SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+meta+clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
Nic ten clen z kcal na plus nie da

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
A jakie środki mogą mi pomóc w rekompozycji? Tren będzie ok?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie kwalifikujesz sie na tren zreszta dla mnie jest jasne kalorie na plus to masa a na minus redukcja.rekompozycja jesli jest mozliwa to na poczatku przygody z silownia i przy kaleriach na tzw 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
realny cel albo dupa blada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
kamilplnk
Nie kwalifikujesz sie na tren zreszta dla mnie jest jasne kalorie na plus to masa a na minus redukcja.rekompozycja jesli jest mozliwa to na poczatku przygody z silownia i przy kaleriach na tzw 0

Dlaczego nie kwalifikuję się na tren? Nie chce robić redukcji bo nic ze mnie nie zostanie a jak dalej będę się ulewał to będę już całkiem ulanym proszęciem. Zresztą wstawię zdjęcie poniżej jak wyglądam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
Jestes mocno ulany ,redukuj a pozniej buduj na sucho.Z takim bf bedziesz dalej lapal wode i smalec a miesnia malo.posluchaj doswiadczonych a dobrze na tym wyjdziesz.Chyba ze twoim celem jest swinio masa no to idziesz w dobrym kierunku.lapiesz tluszcz obetnij kcal ,zejdz z tych wegli w dol krec aero ,nic wiecej z saa nie potrzebujesz.to tak nie dziala ze czym wiecej tym lepiej ,za proste by to bylo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
Jestes mocno ulany ,redukuj a pozniej buduj na sucho.Z takim bf bedziesz dalej lapal wode i smalec a miesnia malo.posluchaj doswiadczonych a dobrze na tym wyjdziesz.Chyba ze twoim celem jest swinio masa no to idziesz w dobrym kierunku.lapiesz tluszcz obetnij kcal ,zejdz z tych wegli w dol krec aero ,nic wiecej z saa nie potrzebujesz.to tak nie dziala ze czym wiecej tym lepiej ,za proste by to bylo
nic dodac ew to ze przestaw swoje myslenie ze nic z Ciebie nie zostanie?bo co?bo w bluzie nie bedzie widac ze duzy jestes?zredujuj z 15kg i zobaczysz co to fajna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
Nie zależy mi tak bardzo na masie jak na sile. Chce być silny tylko tego tłuszczu już jest za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
Redukcja i robienie sily nie bedzie szlo w parze,obierz jakis realny cel.
Najpierw redukcja ,pozniej budowanie sily i masy miesniowej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
matio971
kamilplnk
Nie kwalifikujesz sie na tren zreszta dla mnie jest jasne kalorie na plus to masa a na minus redukcja.rekompozycja jesli jest mozliwa to na poczatku przygody z silownia i przy kaleriach na tzw 0

Dlaczego nie kwalifikuję się na tren? Nie chce robić redukcji bo nic ze mnie nie zostanie a jak dalej będę się ulewał to będę już całkiem ulanym proszęciem. Zresztą wstawię zdjęcie poniżej jak wyglądam.





Zdjęcie przemawia samo za siebie, nie kwalifikujesz się na tren...
A jeżeli nadal nie wiesz dlaczego to po kilku latach wbijania sam dojdziesz do tego i będziesz wiedział dlaczego tu i teraz tren nie jest dobrym rozwiązaniem.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

esperal (disulfiram) a branie tecia. prosze o pom

Następny temat

pomoc w rozpisce bomby

WHEY premium