SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop, Tura, Rapid RIP, Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Ankieta działu

1. WIEK: 30
2. WAGA: 78
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 116
-udo:
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 18 roku życia z przerwami
od 4 lat bez przerwy
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 10 lat temu metka+enan
200 metki Bionabol? 20 ml enana Galenika
przerwa pół roku
10ml enan i niby deka Libol 10ml
8. TRENING: 3-4 razy w tyg siłka, pilka nozna 2 razy w tyg, bieganie 3 razy w tyg
9. CEL CYKLU: rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
prop wino - koniec dwa miesiące temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczey endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 150

Cel cyklu to sucha dobrze ubita, twarda sylwetka
Witam. Chcę zapytać was jak można rozpisać aby dobrze to wykorzystać takie środki jak w temacie czyli:

Prop Genamed 2x10ml
Tura Vermodje 100tabs
Rapid Rip Cyber Laboratories 3x10ml
Clenbuterol Vermodje 100tabs

Odblok:
Clomid 20tabs Clomid
Nolvadex albo Arimidex
HCG 10.000 iu

Jeśli czegoś jest za mało to mogę dokupić.

Takie witaminki posiadam obecnie i chcę je wykorzystać w jednym dobrze zaplanowanym cyklu.
Pod ręką mam Nolva, Arimidex, Cabaser.
Badania zrobię za kilka dni przed wejściem na cykl aby wszystko było jasne, w trakcie także zamierzam sprawdzać wyniki.
Nie zapomniałem także o osłonach i witaminach: cynk, magnez+B6, omega 3, potas, żurawina, Essentiale forte, hepatil, ostropest, siemię lniane, Acard, o czymś pewnie zapomniałem:)

Dietę będę trzymał jak zwykle. 6 posiłków: ryz, kasza, makarony, ryby, kura, wołowina, warzywa, owoce, płatki owsiane itd.

Jako można to dobrze wykorzystać...?
Najpierw uderzyć Prop+Tura i przejście na Rapida wraz z Clenem?
Czy może zacząć na Rapid Rip i zakończyć Prop+Tura+Clen

Oczywiście Propa dokupię jeszcze aby wiadomo zakończyć nim cały cykl i zrobić na nim zejście.
Mógłbym także do każdego strzału Rapida zaciągać 0,3 centa Propa bo podobno bolący jest.
HCG brać jedynie na koniec czy w trakcie musi także lecieć?

Cykl miałby trwać około 10 tygodni. Pomoże ktoś to dobrze rozpisać?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Rapid Rip zostaw na następny cykl.
Masz za mało propa i brakuje tobie dużo t-bolu.


Na cykl wystarczy tym bardziej na 10tygodni , dwa środki .

1-10 prop 100eod
4-10 tura 50- 80mg.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
A nawet możesz dac jeden z tych dwóch środków które rozpisał wnc i też będzie dobrze. Osobiście tak bym zrobił wybrał miedzy propem a tura.

1-10 prop 100mg e2d lub 1-8(10) tura 40-80mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dokładnie jak Aras sugeruje , też jest dobrym rozwiązaniem, wykorzystanie jednego środka , chyba bliżej będzie autorowi do propa , bo tury brakuje, autorowi sporo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
a co z dietą ? ona będzie decydować tutaj saa to dodatki i antykataboliki na redu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Panowie Rapid RIP będzie bazą w tym cyklu, reszta to kosmetyka, chciałem abyście napisali mi tylko czy Prop z tura dać na kicka czy tym zakończyć Rapida. Gdzie dołożyć Clen? Na propie i winie lecialem ostatni cykl 12 tygodni. Proszę więc o rozpiskę na bazie tych środków które podałem. Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
tura na kicka średni pomysł
clen możesz lecieć cały cykl dając ketotifen
lub leciec dwa tyg na dwa z jakimś termo z efką lub 1.3 ew joszką
Joszkę możesz też wrzucić dodatkowo ale musi lecieć z dala od węgli to już zależy jak jesz i jak trenujesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202635
z Twoich opcji w/g mnie ta najlepsza " Najpierw uderzyć Prop+Tura i przejście na Rapida wraz z Clenem "

a zamiast clenu dalbym eca zadziala zdecydowanie szybciej


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-10 10:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Lasix tylko w 10 tygodniach trudno się w tym zmieścić rapid rip cybera to tren +master + prop .
Chyba że przedłużyć cykl testem propem, już te 100 tabletek tury zostawić na następny cykl.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202635
wnc wiem co to jest bo mi ten stack dupe urywal

tylko napisalem swoja wizje zawsze mozna cos dokupic i cos przedluzyc


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-10 10:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Mogę przedłużyć cykl i spokojnie zakończyć i jechać na propie nawet kilka tygodni, nie ma problemu. Gdzie wrzucić Hcg? Podoba mi się ta opcja najpierw Prop plus Tura potem Rapid wraz z clenem i zakończenie na samym Propie. Lasix możesz napisać coś więcej o środku jakim jest Rapid RIP, widzę że też go odczuleś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testosteron a silownia

Następny temat

Clomid !> Czy można go brac nie będac zablokowanym?Jak objawia sie blok ?

WHEY premium