SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolab

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem się dowiedzieć coś na temat tej firmy. Chce sobie kupić z niej kreatyne czy dostane ją w Polsce??? Chodze po necie i wszędzie ja moge znaleźć ale trzeba czekać aż sprowadzą ze stanów. Wychodzi drogo ale słyszałem że jest bardzo dobra czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest bardzo dobra. Zerknij na strone www.kulturystyka.tv, tam kupisz kreatyne z Prolabu, a na przesylke bedziesz czekal 3 dni.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry towar robią

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Kreatyny tej renomowanej firmy są w opakowaniach po 300g i po 1 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
nie zna ktoś jakiejś innej strony gdzie mógłbym dostać prolab bo ta co maku podał cos dziwnie chodzi mi.Ewentualnie gdzie w Warszawie mógłbym ją dostać i jakie są ceny?

jagnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Teraz jest promocja 600 g w cenie 300 ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Mogę Ci wysłac jedno opakowanie tej kreatyny tzn. 300g,kupiłem w promocji 600g(2x300g) i jedno opakowanie mi zostało.Właśnie jestem po kreatynowym cyklu.Efekty zarąbiaste.Podaj adres to wyślę Ci pocztą.Cena 80pln plus koszt wysyłki ok.12zł.

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Własnie mam tą kreatyne i zaczynam cykl(kreatyny) w Styczniu."Witas" napisz jakie miałeś efekty po tej kreatynie.Chodzi mi o siłe i mase.Oraz mozesz powiedzieć jak ją brałeś.

Pozdrawiam
PAKO20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
witas a jak myslisz czy kreatyna z prolaba jest lepsza od tej co proponowal cyberpaker firmy HDT
P.S.Jakie miales przyrosty po kreatynie z Prolaba , bo to bardzo mnie ciekawi

TrOl

Zmieniony przez - trol w dniu 2001-12-19 21:14:32

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Jak dawkowałem:w dni beztreningowe->5g na czczo rano, w dni treningowe 5g po treningu przez 6tygodni. Do tego codziennie 3g HMB i glutamina 5g.Masa:2,5kg do góry,siła 10kg na płaskiej.Aha:piłem dużo wody ale również kawę i wbrew powszechnym opiniom kawa nie osłabiła wyników, przynajmniej w moim przypadku.Tylko jedna zasada: pić kawę nie wcześniej niż godzinę po zażyciu kreatyny.

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
no to witas miałeś słabe efekty ja miałem 3 kg masy i 10 kg siły po kreatynie olimpu i hmb olimpu i wcale nie piłem dużo wody.

jagnik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Giant Mega Mass 4000???

Następny temat

Czy można kupić odrzwyki wysyłkowo z Ciszyna

WHEY premium