SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+meta+clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
lodzianin1
Redukcja i robienie sily nie bedzie szlo w parze,obierz jakis realny cel.
Najpierw redukcja ,pozniej budowanie sily i masy miesniowej

Ok a mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego w temacie https://www.sfd.pl/clenbuterol,_pierwszy_cykl-t943069.html napisałeś autorowi tematu że powinien robić rekompozycję? Bo według wymiarów które on tam podał tym bardziej powinien redukować ponieważ ma bardzo podobnie do mnie a nawet trochę gorzej bo w talii tylko 4cm mniej ode mnie a w klacie ok 12cm mniej, w ramieniu o 4cm mniej. Jeśli w moim przypadku konieczna jest typowa redukcja to ja już wole się ulać jeszcze bardziej ale jednak zyskać siłę aż będzie ok 200kg na klatę a jeszcze więcej w przysiadzie i martwym ciągu. Jakoś nie jara mnie bycie wyrzeźbionym przy małej sile. Ćwiczę głównie dla siły a sylwetka jak będzie fajna to tym bardziej będę zadowolony ale to nie jest u mnie na pierwszym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
Wytłumaczysz mi to o czym pisałem w poście powyżej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
Czyli mam rozumieć że już nie dostane żadnej odpowiedzi na ten temat?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

esperal (disulfiram) a branie tecia. prosze o pom

Wiecej