SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Promocja VT MAX PANOWIE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 941
Słuchajcie chłopaki zaczyna byc fajnie w polsce...Zaczynaja powstawac osrodki VT w całej Polsce.Gdanisk, Warszawa ,POznan, Czestochowa.
I naszym zadaniem jest rozławic ten sport,ale nie w ten sposób ze jestesmy bezlitosnymi mordercami..którzy nieczego sie nie boja i zgwałca cała rodzine razem z kotem i psem...nie mówiąc juz o rybkach.
Ale jako sportowcy róznych stylów..karate, judo ,jj,bjj,thai i kick boxing.itp.
VT nie musi odbywac sie w klatce równie efektywne jest na ringu czy na macie ...{bo włansie ta klatka przyspaza nam problemu...ale juz nie długo..}
jesli chodzi o was sportowców ...nie mówcie Walki bez regół{bo starym babcia kojazy sie to z mordercami...}a nimi nie jestesmy..ja wiem ze sa tacy jak GINO którzy sa zdecydowani oddac zycie w klatce ale to dobrze..tylko zaraz jak nie bedzie odpowiedniej promocji..to z kim chcesz sie bic i gdzie i za co..za uscisk dłoni...},tyylko promujcie ten sport jako VT wszedzie gdzie sie da i jak sie da..
To od nas zalezy czy za 5 lat bedzie u nas jakas liga i odpowiednie zawody rangi miedzynarodowej...
Zaczeło sie od tych zawodów w MOskwie...nie prawda my bylismy juz wczesniej ja i wy..kluby w Warszawie w Gdanisku..no i co słyszał ktos o nich oprócz odpowiednich kregów...Nie tu chodzi o promocje i to duza...
Dlatego prosze was promujcie odpowiednio ten sport a jednoczesnie siebie typu..Trenuje vt,jestem technikim informatykiem,lubie przyrode lub trenuje vt,pracjue jako kucharz lubie jazde autem..lub trenuje vt,mam zone i 2 dzieci a nie :Trenuje zabijanie ,stoje na bramce i koksuje..I niekogo sie nie boje i niczego...AAAAAAA.
OK
Kazde wasze osagniecia poza sportowe swidcza o was i o promoiocji VT w POlsce ..Tak zdałem mature jestem modry tak zrobilem czeladnika..tak mam 3 braci wychowuje ich sam zarabiam na nich..krótko JESTEM ODPOWIEDZIELNY...
.A jesli chodzi o mnie W Rozmowach W Toku wystapiłem własnie po to nie udąło sie ..nic nie szkodzi inne gazety napisały, napisza...lepsze artykóły..
Ja w sobote dostałęm sie do Finału MIstera POlski,bede we wszystkich gazetach w polsce i praktycznie na wszystkich antenach TV..myslicie ze mam jakies szanse przy tycj kolesiech co mocza sobie paznokice w cytyynie...{chociaz jest paru konkretów}W dupie to mam ..ale sesje zdjeciowe do kilkunastu magazynóów bede miał ..i mysleicie ze jako kto bede wystepował..Instruktor Judo{mam uprawninia},Ibntruktor Surwiwalu{mam uprawnienia},Czy model o ładnej twarzy{mam dyplom i takie wykształecenie
}NIEEEEEEEEEEEEEEEE.
Bede jako zawodnik VT.Pewnie mnie to zdyskfalifikuje ale w dupie to mam wazne zeby rozsławic VT w polsce...Aby nasze dzieci mogły powiedziec :"
Popatrz to tata na ringu ale jest odwazny.i silny..."

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co z tym VT w Częstochowie ? Sherdog napisz gdzie kiedy za ile !

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8028
Dobrze prawisz, jak mawia moja babcia SoG

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

Zmieniony przez - Cassidy w dniu 2003-05-14 17:51:58

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
bardzo dobry text
zgadzam sie w 100%

aczkolwiek niektorzy wola sluchac mediów niz np. syna, no coz...

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Amen bracie Amen !!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawno nie czytalem tak znakomitego tekstu. Ktorys juz z kolei sog dla Ciebie. Jestes juz znawca w dziale. Zasluzenie.

Trzymaj gardę
mam dla Ciebie pogardę
Twoje dragi twarde
nasze słowa twarde
zobaczymy co jest więcej warte
zapewniam Cie
Twoje szanse marne [Ascetoholix]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
hm fajny tekst
ale nie moge promowac VT bo trenuje kung fu a to przeciez jest ekspresywny balet

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
stary chyba zmienie zdanie co do ciebie ale i tak po 1 masz racje musi byc z tego kasa jak bedzie to i ja tam bede )
po 2 te rzeczy sie wykluczaja (wiesz o co chodzi )
ale gadasz madrze i moze jednak beda z ciebie ludzie
pozdrawiam @ll

"NO RULLES !!!! NO PAIN !!!! streetBOX "


GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


"(...)jako sportowcy róznych stylów..karate, judo ,jj,bjj,thai i kick boxing.itp."

piszac KARATE, co masz na mysli? Jaki styl? Shidokan, Seidokaikan, Oyama/Kyokushin? Shotokan/Tsunami? Bo przeciez karate karate nie rowne.

Trzymaj gardę
mam dla Ciebie pogardę
Twoje dragi twarde
nasze słowa twarde
zobaczymy co jest więcej warte
zapewniam Cie
Twoje szanse marne [Ascetoholix]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
sherdog Ja bardzo bym chcial zeby w Polsce rozwijalo sie VT i chcialbym zeby moj syn z usmiechem na twarzy trenowal w klatce ale jak slysze ta blondyne z tvn na supervizjerze ktora po tym turnieju w moskwie mowi:"Mam nadzieje ze w Polsce zaden turniej VT sie nie odbedzie i wladza postaraja sie o to"To mnie czysci.A takich bab jest wiele w Polsce.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

Fight to Live Live to Fight

>>>>BJJ OPOLE<<<<

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 941
jesli chodzi o te karate to mialem na mysli ludzi którzy trenowali karate a teraz trenuja VT.Jesli chodzi o karate to nic nie mam do Wszystkich stylów kazdy am swoja specyfike...

AD MAXIMAM DEI GLORIAM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VT chyba sie nie trenuje, trenowac mozna styl a VT to formula, jak juz to sie trenuje pod VT.

Dobry tekst, Sog za checi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rece czlowiekowi opadaja.

Następny temat

Trening SW w domu

WHEY premium