SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3597

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

85

Wzrost

180

Obwód ramienia

-

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

2.5 roku ciągu treningowego

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jeszcze dokładnie nie rozpisana ale będę celował w : 3g b / 5-6 g ww / 1.5-2g t -/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2x meta solo rok po roku 30mg ed ostatni to 5 msc teść pierw 2 msc prop 100mg e2d następnie enan 250 e4d 3 msc

Opisz swój plan treningowy

Aktualnie fbw na bombie będę celował w splita 4 dniowego

Cel cyklu

Złapać fajną gęstość

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Opisałem wyżej odstęp około 6cio msc

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%~

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

115/150/130 wl,mc,siad w dwoch ostatnich myślę że na ten moment z 30 kg mniej spowodowane niedawną kontuzją kostki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Witam ,
planuję w najbliższym czasie zacząć bombę , myślałem nad propem 100mg e2d 16 tyg i do tego dorzuciłbym wino .
Z winem styczności nie miałem także nie wiem od jakiej dawki zacząć 30mg ed w przypadku orala było by wporządku?
1-16 prop 100mg e2d
10-16 30mg wino?
Głównym celem jest poprawa gęstości jako tako wiem że dużo zależy od diety ale czy ten mix jest ok żeby ubić to co jest nie ulewając się przy tym za bardzo?
I czy wbijać kontrolnie hcg co miesiąc? Przy ostatnim cyklu tak robiłem ale wydaję mi się że e2 wariował
No i suplementacja , dodawać coś na stawy dodatkowo ze względu na wino?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Mysle ze przy takiej diecie to Cie jednak troche uleje.
1-16 prop 100mg e2d
1-8 lub 10-17 wino 30mg ed

Nie schodz z obu srodkow jednoczesnie. Cardio/aero/interwaly czy cos takiego masz w treningu? Jesli nie to warto wlaczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664121
e2 kontrolujesz jakimś ia , jak podajesz hcg podbijasz ia lub dokładasz ia w tym dniu
winko daj 10-17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Lordwais
Mysle ze przy takiej diecie to Cie jednak troche uleje.
1-16 prop 100mg e2d
1-8 lub 10-17 wino 30mg ed

Nie schodz z obu srodkow jednoczesnie. Cardio/aero/interwaly czy cos takiego masz w treningu? Jesli nie to warto wlaczyc.


Z tego co kojarzę miałem podobne macro na ostatniej masie i faktycznie trochę podlało ale bez tragedii ,najwyżej będę coś ucinał.2x w tyg będzie mata także traktuję to jako cardio
lodzianin może być aromasin dodany w dniu wbijania hcg?Jeśli tak to jaka ilość?
Czyli 1-16 prop
10-17 wino
co miesiąc hcg 5000ui na raz lub 2500ui co 3 dni
Na stawy coś dodawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664121
możesz lecz nie musisz , jak coś all nutrition ma fajny produkt na stawy https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
lodzianin1
możesz lecz nie musisz , jak coś all nutrition ma fajny produkt na stawy https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html

a co z aromasinem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664121
lodzianin1
e2 kontrolujesz jakimś ia , jak podajesz hcg podbijasz ia lub dokładasz ia w tym dniu
winko daj 10-17


Masz napisze wyzej
Mysle ze u ciebie 0.5 tab co 3 dni na cyklu sie sprawdzi,plus dodatkowo jw
Przed pct badania i uregulowanie e2 i prl oraz prog do widelek.2 tyg przed koncem cyklu.je robisz i wrzucasz tutaj wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Mam nadzieję , że jeszcze powiadomki wyskoczą bo nie chce nowego tematu zakładać.
Przemyślałem sobie kilka rzeczy i chce zrezygnować z wina na rzecz tury.
Dorzuciłem do treningów sw w ramach cardio i nie chce zajechać stawów winkiem.
Czy może zostać tak jak było to tej pory z tym że na innym środku?tj.
1-16 prop e2d 100mg
8-17 tura i tu pytanie o dawke orientuję się że oscyluje w granicach 30-60mg na początek? Ale ile dokładnie wrzucić?
Co 3 dni ia żeby e2 trzymać no i zastanawiam sie czy co miesiac wbijac hcg jak wczesniej na solo tesciu bo teraz z perspektywy czasy wydaje mi sie ze wariowal mi po tym estradiol.Z drugiej strony jak bedzie ia to moze nie bedzie takiego problemu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrze wykonany strzał?

Wiecej