SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum Jelfa. Na początek sam czy łączyć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
Witam. Mam mały problem,mianowicie chciałbym zacząć cykl na testosteronie prolongatum i mam 20 ampułek. Jest to mój pierwszy cykl na strzałach,czy taka ilość mi wystarczy? czy trzeba zrobić jeszcze zakupy? No i najważniejsze czy połączyć to z czymś jeszcze?np.meta? jeśli tak to napiszcie z czym i w jakich dawkach.
Dzięki z góry i proszę o wyrozumiałość!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
ankieta

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
1. WIEK:20
2. WAGA:89
3. WZROST:184
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:112
-udo:62
-talia:84
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3
6. DIETA:nie profesjonalna,od rana do połónia często w małych posiłkach,po południu 3 większe posiłki
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:100tbl.mety
8. TRENING:aktualnie 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU:masa mnięśniowa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:rok
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):myślę że spokojnie mogę napisać ,,MEZOMORFICZNY''
13. STAN ZDROWIA:Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):szybka i dobra ;D
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:136
-martwy ciąg:nie mierzyłem maxa,myśle że coś koło160
-przysiad: też nie mierzyłem około 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46809
starczy ci :)
1-8 200-300 mg
odblok 2 tyg po cyklu clomidem

ewentualnie daj mety 1-4 30 mg ed


Zmieniony przez - awax w dniu 2009-10-28 00:01:13

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
Na odblok mam Tamoxifen
może być? myślę że lepszy od clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
po***** zakładasz 2 tematy. przy tym cyklu dałby radę jeszcze ale im mocniejszy cykl to lepiej tamoxa używać jako antyestrogenu ,clomid lepiej odblokowuje przysadkę i lepiej na nim bazowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
coś mi z netem się ***ało i myślałem że pierwszy temat nie został założony. chociaż mam więcej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
awax chodzi ci o to żebym brał mete przez pierwsze 4 tygodnie bo trochę zczaić nie mogę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
tak, mete przez 4 tygodnie a enana 8

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
Dzięki Mariusz190! Już czje.
A co sądzicie o tym łączeniu z czymś innym? Znajomi mówią że po samym prolo rewelki nie będzie ale wole zapytać was
Ja myślałem jeśli już łączyć to z metą a wy co proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ta meta do tego na start 4 tygodnie, nie znam nikogo kto by nie byl zadowolony z takiego połaczenia. moj pierwszy cykl w życiu 15 prolki i setka mietka, wynik 12kg+ wielki wzrost siły zero spadków a minusy mnustwo włosow i rozstepów.

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prolo+meta zaczynamy

Następny temat

Prolongatum Jelfa. Na początek sam czy łączyć z czymś innym?

WHEY premium