SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Prop bałkan solo i problem z jadrami.

Wysłana -
po tym cyklu będzie 110 w pasie , z takim wysokim bf nie zbudujesz mięsnia
brniesz w dalsza otyłość twój wybór
najpierw hcg po hcg dopiero sermy
Wysłana -
arek.z90
bladys123
flex1976
Najpierw hcg potem clom
Daruj sobie już SAA

Pewnie do każdego tak piszesz.

Zapewniam Cie, ze Flex1976 nie pisze tak kazdemu i wie co pisze.

Flex pisze tak każdemu kto nie jest gotowy na przyjęcie koksów

A ja zgadzam się z nim w 100%
Wysłana -
lodzianin1
po tym cyklu będzie 110 w pasie , z takim wysokim bf nie zbudujesz mięsnia
brniesz w dalsza otyłość twój wybór
najpierw hcg po hcg dopiero sermy

Te 100 w pasie to na oko podałem bo zakładając spodnie które mają w pasie 95-96 są na mnie lekko lużne. Ja się nie boje redukcji 3 lub 4 miesięcznej. Ps. Jutro dopiero apteka przywieże strzykawkę insulinową wiec dam znać co i jak po wbiciu tych 5000 t.
Wysłana -
Nie chce się kłócić Natan33 ale tutaj 70% ludzi nie jest gotowa na saa a i tak mają rozpisywane cykle.
Wysłana -
Ale powiedz mi lodzianin1 czy 7-8 już wbijać hcg? I po 1000 j co 3 dni? Razem bym wbił 5000 t
Wysłana -
ja hcg podaję co 4 max 5 tyg i ja podaję zawsze schematem 2*2500 co 3 dni lub 5000 jm jednorazowo
lecz jak każdemu pomagam w rozpiskach to zawsze 2*2500 polecam ew rozbicie na 3 flakonu
jak ci się chce bawić w podawanie po 1000 jm tez powinno być ok ,lecz ja jestem zwolennikiem większych dawek aby jądra dostały bodziec
Wysłana -
bladys123
Nie chce się kłócić Natan33 ale tutaj 70% ludzi nie jest gotowa na saa a i tak mają rozpisywane cykle.

Mają rozpisywane ale nie przeze mnie

Co do hcg to tyle krzyku o nie i o protokoły bicia, trzeba wypróbować i znaleźć najlepszy schemat dla siebie.
Wysłana -
Witam, Przepraszam że znowu nie odpisałem ale praca mi na to nie pozwoliła. A wiec wczoraj wbiłem 2500 j hcg pod skórnie w brzuch i co mogę powiedzieć to, to że mnie już tak jajka nie swędzą. W poniedziałek wbije kolejne 2500 j hcg i zobaczymy co będzie dalej. A co do teścia prop to w niedziele będzie 5 strzał a odczuwalna jest tylko pompa na treningu i nic po za tym, libido jak stało tak stoi przed cyklem ;/ Siła też stoi w miejscu. W poniedziałek zwiększę kcal a głównie z ww może w tedy coś podskoczy.

Zmieniony przez - bladys123 w dniu 2018-05-19 09:45:12
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź