SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum-jak brac...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
Na silowni cwicze juz prawie 3 lata, ale chcialem siegnac po prolongatum, slyszalem ze jest dobry , mam to prosto z apteki wiec jest czysciutkie, po za tym chcialem zapytac jak to brac ,z czym to brac zeby np nie miec ginekomastii bo az mnie skreca na samo slowo... prosze o szybka odpowiedz..

... I cały misterny plan w ****u...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Branie samego prolongatum nie jest dobrym pomyslem,bo puchnie sie prawie w 100 % woda i wiekszosc spada po cyklu (potem rozstepy i te sprawy) maskotka Michelina a nie kulturysta,ale za to w polaczeniu z Deka stanowia bardzo dobrze uzupelniajacy sie stack.Sam prolongatum nie nadaje sie dla kulturysty,no chyba ze zalezy komus tylko na sile,a opuchlizna mu nie przeszkadza.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Errata:
przed "maskotka Michelina" powinno byc: "na cyklu bedziesz wygladal jak:"

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
ale opuchlizne na prolong. mozna wyeliminowac.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
koles moj proponowal mi zebym bral mete, ale nie ruska tylko jakas inna nie pamietam wlasnie jaka, zebym zatrzymal wode w organizmie a po za tym zapomnialem jeszcze powiedziec ze chcialem tylko 20 strzalow ale wlasnie boje sie ginekomastii itp skutkow ubocznych wiec jak to brac i z czym?? (aha wspominano mi jescze o novadexie - to przeciw ginekomastii)

... I cały misterny plan w ****u...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7675
Sorki ze troche nie na temat ale dajcie mi jakies namiary na fotki testy prolo?Chodzi mi głownie o taka co jest w wiekszych buteleczkach Ruska czy grecka nie pamietam...

RAPCIO

RAPCIO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 965
Wiesz tylko 20 strzałów?Prolongatum?Wiesz tego na początek bierze sie z 7-10.No ale kwestia człowieka.Jak już musisz,to prolongatum co 7dni z metką.Z mety układasz piramidę 2-3-3-2-1, po dwa strzały weź w drugiej 3 mety.Coś przybedziesz cos spadniesz,ale cos zostanie.Ja poszedłem 6 kilo.POWODZONKA I INFORMUJ

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
CZACHA dzieks ale chcioalem dowiedziec sie cos wiecej , wczesniej bo dopiero zamierzam sie ale nie teraz.. jak sie ochlodzi okolo wrzesnia moze ale lepiej zapytac teraz i dowiadywac sie czegos nowego niz na szybko.. dzieks

... I cały misterny plan w ****u...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie chcesz puichnac po prolongu to wez .25mg-.5mg Arimidex , srodek dzila super na opuchlizne.
Zrob sobie cos takiego
1-8 Prolong 200mg/tygodniowo
1-8 Arimidex
10-13 Nolvadex i Clomid.
Zmien pod koniec na Nolvadex bo arimidex troche pieprzy cholesterol a nolvadex pomaga takze zmiana pod konciem to dobry pomysl.
Just my Opinion.

.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
Zrob sobie cos takiego
1-8 Prolong 200mg/tygodniowo
1-8 Arimidex
10-13 Nolvadex i Clomid.
wytlumacz mi co to jest 1-8 albo 10-13 bo jakos tego nie lapie ...

... I cały misterny plan w ****u...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
ej ludzie wytlumaczcie mi jescze co to jest to np 1-8 lub 10-13 bo wogole tego zalapac nie moge....

... I cały misterny plan w ****u...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL NA RZEZBE!!! - co sadzicie

WHEY premium