SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Prohormony Cykl One

Wysłana -
Czesc 27 lat,181 cm ,staż 3 lata .2 cykle sterydowe .jak to widzicie uprzedze wiem duzo chemy ale moj organizm szybko wraca do normalnosci.
Co Sądzicie?

1 tydzien
alpha 2, kaps,
Flexit porcja,witaminy i minerały kaps,Apollo liver 2 ,Gainer 1 porcja

2 tydzien
alpha 2 kaps,Cynk 1 kaps,
Flexit 1 porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 2 kaps,Gainer 1 porcja,prostatan 2 kaps

3 tydzien :
alpha 2 kaps,,Cynk 2 kaps,
flexit porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 2 kaps,Gainer 1 porcja,prostatan 2 kaps

4 tydzien:
alpha 2 kaps,trest 2 kaps, Cynk 2 kaps,
animal flex 1 porcja,witaminy i minerały 2 kaps ,Apollo liver 2, kaps,Gainer 1 porcja

5 tydzien:
Trest 3 kaps,Cynk 2 kaps,
Animal flex porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 3 kaps,Gainer 1 porcja

6 tydzien:
Trest 3 kaps,Cynk 2 kaps,
Animal flex porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 5 kaps,Gainer 1 porcja

7 tydzien
Epi 2 kaps,Trest 3 kaps,Cynk 3 kaps,
Animal flex porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 5 kaps,Gainer 1 porcja

8 tydzien
Epi 3 kaps,Trest 3,Cynk 3 kaps,
Animal flex porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 6 kaps,Gainer 1 porcja

9 tydzien
Epi 3 kaps,Trest 3 ,Cynk 3 kaps,
Animal flex porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 6 kaps,Gainer 1 porcja

10 tydzien:
Epi 4 kaps Trest 3 kaps,Cynk 3 kaps,
Animal flex porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 7 kaps,Gainer 1 porcja

11 tydzien:
Epi 4 Trest 4 kaps,Cynk 4 kaps,
Animal flex porcja,witaminy i minerały 2 kaps,Apollo liver 8 kaps,Gainer 1 porcja

12 tydzien:
5 Epi kaps,Cynk 4 kaps,

13 tydzien:
5 Epi kaps,Cynk 4 kaps,

Nastpnego dnia po zakonczeniu Epi i tresta Clomid 1d-4,2d-3,3d-2,4d-2 ,5d-2 , 6d-1 - -12d NA NOC

Witamina B 12 (500) WZF 5 Ed miesiac

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html skopiuj i wklej tutaj wypelniona w calosci
Wysłana -
1. WIEK: 27
2. WAGA: 86
3. WZROST:181
4. WYMIARY:
-biceps: -
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 2,3
-węglowodany: 2,5
-tłuszcz: 0,8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Meta malay 400 kaps winstrol Depot,meta 200 enan Prolka,winstrol tabsy
8. TRENING: co drugi dzien Siłowo wytrzymalosciowy (ta ktos powie co on pier.. ale takie cos dla mnie funkcjonuje
9. CEL CYKLU:Siła troche mięsa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta 200,enan,wino 14 tyg
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: świetny, ostatnie badania wyszły zaj**iscie takze czas sie potruć
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 135
-martwy ciąg: 240
-przysiad:-
Wysłana -
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: około pół roku
Wysłana -
Wymiary?
Sile i lekka mase chcesz robic na 2300 kaloriach?
Wysłana -
nie jestem szczesliwym posiadaczem centrymetra niestety , to tego gainer ktorego nie wliczyłem tam jest 382 kalori na wodzie bedzie
Wysłana -
A jakie jedt Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?
Wysłana -
około 2200 kalori ,Prace mam siedzaca i pod nosem.
Wysłana -
Ja za ph nie jestem proponowalbym test solo i tyle co do ph jesli sie uprzesz to popytaj w tematach podwieszonych o prohormonach bo tu malo kto stosuje
Wysłana -
Kurcze teraz zagranicą siedze a tu ceny z kosmosu ,ale dzieki za info
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź