SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt :podnoszenie cięzarów-poprawa wyników

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
15 lipiec godzina 11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
zobacze czy nie pracuje , bede wiedziec w nastepnym tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
PROJEKT umarl jak moja dieta
ale wszystko mozna naprawic (no prawie wszystko )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
To się mylisz-cały czas w toku-jest progres w ćwiczeniach,technice i sile,choć przez mocne trenowanie ćwiczeń rozciągających do podnoszenia ciężarów Rafał ponaciągał za bardzo mięśnie obręczy barkowej.

Na koniec będzie znów sprawdzian pod okiem Marka Wojciechowskiego,bo na tej siłowni co trenujemy,nie ma na to warunków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wrzucam linki do filmów z podnoszenia ciężarów-jest tam masa ciekawych uwag i ćwiczeń,jest także Paweł Najdek-cieżarowiec,olimpijczyk i do dziś rekordzista Polski w podrzucie-250 kg-rekord ma już z 15 lat i nikt nie daje rady go do dziś poprawić :)





































Chyba wszystko :)

Warto dokładnie wszystko przestudiować i przetrenować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 34 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17278
Halo Halo:)

Projekt nie upadł bynajmniej:)

Zalecenia i problemy jakie zauważył trener u mnie -- do poprawy bezwzględnie
1) elastyczność kręgosłupa
2) rozciągnięcie ramion

Te dwa punkty powodowały, że przysiad frontrack ze sztangą był średni, do tego przysiad ze sztangą nad głową był mało możliwy w poprawnym ustawieniu.

Przepracowałem dwa miesiące mocno i udało mi się cofnąć ramiona tak, że rwanie (bój techniczny) jest już ładny i możliwy, co było i trudne. Frontrack poprawiłem zdecydowanie przez co umiem już zamknąć uchwyt ze sztangą pod brodą:)

Teraz trochę trzeba podleczyć ponadrywane ramiona bo rozciągnie odbywało się w tempie z poza tej galaktyki:)

Co do osiągów to spróbowałem przysiadu front ze 120kg i poszło bez większych trudności gdzie wczesniej przy 100-120kg czułem, że ciężar opiera się właściwie cały na przodostopiu:)

Myślę, że jeszcze trochę będę podchodził do rwania z ciężarem wyższym niż miotła (oczywiście poprawnie technicznie)

Pozostaje mi na dzisiaj wykrok pod sztangą mocno do poprawy i zapewne jeszcze wiele innych jak tylko zakończę ten etap pracy:)

Także projekt nie upadł projekt żyje i tak btw siady ze sztanga z przodu zdecydowanie mocniej ryją uda niż back suaty:) także polecam polecam:)

tu widać, że nie śpię :D






Zmieniony przez - shogooon w dniu 2017-08-26 12:22:00
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Dzś kręcimy zakończenie programu-czyli trening Rafała z Kacper i Mikołaj Dach- wszystko pod okiem Marka Wojciechowskiego .

Myślę ,że będzie bardzo ciekawie-obejrzeć jak wyczynowcy trenują na co dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
czekam czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Od jakiegoś czasu próbuję porozciągać co tylko można żeby w końcu trzymać sztangę przy przodach tak jak powinno być, a nie tylko krzyżowo...patyk ma więcej mobilności niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Już w domu ,trochę ten trening trwał i trochę było do przejechania.
Tak na krótko kilka zdjęć,bo niestety za parę godzin wyjeżdżam-trzeba by trochę pospać, by jutro plecybarki i klata dobrze weszły



















Zmieniony przez - masti w dniu 2017-09-20 22:01:02

Zmieniony przez - masti w dniu 2017-09-20 22:04:23

Zmieniony przez - masti w dniu 2017-09-20 22:06:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto brać testosteron po 35 roku życia?

Wiecej