SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja z własną masą ciała i hantlami - pytanie pilne

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 391
Witam wszysztkich którym przyszło to otóż czytać.
Mam małą rozkmine i wątpliwość które wymagają rozwjania i dlatego pisze ten otóż post , dobra dosyć gadania już lecą konkrety.
Mam ciało i hantle ( dwie około 10 kg roboty ojca sprzed 15 lat na których nie moge zmieniać opciążenia no chyba że połocze je w jedną cieższą o pewnie 5-7 kg jak nie wiecej ) i jestem zmuszony do 7 tyg w domu i zastanwiam się nad progresją czy hantle dodać do treningu jako ostatnia forma tej progresi kiedy z ćwiczeń na własną mase wyciognę max czy jednak lepiej będzie z tym i tym np. przypadku bicepsów czemu by nie odpoczątku nie ? ponieważ na bicepsy raczej nie ma konkretnego ćwiczenia na własną mase ciała.
Okej pytanie znacie czekam na konkretne odpowiedzi jak tu fajnie wykorzystać te 7 tyg żeby treningu był inttesywny i pożodny.
za Odpowiedż z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
ja bym na Twoim miejscu korzystał i z masy własnej i z ciężarków jak masz. Dużo to ich nie ma ale przez pewien czas będą stanowiły jakieś utrudnienie dla niektórych ćwiczeń,choćby tych które będa zbyt proste tylko z masą własną(np. pompki)


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-05-20 17:41:57

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanka dotyczące treningu domowego

Następny temat

Jaka bieżnia elektryczna za ok.3000zł

WHEY premium