SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 896
Witam , chce wejsc na cykl na prohormonie , zalezy mi na prohormonie takim by uzyskac fajna mase, nie musi byc kobiecznie czysta , prohormon dla osoby sredniozaawansowanej . Wczesniej kontakt z meta , jednak chce ph i prosilbym o nie doradzanie mi ssa , pisze do osob majaca wiedze na temat ph i ich zwolennikow :)
Dieta ogarnieta , co do cyklu na oslone na podtrzymanie , mono czy jabko ?? Ile clomidu na odblok , czy pct sklepowe wystarczy ??

1. WIEK: 21
2. WAGA: 83
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 114
-udo: 64
-talia: 78
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA: ogarnieta
-białko:2
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:1, meta
8. TRENING: masowy
9. CEL CYKLU: duza masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: met 6 tyg 30 ed kwiecien
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: 162
-przysiad: 105

Kadzio

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
to daj enan lub cypio 250mg pon czw przez min 16 tyg
hcg co 4-5tyg 5000ui rozbite na 2500ui e3d
odblok okolo 8 dni po ost strzale tescia leci 15000hcg tak samo 2500ui e3d do wyczerpania tych 15k
3 dni po hcg 50mg clomid i 20mg nolva i nolve mozna pociagnac tydzien dluzej solo za clom w dawce 10mg
w trakcie bicia hcg badania test estro prolaktyna, jesli wywalone to zbijasz do widelek przed wejsciem na sermy.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
Daruj sobie kolego . Opanuj najpierw podstawy . Druha sprawa pH to syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 896
Podstawy mam , chce raczej pomocy co do specyfiku itd

Kadzio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 896
Dla niektorych syf dla innych nie , pisalem odrazu ze jak ktos ma takie zdanie na ten temat zeby sobie darowal

Kadzio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
Czyli wolisz porady od 20-to latka który będzie Ci zachwalał prohormony ? Kazdy kto ma doświadczenie w stosowaniu tego typu środków napisze Ci to samo . Zdecydowanie lepiej wybrać zwykła metę - taniej i zdrowieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 896
Niekoniecznie od 20 latka , metka mnie troche zawiodla , diete miala dopieta wszystko ok i slabo po cyklu bylo plus 2 kg tylko , chyba ze towar zly , malay tiger mialem

Kadzio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 896
Pozniej mialem muscle testa od burneiki to sila o 20 procent wyzej i 6/kg wpadlo , wiec przekonanie racEj do ph ,

Kadzio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
Ok , ja swoje zdanie wyraziłem . Poczekaj na inne opinie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 896
Ty jestes doswiadczony i masz pojecie wiec slucham propozycji :) moze ja zawalilem tamten cykl takze chcialbym zebys mi pomogl , mete tylko z malay tiger mam dostep wiec prosze bys mi pomogl to zrobic z glowa :)

Kadzio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
To poszukaj lepiej innej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 896
Niestety nie mam dostepu :(

Kadzio

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

turanabol

Następny temat

Przechowywanie testosteronu prolongatum jelfa

WHEY premium