w dniu 2017-06-14 18:33:34


Hcg bez znaczenia jak podasz. Jak Ci wygodniej. Na gino zapobiegawczo nie ma potrzeby bys cokolwiek lykal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz już swoje lata? To zabrzmiało jak byś był koło pięćdziesiątki
Nie ma sensu hcg po 8tyg? Się przekonasz czy nie było sensu jak będziesz zakładał nowy temat, że Ci nie staje.
A za młodu testa w tab na pewno nie dostałeś, bo wątpię żeby mieli undestor, a nic innego nie ma, pewnie metę jakąś, ale to gino nie od tego zapewne, tylko jak mówisz od dojrzewania.
Jak będziesz bił zacznij od pośladka, bo jak by coś było z sokiem, lub źle ini zrobisz, to połowę cyklu nie ruszysz ręką.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Z badań FSH LH Estradiol Prolaktyna i Testosteron, na Twoim miejscu zdecydowałbym się na Udo albo Pośladek, zważając na to że prop ma to do siebie że boli, sam się nie wypowiadam bo nie biłem.
Igła 0,6x30,0,7x30 do nabierania 1,2x40 taką mam do enana ale Dłuższy estr jest gęstszy w sumie zależy od producenta :D
Przed końcem cyklu też badania i tak samo po PCT
Do trzymania estro w ryzach używam Letro ale mam w syropie nie w tab więc pewnie polecą Ci coś słabszego ;)
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie przesadzajmy z ta igla do nabierania,kup sobie same 0.7x30 i styknie jefna nabierzesz i zmienisz na druga i rob w pozladek ew na zmiane kup 0.6 i wal w udo,hcg po cyklu daj min 2x2500e3d i po tym clom ze 3tyg po tabsie...przed cyklem badania te co wyzej i jakby cos sie dzialo w trakcie cyklu to powtarzasz estradiol i prolaktyne(choc te akurat watpie) i wklej badania to pomozemy,jesli sie nic nie bedzie dzialo zrob tydzien przed koncem cyklu i wklej wyniki i trzeba bedzie zbic do norm przed pct
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1,2 mm igłą ma nabierać? To potnie gumkę, w niektórych labach i 0,8 0,7 tnie gumki, a tak 1,2 to kółka jak do lepienia pierogów będzie wycinać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Nie chodzi o to że nie chce hcg, tylko tak słyszałem dlatego wolę zapytać was, mogę zarzucić hcg też nie ma problemu, no tak myślałem że posladek będzie lepszym wyborem

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6453
Ja na twoim miejscu wzialbym metke/prop + enan. Moim zdaniem na samym propie sie zawiedziesz, jak moj kolega na pierwszym cyklu ale to tylko sugestia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja używam 1,2 i jest spoko nie miałem żadnych problemów dotychczas :D Ale fakt inny lab inna guma, w sumie przyda mi się to info :) dzięki.
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6453
sorry, nie moge edytowac postu a zawsze wciskam odruchoto enter i sie wysyla zanim skoncze!

Ja na twoim miejscu wzialbym metke/prop + enan. Moim zdaniem na samym propie sie zawiedziesz, jak moj kolega na pierwszym cyklu ale to tylko sugestia.

Hcg bilbym pierwszy raz po miesiacu bycia na cyklu 2x 2500iu w 3 dniowym odztepie. nastepnie po kazdym kolejnym miesiacu cyklu i jeden raz na sam koniec, zawsze w ten sam sposob (2x2500iu, 3 dni odstepstwa pomiedzy)

Ja bym wzial:
1-8 metke 30mg dziennie
1-14 enan 250-300 e5d

Na pewno bedziesz wiekszy objetosciowo niz na samym propku i to zauwaza ludzie kolo ciebie, wiec sam musisz wiedziec :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maciek przestań doradzać ok?

Jamian badana zrób te co Kamil napisał przed.
cykl klasyczny:
1-8[10] prop 100 e2d
w połowie 2x2500 hcg e4d
2 dni po ostatnim propie 2[4]x2500 hcg 3dni po ostatnim hcg clom, przez 20dni po tabsie, przed snem.
około tydzień przed pct zrób badania estradiol i prolaktyna, trzeba to wyrównać przed udanym pct.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-06-14 11:53:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6453
Dupa to bedzie a nie cykl 8 tygodni na propie... Ale 3mam kciuki zebym sie mylil.powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

test tpp pytanie

WHEY premium