SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt :podnoszenie cięzarów-poprawa wyników

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Trochę kontuzji się mistrzom przytrafiło i trening nie był na maxa-tak to bywa w sporcie wyczynowym.

Kacper kontuzja kolana-nie mógł trenować nóg,a Mikołaj naciągnięty dwugłowy uda-trening na mniejszych ciężarach.

Ale za tydzień dwa juz chLopacy wejda na obroty.

Całkiem możliwe ,że pokażą się też w niedzielę na programie o przysiadach







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 34 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17278
Dla mnie super sprawdzian. WYpracowałem całkiem dużo i mam kolejne elementy do wypracowania. Fascynujące jest to, że w takim jakby nietrudnym podniesieniu sztangi choćby w ciągu podrzutowym jest tak ogromna ilość elementów, które muszą zagrać, że roboty jest dużo:) Boje techniczne poszły a na początku nie było o tym mowy:) Dwa miesiące ciężkiej pracy nad mobilnością. Bolało, nie trenowałem barków bo akcja z rozciąganiem tam głównie była skierowana. Teraz wracam do ciężkiego treningu z pełnym zakresem i będę pracował nad kolejnymi elementami. Jedno jest pewne i o tym już wcześniej wiedziałem: TO piękny sport i włączenie go poprawnie do treningu sylwetkowego może przynieść bardzo wiele dobrego:) Jest też lekcją pokory i szybko pokazuje braki i błędy. Myślę, że powinien być popularniejszy w ramach siłowni a nie tylko jako element crossfitu dla amatorów :) Cele stawiam wysoko bo chciałbym dość do 140-150 kg w podrzucie i 100-120kg w rwaniu:) Sam w to dzisiaj nie wierzę ale jestem uparty:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jak widać Rafał jest ogromnym fanem podnoszenia ciężarów-docenia ten perfekcjonizm w najprostrzych ćwiczeniach,perfekcjonizm w nadrobniejszych szczegółach.

ZMłodzi zawodnicy Mikołaj i Kacper byli dośc mocno zmartwieni możliwością wyłączenia ich dyscypliny z programu Igrzysk Olimpijskich,bo marzeniem każdego sportowca sportów kwalifikowach-jest właśnie choć udział w tej legendarnej imprezie.

Miejmy nadzieję,że te czarne chmury z nad podnoszenia ciężarów się rozwieją i będzie okazja zrealizować te marzenia.

Szczególnie-że sam problem dopingu dotyczy wszystkich dyscyplin olimpijskich.

Jeszcze trochę zdjęć z treningu




















Zmieniony przez - masti w dniu 2017-09-21 21:15:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wolno mi się tu za bardzo wypowiadać ale jestem pełen podziwu dla braci Dach. Przy tej wadze własnej takie ciężary to tylko dowód na to, że człowiek nie zna swoich granic możliwości. Brawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jezoo-a dlaczego nie wolno???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Jezoo-a dlaczego nie wolno???

Ponieważ to dział +35 a mnie trochę brakuje do tej liczby ale obserwuje większość tematów z trybun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jezoo
masti
Jezoo-a dlaczego nie wolno???

Ponieważ to dział +35 a mnie trochę brakuje do tej liczby ale obserwuje większość tematów z trybun

ja Ci udziele kredytu z mojej liczby i bedzie wszystko OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kebul dziękuję za Twą hojność ale straciłbym 3 lata z chyba najlepszego okresu życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jezoo
Kebul dziękuję za Twą hojność ale straciłbym 3 lata z chyba najlepszego okresu życia

oj tam oj tam (ja tam bym je przywital cieplo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jezoo-widać ,że jednak dałeś się nabrać-w tym dziale, tak naprawdę, nikt nie ma + 35 :)

Więc śmiało pisz i się nie ograniczaj :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto brać testosteron po 35 roku życia?

Następny temat

Krata na Lato 2017 moduł III,FINAŁ -zadania i głosowanie

WHEY premium