SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolab Creatine Powder

temat działu:

Prolab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9356

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Prolab Creatine Powder 300g





Opis przedmiotu

Prolab Creatine Powder jest suplementem zawierającym w składzie monohydrat kreatyny - substancję niezbędną do syntezy wysokoenergetycznego „paliwa" dla mięśni, tzw. fosfokreatyny. Utrzymanie odpowiedniego poziomu tego związku, umożliwia przeprowadzenie intensywniejszego treningu - poprawia wytrzymałość mięśni na obciążenia oraz zwiększa ich siłę. Optymalna ilość fofsokreatyny to także gwarancja efektywniejszej regeneracji powysiłkowej i szybszego odzyskania równowagi, nawet po bardzo intensywnym wysiłku fizycznym.

Prolab Creatine Powder zawiera w składzie 100% monohydrat kreatyny w rozdrobnionej postaci, charakteryzujący się bardzo dobrą przyswajalnością i najlepszą skutecznością działania. Umożliwia znaczną poprawę zasobów energetycznych, zapobiega procesom katabolizmu i przyspiesza proces budowania beztłuszczowej masy ciała. Odczuwalnie ułatwia rozwijanie zdolności wysiłkowych.

Prolab Creatine Powder to bezpieczny suplement o bardzo silnym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Przeznaczony jest dla sportowców - również wyczynowych, którzy pragną zwiększyć efektywność treningów i znacznie poprawić formę sportową.



Sposób użycia:


1 - 2 miarki dziennie, korzystnie: okołotreningowo i/lub po przebudzeniu

Skład:

100% czysty mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-19 13:47:21

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
miałem przyjemność z tym produktem się spotkać ,moim zdaniem kreatyna z dolnej pułki cenowej a wysokiej jakościowej .W swojej kategorii cenowej raczej nie ma konkurencji .POLECAM

PS.Koszulke która było gratisem mam do dziś

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Ja zakupiłem taki produkt ale w Stanach podejrzewam ze jest mocniejsza niz w Polsce Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
Mój pierwszy cykl kreatynowy robiłem na niej, pamiętam ze waga skoczyla 5kg do przodu, obwody: w klatce +3cm, w ramieniu 1,5cm. Napewno byłyby wyniki bardziej imponujące ale wtedy nie mialem zbyt dużego pojęcia o diecie i treningach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Kreta jak kreta ale w porównaniu do vitalmaxa brak gorzkiego smaku.
Miałem okazje wziąłem w promocji. Jestem zadowolony

Zmieniony przez - chamakolej w dniu 2011-02-21 20:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 250
fajna promocja bo się opłaca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Prolab Glutamine Powder

WHEY premium