SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongat vs Propionat..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Wiam!
Od pewnego czasu zastanawia mnie jedna rzecz.Mianowicie chodzi mi o różnicę w działaniu i efektach dwóch najpopularniejszych testosteronów, mianowicie prolongatum i propionicum.Prolongat brałem więc wiem ale czy używał ktoś propionatu, jakie miał efekty, spadki i skutki uboczne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie, to propionicum jest najlepszym estrem testosteronu do budowy masy i sily. Juz 150mg propionicum na tydzien, pozwolilo mi osiagnac lepsze rezultaty niz na prolongatum, czy cypionacie. Polecam laczyc propionicum z np. Primobolanem lub Deca (200 - 300mg na tydzien, to mi wystarczylo przy wadze 110kg).
Zauwazylem tez, ze 200mg testosteronu na tydzien (obojetne, czy propionicum, czy prolongatum) w zupelnosci mi wystarcza, a dawki wyzsze niewiele daja, dlatego uznalem 200mg za dawke graniczna.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Propionat jest chyba najlepszym estrem testosteronu,działa błyskawicznie,praktycznie na drugi dzień.Jego największą wadą jest fakt,że bardzo krótko jest aktywny,stąd konieczność dużych dawek i praktycznie codziennego kłucia.Osiągałem świetne rezultaty,biorąc 75-100mg dziennie,zarówno jesli chodzi o siłę,jak i masę.Co ciekawsze,nie łapię na nim tyle wody podskórnej,co na innych estrach.Wszystko super,oprócz tego kłucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Słyszałem że nie blokuje jąder tak jak prolongat i nie trzeba stosować po nim ani gonadotropiny ani clomidu -to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam was.
Herman, mam do ciebie pytanie.Jakie efekty miałeś po testosteronie prolongatum ??? i czy opłaca się go brać ok. 5 strzałów ???
Chodzi mi nie o mase,ale raczej o jeszcze trochę czystych mięśni,tak do 75kg.Co byś mi polecił ???

Z góry dziękuje za odpowiedż.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Siemanko.Samego prolongatu nie brałem tylko z Omnadrenem,Metandrostenolonem i Winstrolem.Masy mi poszło ok 12 kilo lecz ponad połowa spadła bo nie brałem clomidu ani hcg.W sile doszedłem z osiemdziesięciu paru do 100 na ławie.Każda ilość prolongatu da Ci efekty -nawet 5 strzałów.Rozłóż to sobie np 2,1,1,1 (tydz/strz) lub np 1/1 2/2 3/1 4/1 .Parę kilo powinieneś złapać.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdeczne dzięki za info.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Stosowalem kiedys priopionat testosteronu - 1 zastrzyk co 4 dni ( w sumie 10 zastrzykow).Juz na nastepny dzien odczuwalem wieksza chec do cwiczenia,wzrost sily i powolny (ale stabilny)wzrost wagi ciala.Nie stosowalem zadnych srodkow po cyklu i mimo ze przysrosty nie byly duze to spadki po cyklu byly bardzo male.Wiem, ze wielu ludzi laczy priopionat z enantatem.Skutkiem bocznym(???)stosowanie priopionatu jaki zauwazylem u siebie byly czeste, dlugotrwale i bolesne erekcje:)

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
ja mam 20 strzalow ruskiego testanatu 10% i poniewaz tam jest propionat i prolon to zbytnio nie wiem jak rozpisac cykl, jak czesto sie kluc itp... zamierzam to polaczyc z meta, czy ktos mi pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Potraktuj go jak prolongatum,stosunek prolon. do propion. w tym produkcie to 8:2.200-400mg tygodniowo da dobre rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
dzieki crash
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
a jeszcze cos odnosnie testanatu, a konkretniej warunkow jego przechowania... jest trzymany w temp. napewno wyzszej niz 5 stopni... a to sprzeczne z tym co pisze o enanthacie na stronie glownej, nie stanie sie z nim nic? wy trzymacie w lodowkach swoje prolony? u mnie to raczej niewykonalne ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o radę

Następny temat

Prawdziwa omka

WHEY premium