SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Promocja Hi-teca - ZAŻALENIE

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateo
Jesli mozesz mi wyjasnic?
Na mikołaja była promocja produktów Hi-teca. Wszystko miało byc o 25 procent tansze.Dzisiaj otrzymałem paczke. Zamówilem Beta BCAA, Amino Anabol PQ i VAnadyl.Otrzymałem za rabatem:Beta BCAA i Vanadyl, natomiast dwie puszki Amino Anabol PQ w normalnej cenie-aha chyba na pocieszenie dali mi Perfect Amino-60 kaps, ktora traci waznosc w lutym.
Powiedz co jest grane?
pozdrawiam
DJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Na pewno jest ważny, ale trzymany w dobrych warunkach! Data ważności jest określana przeważnie mniej więcej, ale oni przewidują, że produkty mogą być przechowywane w warunkach trochę nie odpowiadających normie!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To samo. Wyślij mi e-maila.
Ja przecież tego nie pakuję!

Zamówienia realizuje główny importer i przedstawiciel Hi Tec Nutrition Polska. Napisz do mnie, to prześlę dalej.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Moze zrob osobne forum dal hi-tec'a?

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Judo / BJJ - jak bedzie kaska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już zaproponowałem to firmie HiTec.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Mateo, Hi Tec odezwał sie bardzo szybko, a Pani Agniesia wyjasniła mi wszystko doskonale.
Pozdrowka
DJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
DJ i co było, bo ja miałem to samo???
Nie chciałem się już tam z nimim piep.rzyć, bo i tak taniej dostałem niż u mnie na mieście!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tej obnizki nie mozna było jednoczesnie wiązac z innymi promocjami,tzn. ja zamowilem Amino Anabol PQ, które były w innej promocji.Dostałem do kazdej puszki gratis drugą puszkę Perfect Amino i dlatego na Amino Anabol PQ nie było 25% rabatu.Inne produkty dostałem z obniżką.Tylko szkoda,że te gratisy mają datę waznosci do 10 lutego 2002, takze trza sie spieszyc,zeby je zjesc.
Pozdrowka
DJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he he dlatego sa gratis )

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Nie ma sie co dziwic z tymi gratisami, bardzo czesto przerozne firmy tak robia i nie mozna ich za to obwiniac,rozumiem gdyby data waznosci byla by juz przekroczona to jasne mozna by sie tego uczepic.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14410
czy wszystkie produkty hi teca w promocji maja waznosc do lutego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. Z tego co wiem, to jedynie ekstrasy, tj te, które otrzymujemy za darmo w zestawie.

Mateusz Pazdan
Administrator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasz sklep niedziala ! :((

Następny temat

W oparciu o KK i Regulamin tego forum, wnioskuje o

Wiecej