SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt "ĆPAJ SPORT Z SOBOTĄ" !!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Stoprocent, Olympia Shop oraz ActivLab zapraszają do śledzenia projektu „Ćpaj Sport z Sobotą”.

Michał Sobolewski szerzej znany pod pseudonimem SOBOTA to niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny raper/MC . W roku 1998 został członkiem undergroundowego składu Uquad-Squad, a w 1999 został przyjęty do cieszącego się ogromnym szacunkiem ówczesnych fanów hiphopowych zespołu SNUZ, mającego już na swoim koncie płytę „Razem” (wydaną nakładem SP Records).

Obecnie Sobota jest członkiem Stoprocent, gdzie wydaje swoje solowe albumy a także udziela się w wielu kolaboracjach. Na szczególną uwagę zasługuje jego ostatni album „X PRZYKAZAŃ”. To pierwszy tego typu projekt na skalę światową, jeśli chodzi o rap. Jest to interpretacja X Przykazań pomnożona przez osobowość Soboty. W projekcie została wykorzystana muzyka sakralna, artyści nagrali w dziesięciu kościołach żywe organy i chóry, a następnie połączyli to z hip hopem.

Jeden z kawałków z X Przykazań




Sobota trenuje pod okiem wykwalifikowanych trenerów z Olympia Team: Jabiego (znacie go zapewne SFD ), Dymka, Grześka i Przemasa. Chłopaki z Olympia Team nie tylko z nim ćwiczą, ale także układają mu odpowiednią dietę i dobierają suplementy ActivLab. Z odcinka na odcinek będziecie mogli zobaczyć jego postępy w dojściu do formy.

Pierwszy odcinek:




Zapowiedź drugiego:




Drugi odcinek




Zapowiedź trzeciego




Odcinek #3




4!




Piąty




Temat będzie systematycznie uzupełniany o kolejne odcinki, a także fotosy z treningów.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2014-08-02 08:02:32

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Super będe śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Jasną sprawą jest, że na bieżąco będę aktualizował i wrzucał wam najnowsze odcinki "Ćpaj sport" z udziałem Soboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ciekawy projekt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
aaa widziałem już te odcinki

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Serce wali jak dzwon , pompuje krew tętno rozsadza ci skroń prześladuje pech


Jestem i ja

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Kondycha jak u Popka, będę śledzić
____________



Jednak nie jest tak źle

Zmieniony przez - Jechu87 w dniu 2014-01-11 08:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Fajny temat, z fajną nazwą.

Pod takim patronatem jak jest Sobota, nie ma możliwości że mu się nie powiedzie. Trenerzy wiedzą co robią. Będzie z niego gość, i może wyda jakąś płytę z muzyką motywującą do treningów.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Dźwięczna nazwa tematu, przyciąga więc dalej może być już tylko lepiej

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
dajcie mi mozliwosc kupienia tej koszulki w Warszawie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
myślałem ,że sobota bardziej zapuszczony

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UWAGA ZAWODY WW AMATORÓW W RZESZOWIE ODBĘDĄ SIĘ W INNYM TERMINIE NIEDŁUGO INFO

Wiecej