SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt redukcja z Activlab 1.0 - Nabór kandydatów - darmowe prowadzenie dla każdego!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 5703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
PROJEKT REDUKCJA Z ACTIVLAB VOL. 1.0 :

Termin rozpoczęcia: 1 maj 2014
Termin zakończenia: 12 czerwca 2014 (istnieje możliwość przedłużenia, zobaczymy)






Regulamin PROJEKTU REDUKCJA VOL. 1.0:


- do projektu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie bez przeciwwskazań lekarskich

- do projektu mogą przystąpić tylko osoby zdecydowane, zdeterminowane, konsekwentne w dążeniu do celu
- do projektu mogą przystąpić osoby początkujące, średniozaawansowane oraz zaawansowane

Wszystkie wyżej wymienione punkty są WARUNKAMI KONIECZNYMI !!


Obowiązki uczestnika/osoby podopiecznej:

- regularne umieszczanie filmów treningowych, by trenerzy mogli na bieżąco korygować uczestnika,

- umieszczanie codziennego jadłospisu realizowanego przez uczestnika,

- wprowadzanie rad, które otrzymuje od trenera w życie. Założeniem projektu jest działanie w kooperacji z prowadzącym, a nie „wolna amerykanka”,

- rzetelne poinformowanie o swoim stanie zdrowia już w formularzu zgłoszeniowym! (choroby przewlekłe, przebyte kontuzje/urazy, nietolerancje/alergie pokarmowe, wady postawy),

- informować trenerów o sytuacjach losowych podczas trwania projektu (wypadł mi trening, bo.... urodziny wujka, ciotki, mamy/zdechł mi pies/kot, musiałem przeprowadzić schorowaną sąsiadkę przez ulicę.)
W przypadku wielokrotnego/jawnego/ oczywistego pogwałcenia zasad obowiązujących uczestników – dana osoba zostaje wykluczona z projektu i zbanowana na okres 3 miesięcy, a dziennik zamknięty. Osoba taka nie ma prawa w przyszłości ubiegać się o udział w jakichkolwiek projektach organizowanych w dziale.

-w przypadku, gdy trener zadecyduje o wykluczeniu osoby z projektu np. ze względu na komplikacje zdrowotne tudzież inne okoliczności niezależne od uczestnika projektu– potwierdzone - osoba podopieczna ma prawo ubiegać się o udział w kolejnych edycja projektu oraz testach produktowych.


Obowiązki trenera:

- regularne, rzetelne korygowanie błędów treningowych, dietetycznych oraz suplementacyjnych podopiecznych w czasie realizacji projektu,

- informowanie swoich podopiecznych o ewentualnych nieobecnościach

- reagować na zmiany zachodzące w życiu podopiecznych i dostosować się do nich (zmiana planu /pracy/”widzi-mi-się profesorów/pracodawcy / zmiana składu posiłków itp)

-ciągła motywacja swoich podopiecznych, by Ci osiągali zamierzone rezultaty (nie może to być "sucha" praca)


----------------------------------------------------------------------

- w dziennikach uczestników nie będziemy tolerować zbędnego i niepotrzebnego spamu(wyłudzanie planów treningowych itp). Staramy się by rozmowy toczyły się na wysokim merytorycznie poziomie.



Klauzula obowiązkowa: Oświadczam, że jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. Nie choruję przewlekle i w przeszłości nie miała miejsce choroba lub wypadek uniemożliwiający trening siłowy lub powodująca, iż jest on niebezpieczny dla mojego zdrowia/życia.
Jestem świadom konsekwencji i ryzyka, jakie niesie ze sobą wykonywanie ćwiczeń siłowych i nie będę wysuwał w stronę prowadzących roszczeń w przypadku doznania jakiegokolwiek urazu podczas trwania przedsięwzięcia.


----------------------------------------------------------------------

Formularz zgłoszeniowy:

***DANE PODSTAWOWE***

NICK:
PŁEĆ:
WIEK:
WZROST:
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:

***PARAMTERY OBWODÓW***

MASA CIAŁA:
OBWÓD NADGARSTKA:
OBWÓD PRZEDRAMIENIA:
OBWÓD BICEPSU:
OBWÓD KOSTKI U NOGI:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA W NAJSZERSZYM MIEJSCU:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD WOKÓŁ PASA NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (na wydechu):
OBWÓD BARKÓW:


***POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU***

MASA CIAŁA:
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ (jeśli istnieje możliwość skorzystania):
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM:



***POMIARY SIŁOWE***

PRZYSIAD TYLNI: [ciężar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
MARTWY CIĄG: [ciężar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: [ciężar X powtórzenia] - trzy różne
WIOSŁOWANIE SZTANGI : [ciężar X powtórzenia] - trzy różne
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [ciężar X powtórzenia] - trzy różne




***STAN ZDROWIA***

CHOROBY PRZEWLEKŁE:
PRZEBYTE KONTUZJE:
ALERGIE/NIETOLERANCJE:
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:

***SPRZĘT***

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA I SZTANGIELKI: TAK/NIE
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: TAK/NIE
INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRĄ WYBRAŁEŚ/AŚ:

****DIETA***

JAKĄ DIETE STOSOWAŁEŚ/AŚ W POPRZEDNIM MEZOCYKLU:
PODAŻ ENERGII:
PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.:
PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.:
PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.:

JAKI RODZAJ DIETY PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU:
POCZĄTKOWA PODAŻ ENERGII:
POCZĄTKOWA PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.:
POCZĄTKOWA PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.:
POCZĄTKOWA PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.:

***PYTANIA DODATKOWE***

CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY:
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY DIETY:
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE:

Kilka słów o sobie, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?

----------------------------------------------------------------------

Celem projektu jest propagowanie sportu jakim jest kulturystyka/sporty sylwetkowe, potwierdzanie lub obalanie mitów związanych z odżywianiem oraz treningiem, rozpowszechnianie ogólno pojętego zdrowego trybu życia.

Trenerzy wybierają 4 osoby do projektu które będą przez nich skrupulatnie kontrolowane i prowadzone (każdy trener wybiera 2 podopiecznych) Porady będą udzielane zarówno w temacie jak i na PW, z zastrzeżeniem konstruktywnych dyskusji na argumenty, bez bezpodstawnego negowania zdania innych, obrażania siebie nawzajem i, modnych ostatnio w sieci, fochów.

JEST TO PROJEKT REDUKCYJNY, WIĘC WSZELAKIE PROŚBY/ZGŁOSZENIA W TEMACIE CHĘCI BUDOWY MASY NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ, A UŻYTKOWNICY SKŁADAJĄCY JE – OTRZYMAJĄ 7 DNIOWEGO BANA Z RACJI NIE PRZECZYTANIA LUB NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO REGULAMINU!


DZIENNIKI OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W PROJEKCIE BĘDĄ NA BIEŻĄCO MONITOROWANE, A OSOBA KTÓRA WYKAŻE SIĘ NAJWIĘKSZYM ZAANGAŻOWANIEM ORAZ KTÓRA UZYSKA ZNACZĄCĄ POPRAWĘ SYLWETKI, TECHNIKI WYKONYWANYCH ĆWICZEŃ ORAZ POZIOMU WIEDZY ŻYWIENIOWEJ – ZOSTANIE NAGRODZONA PRZEZ FIRMĘ ACTIVLAB DOWOLNYM, WYBRANYM PRZEZ SIEBIE ZESTAWEM SUPLEMENTÓW O WARTOŚCI DO 250zł !!!

Projekt równocześnie prowadzony będzie na dwóch forach, a więc nagrodzone zostaną, planowo, 2 najbardziej rzetelne osoby. W przypadku, gdyby jednak różnica w zaangażowaniu oraz sposobie prowadzenia dzienników była bardzo duża – nagrodzona zostanie jedynie 1 osoba – wtedy wartość SUPLEMENTÓW MARKI ACTIVLAB SIĘGNIE AŻ 500zł!!!

----------------------------------------------------------------------

Zgłoszenia można nadsyłać TYLKO w TYM TEMACIE do 30.04.14r.

P.s. w przypadku braku odpowiednich chętnych organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedłużenie terminu trwania naboru, co jednocześnie przesunie dzień zakończenia testu.

TRENERZY:
- PAWELSZEVC
- ANTEK098!







W tym temacie - wrzucamy zgłoszenia oraz zadajemy pytania dotyczące TYLKO tego konkretnie tematu, wszelkiego rodzaju spam i inne zbędne rzeczy – 24h ban


Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2014-04-22 23:39:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
***DANE PODSTAWOWE***

NICK: jordanwpr
PŁEĆ: mężczyzna
WIEK: 22
WZROST: 180
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 3 lata

***PARAMTERY OBWODÓW***

MASA CIAŁA: 84
OBWÓD NADGARSTKA: 18,5
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 30
OBWÓD BICEPSU: 39-40
OBWÓD KOSTKI U NOGI:
OBWÓD ŁYDKI: 42-44
OBWÓD UDA W NAJSZERSZYM MIEJSCU: 60
OBWÓD BIODER:87
OBWÓD WOKÓŁ PASA NA WYSOKOŚCI PĘPKA:88
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (na wydechu): 106
OBWÓD BARKÓW:


***POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU***

MASA CIAŁA: 84,4 kg
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ (jeśli istnieje możliwość skorzystania): 16%
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM:



***POMIARY SIŁOWE***

PRZYSIAD TYLNI: obecnie 60x15,80x10,100x4 (Max życiowy 140x4)
MARTWY CIĄG: [ciężar X powtórzenia] - 60x15,100x8,120x6 (max życiowy 180kgx1)
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: 60x15,80x10,100x3 (max życiowy 120x3)
WIOSŁOWANIE SZTANGI : 40x15,60x10,80x6
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : 40x15, 60x10, 70x8 -suwnica, wolny 40x10,60x4




***STAN ZDROWIA***

CHOROBY PRZEWLEKŁE: Brak
PRZEBYTE KONTUZJE: 10 lat temu zapelenie torebki stawowej
ALERGIE/NIETOLERANCJE: Brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: Brak

***SPRZĘT***

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****DIETA***

JAKĄ DIETE STOSOWAŁEŚ/AŚ W POPRZEDNIM MEZOCYKLU: Carb Cyckling
PODAŻ ENERGII: ok 2700 kcal na podtrzymanie
PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.: 2,9g/kg
PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.: 0,5-1g/kg
PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.: 2,6-3,5g/kg

JAKI RODZAJ DIETY PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU: niskotłuszczowa, carb cyckling
POCZĄTKOWA PODAŻ ENERGII:2300/2500 kcal
POCZĄTKOWA PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.:2,5-2,9g/kg
POCZĄTKOWA PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.:0,5g/kg
POCZĄTKOWA PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.: 2,5-3,0g/kg

***PYTANIA DODATKOWE***

CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: Nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY DIETY: Białko,witaminy, bcaa, przed treningówki, arginine
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: thermogenic,clenburexin, black mamba, hellfire, l-carnitine shot, guarana shot, vpx extreme shot

Kilka słów o sobie, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?

Jestem na początku swojej tegorocznej redukcji(- 5kg). Mam obecnie możliwość trzymania bardzo dopiętej diety oraz mnóstwo czasu na prowadzenie dziennika treningowego(pracuje w sklepie odżywkami :) ), mam własne doświadczenia/metody ale z chęcią przetestuje coś innego. Jestem także po kursie na instruktora kulturystyki.
Trening siłowy wykonuje 4-5x w tyg, zazwyczaj w większym zakresie powtórzeń(1.klata,2.nogi,3.plecy,4.barki,5.ramiona lub 4x w tyg a łape rozdzielam).
Aero codziennie na czczo 40-60 min + w dt po siłowym 30-40min. Dieta w zależności od dnia ok 2200-2500 kcal.

Przykładowy szkielet:
1.Omlet( 50g owsianych+50g mąki razowej żytniej typ 2000,3 jajka,30g wpc)
2-3. Ryż para/brązowy/basmati/makaron pełno 50g + 200g piersi z kurczaka + 120g fasoli szparagowej
4-5. Ryż para/brązowy/basmati/makaron pełno 100g + 200g piersi z kurczaka + 120g fasoli szparagowej.

Suplementacja jest zależna od mojego budżetu. Zawsze jest to białko(koncentrat lub izolat) + inne(spalacz,arginina, przed treningówka,witaminy, bcaa),ale jak już mam to:
- z rana przed cardio spalacz, 10g bcaa
- do śniadania witaminy
- przed tren spalacz/przed tren, arginina/shot , 10g bcaa, 5g kreatyny
- po tren siłowym(przed cardio), 10g bcaa,5 kreatyny

Poniżej daje zdjęcia porównawcze redukcji z przed roku(czas 4-5 miesięcy) i obecnej (43 dni).
Pozdrawiam :)

Oświadczam, że jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. Nie choruję przewlekle i w przeszłości nie miała miejsce choroba lub wypadek uniemożliwiający trening siłowy lub powodująca, iż jest on niebezpieczny dla mojego zdrowia/życia.
Jestem świadom konsekwencji i ryzyka, jakie niesie ze sobą wykonywanie ćwiczeń siłowych i nie będę wysuwał w stronę prowadzących roszczeń w przypadku doznania jakiegokolwiek urazu podczas trwania przedsięwzięcia.







Zmieniony przez - jordanwpr w dniu 2014-04-23 14:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Bardzo cieszę się, że mamy 1 kandydata - mogę jednak wiedzieć czemu post ze zgłoszeniem to jedyny napisany przez Ciebie post?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293
Od kiedy zacząłem swoją przygodę z tym sportem, regularnie przeglądam fora internetowe o tej tematyce. Czytam, analizuje,interpretuje i testuje na sobie. Wtedy nigdy nie rwałem się do wdawania w dyskusje(teraz co temat to "znawcy", szkoda czasu,nerwów żeby coś komuś setny raz tłumaczyć, styl ala akop :) ) i nie miałem czasu na prowadzenie dziennika. Gdy zmieniłem pracę, mam go mnóstwo i nawet ostatnio myślałem o jakimś dzienniku, który jeszcze bardziej mnie z motywuje. A dzisiaj wpadł mi w oczy ten projekt, idealny dla mnie. Aktualnie robię redukcję, więc pod pasowała mi ta idea. Pierwsze efekty już są, widać to na zdjęciach i przez to mam jeszcze większego kopa do działania. A gdy mogę zostać prowadzony,czerpać rady i wymieniać poglądy to czemu nie. Człowiek uczy się całe życie. A żeby poznać swoje ciało i co na nie najlepiej działa trzeba różnych rzeczy przetstować. Poza tym każdy trener ma swojego trenera :)

Zmieniony przez - jordanwpr w dniu 2014-04-23 15:02:48

Zmieniony przez - jordanwpr w dniu 2014-04-23 15:03:32

Zmieniony przez - jordanwpr w dniu 2014-04-23 15:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
pytanie, czy istnieje szansa na nie wstawianie filmików z treningów (przyczyna brak kamery). Czy to dyskwalifikuje z możliwości udziału w projekcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
niestety filmy są nieodłącznym elementem prowadzenia trenerskiego on-line.



Każdy telefon teraz ma funkcję nagrywania filmów, profesjonalnej kamery tez nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
***DANE PODSTAWOWE***

NICK: Sawanodo
PŁEĆ: mężczyzna
WIEK: 22 lata
WZROST: 185 cm
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 9 miesięcy (licząc od kiedy trenuję z planem sensownym)

***PARAMTERY OBWODÓW***

MASA CIAŁA: 88,4kg
OBWÓD NADGARSTKA: L-18cm, P-18cm
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: L-31,5cm, P-31cm
OBWÓD BICEPSU: L-32cm, P-32,5 (wyprostowane ręka, tylko zaciśnięta w pieść)
OBWÓD KOSTKI U NOGI: L-27cm, P-27cm
OBWÓD ŁYDKI: L-41cm, P-40cm
OBWÓD UDA W NAJSZERSZYM MIEJSCU: L-59cm, P-58cm
OBWÓD BIODER: 91,5cm
OBWÓD WOKÓŁ PASA NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 91,5cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (na wydechu): 91cm (luźno i pod linią sutków)
OBWÓD BARKÓW: 119cm
Pierwszy raz mierzyłem biodra, barki, klatę więc mogą być jakieś niewielkie błędy.

***POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU***

MASA CIAŁA: 88,4kg
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ (jeśli istnieje możliwość skorzystania): -
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE: nie dałem rady (nie mam fałdomierza)
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM: 220mm (tutaj już było co złapać i zmierzyć suwmiarką)



***POMIARY SIŁOWE***


PRZYSIAD TYLNI: [ciężar X powtórzenia] - 90kg x 8; 80kg x 12; 100kg x 3 (nie znam max bo w domu nikt mnie nie asekuruje)
MARTWY CIĄG: [ciężar X powtórzenia] - 100kg x 10; 80kg x 20; 120kg x 6
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: [ciężar X powtórzenia] - 60kg x 12; 75kg x 4; 90kg x 1 (max dawno temu)
WIOSŁOWANIE SZTANGI : [ciężar X powtórzenia] - 110kg x 10 (nogi pomagają sporo); 70kg x 10 (bez pomocy z nóg); max nie znam bo kg muszę dokupić ; 90kg x 8 (to tak optymalnie bez nóg prawie pomocy) "nachwyt w pochyleniu"
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [ciężar X powtórzenia] - 50kg x 3; 40kg x 8; 20kg x 20 (barki siłowo to moja najsłabsza partia, albo wina techniki)


***STAN ZDROWIA***

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: złamanie ręki lewej, ale z 13 lat temu
ALERGIE/NIETOLERANCJE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
INNE: odkąd ważę poniżej 90kg mam niskie ciśnienie (100/50), jednak wg lekarza "po prostu mam takie i nie zwracać uwagi".

***SPRZĘT***

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA I SZTANGIELKI: TAK
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: NIE
INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRĄ WYBRAŁEŚ/AŚ: drążek do podciągania, skośna do brzuszków, stojaki do przysiadów, do ławki mam jeszcze stacje do prostowania nóg w siadzie oraz uginania w leżeniu.

****DIETA***

JAKĄ DIETĘ STOSOWAŁEŚ/AŚ W POPRZEDNIM MEZOCYKLU: Redukcja na CC (DT- 2500kcal, max 100gWW; DNT-2300kcal ~200gW)
PODAŻ ENERGII: 2300-2500kcal
PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.: 2-2,5 (160-180g)
PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.: 1,3-1,5 (110-130g)
PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.: 1,25-2,5 (100-200g)

JAKI RODZAJ DIETY PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU: też carb cycling (dt/dnt)
POCZĄTKOWA PODAŻ ENERGII: (2700/2400kcal)
POCZĄTKOWA PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.: 2/2 (180g/180g)
POCZĄTKOWA PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.: 1,22/1,33 (110g/120g)
POCZĄTKOWA PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.: 2,8/1,7 (250g/150g)

***PYTANIA DODATKOWE***

CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: Nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY DIETY: Vitality Complex (1tabs, codziennie), Soya Protein(bardzo rzadko, bo z jedzenia mam dość białka), Omega3 (codziennie 1g), ZMA(1tabs przed snem), myślałem jeszcze o kreatynie ale nie wiem czy na redukcji ma sens.
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: Tylko cofeine 200mg z rana.


Trochę o mnie:

Nazywam się Adam, aktualnie studiuje Elektrotechnikę na Politechnice Łódzkiej. We wrześniu 2012roku ważyłem około 112kg, od tamtej pory redukuję z przerwami. Teraz miałem przerwę od diety przez okres 2tygodni (natłok rzeczy na uczelni i święta), dlatego planuję zacząć z więcej kcal. Aktualnie ruszam z nową motywacją i zaczynam 10tyg redukcji (o czym jest w dzienniku) . Prowadziłem dziennik w juniorach i teraz założyłem w dziale ActivLabu.

Znam już trochę swój organizm i mam pewne pomysły na tą redukcję, jednak bardzo chętnie oddam się pod opiekę kogoś bardziej doświadczonego. Z trzymaniem diety ogólnie nie mam problemów, ani z motywacją na treningach. Do redukcji też jestem przyzwyczajony.

Trenuję schematem pull/push/legs (niemal takim samym jaki Antek rozpisał w projekcje masa dla Paramaribo) do tego planuję tabate w dnt dać plus po treningu 30 min cardio (trucht w terenie zwykle).

Dietę mam raczej zdrową, głównie oparta na jajkach i kurczaku, oliwie, wiórkach kokosowych, ryżu/makaronie i warzywa. Czasem wątróbka i makrela wędzona dla odmiany lub wieprzowina.

Pozdrawiam
Adam

ps. Filmiki mogę nagrywać laptopem (dziś testowałem, jakość ujdzie).

Oświadczam, że jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. Nie choruję przewlekle i w przeszłości nie miała miejsce choroba lub wypadek uniemożliwiający trening siłowy lub powodująca, iż jest on niebezpieczny dla mojego zdrowia/życia.
Jestem świadom konsekwencji i ryzyka, jakie niesie ze sobą wykonywanie ćwiczeń siłowych i nie będę wysuwał w stronę prowadzących roszczeń w przypadku doznania jakiegokolwiek urazu podczas trwania przedsięwzięcia.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
***DANE PODSTAWOWE***
NICK: DAWIDOWICZ
PŁEĆ: MĘŻCZYZNA
WIEK: 26
WZROST: 183 cm
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: pół roku (nieprzerwany)
***PARAMTERY OBWODÓW***
MASA CIAŁA: obecnie 85,5
OBWÓD NADGARSTKA: 19
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 31
OBWÓD BICEPSU: 38,5
OBWÓD KOSTKI U NOGI: 29
OBWÓD ŁYDKI: 42
OBWÓD UDA W NAJSZERSZYM MIEJSCU: 61
OBWÓD BIODER: 94
OBWÓD WOKÓŁ PASA NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 84
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (na wydechu): 104
OBWÓD BARKÓW: 121

***POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU***
MASA CIAŁA: 85,5
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ (jeśli istnieje możliwość skorzystania): brak
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM:

***POMIARY SIŁOWE***
PRZYSIAD TYLNI: [ciężar X powtórzenia] - trzy różne wyniki 90x3 50 x 15 60 x 8
MARTWY CIĄG: [ciężar X powtórzenia] - trzy różne wyniki 90 x 6 100 x 5 105x 2
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: [ciężar X powtórzenia] - trzy różne 60x8 70x5 80x2
WIOSŁOWANIE SZTANGI : [ciężar X powtórzenia] - trzy różne 40x18 60x8 70x5
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [ciężar X powtórzenia] - trzy różne 40x6 45x6 50x3

***STAN ZDROWIA***
CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: złamanie ręki lewej, zagojone, brak skutków
ALERGIE/NIETOLERANCJE: pokarmowych brak, jedynie na pyłki
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: jestem zdrowy jak koń pociągowy

***SPRZĘT***
PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE (ew raz w tyg – przy treningu np. nóg)
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA I SZTANGIELKI: TAK
TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: TAK (ławka góra dół)
INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRĄ WYBRAŁEŚ/AŚ: Osobne stojaki, drążek


****DIETA***
JAKĄ DIETE STOSOWAŁEŚ/AŚ W POPRZEDNIM MEZOCYKLU: ckd
PODAŻ ENERGII: 1900-2200
PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.: 1,5-2,0
PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.:1,5-2.0
PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.: poniżej 30g
JAKI RODZAJ DIETY PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU: high carb
POCZĄTKOWA PODAŻ ENERGII: około 2750
POCZĄTKOWA PODAŻ BIAŁKA (g) NA Kg MC.: 2
POCZĄTKOWA PODAŻ TŁUSZCZU (g) NA Kg MC.: łącznie do 40-50g
POCZĄTKOWA PODAŻ WĘGLOWODANÓW (g)NA Kg MC.: ok. 4g

***PYTANIA DODATKOWE***
CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY DIETY: białko – przy brakach w misce, witaminy, omega 3
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: obecnie brak


Coś o sobie, dlaczego ja?
Myślę, że łatwiej każdemu mówić, czego nie on – a ktoś inny. Moi konkurenci będą mieć lepszą sylwetkę, lepsze wyniki siłowe. Większość z nich będzie osobami młodymi – często chodządzymi do szkoły, dla nich trening może być jedynym zajęciem.
Dla mnie te kilka godzin tygodniowo to czas wyrwany z codziennego kieratu, z wyścigu szczurów w którym niestety uczestniczę. To czas kiedy mogę wyciszyć gonitwę myśli i zrobić coś, dzięki czemu (w co wierzę) za 10-15 lat gdy już zdobędę szczyt drabinki zawodowej – nie wyląduję na OIOMie z zawałem serca (w wieku 40 lat).
Wierze, że czas poświęcony mi przez trenerów zobliguje mnie do cięższych treningów, do cięższej pracy nad swoimi słabościami, gdyż będę to im winny. Im, sobie i każdemu przeglądającemu mój dziennik.
Myślę, że motywacja do treningów przeniesie się na pozostałe rejony mojego życia i dzięki potom na siłowni będę rozwijał też inne aspekty swojej osoby (o czym czasami w ramach offtopu napomknę).
Dieta, suplementacja oraz trening będzie w większości uzależniona od opinii prowadzącego mnie trenera.
Co więcej, liczę, iż pod jego czujnym okiem wyeliminuję rażące błędy w technice i żywieniu.

Chciałem pozdrowić całą spam sekcję AL!
liczę na wasz czynny udział w moim dzienniku – jeśli taki powstanie

zdjęcia posiadają już zarówno Paweł jak i Antek.

pozdrawiam

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Z racji niewystarczającej liczby kandydatów nabór do projektu Redukcja z ActivLab vol. 1.0 na forum sfd.pl zostaje przedłużony do 7maja włącznie!


A więc macie dodatkowy tydzień na zgłaszanie swoich kandydatur - zapraszamy

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2014-04-30 12:11:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Paweł
Każdy telefon teraz ma funkcję nagrywania filmów, profesjonalnej kamery tez nie mam

A założysz się? Mój nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
chyba się zgłoszę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab - Creatine Powder - 500g

Następny temat

DT Sawanodo

WHEY premium