SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+meta+clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
Witam. Jestem 7 tydzień na cyklu prop 100mg/e2d+meta 30mg/ed. Siła i masa bardzo dobrze idzie. Z każdym treningiem czuję przyrost siły. Posiadam clenbuterol i chciałbym go dołączyć do cyklu aby bardziej już mnie nie zalewało lub nawet jeśli się uda to zrobić rekompozycję ponieważ mam już prawie 95cm w pasie. Zależy mi tylko aby się dowiedzieć czy siła nie będzie mi przez to spadać ponieważ na tym mi najbardziej zależy, lecz nie chcę wyglądać jak ulany świniak. Różne opinie na ten temat już słyszałem i teraz nie wiem czy dołączyć tego clena czy nie bo boję się o siłę oraz masę mięśniową.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93251 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Ankieta działu lecz clen tutaj nie pomoże ,musisz uciac kcal lub dołożyć aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
1. WIEK:21
2. WAGA:88kg
3. WZROST:172cm
4. WYMIARY:
-biceps: 42cm
-klatka: 116cm
-udo: 60cm
-talia: 94cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 400-600(zależnie od aktywności danego dnia)
-tłuszcz: 90-130g (zależnie od aktywności danego dnia)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 8 tygodni meta solo, aktualnie 7 tydzień prop 100mg/e2d+metanabol 30mg/ed
8. TRENING: push/pull
9. CEL CYKLU: masa, siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok. 20-22%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140kg
-martwy ciąg: 6x135kg
-przysiad: 6x106kg (nie nakładam dużo obciążenia ponieważ mam problemy z kolanem)


Zmieniony przez - matio971 w dniu 19/06/2018 19:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
lodzianin1
Ankieta działu lecz clen tutaj nie pomoże ,musisz uciac kcal lub dołożyć aero

A co się stanie po dołożeniu clena? Nie będzie żadnej różnicy? Wyniki siłowe lub masa mięśniowa mogą spaść jeśli nadal i tak będzie nadwyżka kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nawet nie wiem od ktorej strony zaczac?co Ty muslisz ze masz dodatni bilans,dodasz clen i dalej bedzie rosl a tluszcz z brzucha spadal czy jak?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
Nie zależy mi na rekompozycji ale żeby przynajmniej mnie nie zalewało tłuszczem i zostało tak jak jest przy budowaniu masy i siły. Zresztą na niektórych stronach pisało że na clenie można zrobić rekompozycję. Poza tym ja nie pytam jak zrobić rekompozycję tylko jakie mogą być skutki dodania clena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
clen tutaj nie pomoże ,musisz uciac kcal lub dołożyć aero

A o skutkach ubocznych mozna poczytac w necie spisujac haslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2127
kamilplnk
lodzianin1
clen tutaj nie pomoże ,musisz uciac kcal lub dołożyć aero

A o skutkach ubocznych mozna poczytac w necie spisujac haslo

Chyba każdy kto bierze się za doping zapoznaje się najpierw ze skutkami ubocznymi. Nie wiem czy tak ciężko czytać ze zrozumieniem o co pytam czy może formułuję zdania w niejasny sposób?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Sory zle przeczytalem ze skutki uboczne...tak naprawde zadne skutki nie beda,no chyba ze drzenie rak a juz napewno nie takie o ktorych myslales ze przystopuja rosniecie w pasie czy cos w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
musisz obciąć kalorie , clenbuterol to tylko dodatek.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

esperal (disulfiram) a branie tecia. prosze o pom

Wiecej