SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt :podnoszenie cięzarów-poprawa wyników

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Jezoo-widać ,że jednak dałeś się nabrać-w tym dziale, tak naprawdę, nikt nie ma + 35 :)

Więc śmiało pisz i się nie ograniczaj :)




Jak to młody - łyka jak młody indyk ciepłe kluski
Wiem, że nikt tu nie ma +35, tylko niektórym opakowanie się pogniotło ale w środku jak nówka :)


Zmieniony przez - jezoo w dniu 2017-09-22 19:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie pitol, tylko załóż sobie dziennik jak człowiek. Będziesz się starzał razem z nami

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Nie pitol, tylko załóż sobie dziennik jak człowiek. Będziesz się starzał razem z nami

No i na taką odpowiedź liczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Tak teraz przeglądam temat i widzę,że tu nie wrzuciłem filmów z początku Projektu

Można je obejrzeć pod tym linkiem.
Będzie okazja porównać z aktualnymi filmami,które w tygodniu będą gotowe.


https://www.sfd.pl/Projekt_Progres_,czyli_:Trener_Marek_Wojciechowski_i_Rafał_robią_wynik_w_podnoszeniu_ciężarów-t1151451-s3.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
typowy trening chociaż dziwią mnie dwie rzeczy:
- czemu fronty są na początku treningu ( źle zmontowałeś czy tak robią?)
- czemu chłopaki robią ciągi do rwania z takim dziwnym zarzutem( coś jak szrugsy) a nie ciągną do góry do klaty ruchu, tak celowo cy maja dwa różne ćwiczenia?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wszystko jest dokładnie tak i w takiej kolejności,jak na filmach.
Nic nie zmieniam,bo chodzi przecież o faktyczny trening a nie filmik a'la treningowy,po którym nic nie wiadomo :)


Ogólnie szkoda,że nie przyjechałeś na któryś trening z Markiem.

Można się dokładniej go podpytać,dlaczego właśnie tak-ale z tego co widziałem -jest to jedno z podstawowych ćwiczeń w ciężarach-a jak widać po wynikach-przynosi efekty.


I cześć filmu z zakończenia projektu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
I druga część z omówieniem wyników Rafała

Będzie znów konkurs na pażdziernik-przygotowany przez Marka-można się tam dokładniej wypytać o nianse treningu.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto brać testosteron po 35 roku życia?

Następny temat

Krata na Lato 2017 moduł III,FINAŁ -zadania i głosowanie

WHEY premium