SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

Projekt "ĆPAJ SPORT Z SOBOTĄ" !!!

Wysłana -
Stoprocent, Olympia Shop oraz ActivLab zapraszają do śledzenia projektu „Ćpaj Sport z Sobotą”.

Michał Sobolewski szerzej znany pod pseudonimem SOBOTA to niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny raper/MC . W roku 1998 został członkiem undergroundowego składu Uquad-Squad, a w 1999 został przyjęty do cieszącego się ogromnym szacunkiem ówczesnych fanów hiphopowych zespołu SNUZ, mającego już na swoim koncie płytę „Razem” (wydaną nakładem SP Records).

Obecnie Sobota jest członkiem Stoprocent, gdzie wydaje swoje solowe albumy a także udziela się w wielu kolaboracjach. Na szczególną uwagę zasługuje jego ostatni album „X PRZYKAZAŃ”. To pierwszy tego typu projekt na skalę światową, jeśli chodzi o rap. Jest to interpretacja X Przykazań pomnożona przez osobowość Soboty. W projekcie została wykorzystana muzyka sakralna, artyści nagrali w dziesięciu kościołach żywe organy i chóry, a następnie połączyli to z hip hopem.

Jeden z kawałków z X Przykazań

Sobota trenuje pod okiem wykwalifikowanych trenerów z Olympia Team: Jabiego (znacie go zapewne SFD ), Dymka, Grześka i Przemasa. Chłopaki z Olympia Team nie tylko z nim ćwiczą, ale także układają mu odpowiednią dietę i dobierają suplementy ActivLab. Z odcinka na odcinek będziecie mogli zobaczyć jego postępy w dojściu do formy.

Pierwszy odcinek:

Zapowiedź drugiego:

Drugi odcinek

Zapowiedź trzeciego

Odcinek #3

4!

Piąty

Temat będzie systematycznie uzupełniany o kolejne odcinki, a także fotosy z treningów.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2014-08-02 08:02:32

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Super będe śledził
Wysłana -
Jasną sprawą jest, że na bieżąco będę aktualizował i wrzucał wam najnowsze odcinki "Ćpaj sport" z udziałem Soboty
Wysłana -
ciekawy projekt :)
Wysłana -
aaa widziałem już te odcinki
Wysłana -
Serce wali jak dzwon , pompuje krew tętno rozsadza ci skroń prześladuje pech

Jestem i ja
Wysłana -
Kondycha jak u Popka, będę śledzić

Jednak nie jest tak źle

Zmieniony przez - Jechu87 w dniu 2014-01-11 08:43:19
Wysłana -
Fajny temat, z fajną nazwą.

Pod takim patronatem jak jest Sobota, nie ma możliwości że mu się nie powiedzie. Trenerzy wiedzą co robią. Będzie z niego gość, i może wyda jakąś płytę z muzyką motywującą do treningów.
Wysłana -
Dźwięczna nazwa tematu, przyciąga więc dalej może być już tylko lepiej
Wysłana -
dajcie mi mozliwosc kupienia tej koszulki w Warszawie
Wysłana -
myślałem ,że sobota bardziej zapuszczony
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź