SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Progresja z własną masą ciała i hantlami - pytanie pilne

Wysłana -
Witam wszysztkich którym przyszło to otóż czytać.
Mam małą rozkmine i wątpliwość które wymagają rozwjania i dlatego pisze ten otóż post , dobra dosyć gadania już lecą konkrety.
Mam ciało i hantle ( dwie około 10 kg roboty ojca sprzed 15 lat na których nie moge zmieniać opciążenia no chyba że połocze je w jedną cieższą o pewnie 5-7 kg jak nie wiecej ) i jestem zmuszony do 7 tyg w domu i zastanwiam się nad progresją czy hantle dodać do treningu jako ostatnia forma tej progresi kiedy z ćwiczeń na własną mase wyciognę max czy jednak lepiej będzie z tym i tym np. przypadku bicepsów czemu by nie odpoczątku nie ? ponieważ na bicepsy raczej nie ma konkretnego ćwiczenia na własną mase ciała.
Okej pytanie znacie czekam na konkretne odpowiedzi jak tu fajnie wykorzystać te 7 tyg żeby treningu był inttesywny i pożodny.
za Odpowiedż z góry dziękuje.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ja bym na Twoim miejscu korzystał i z masy własnej i z ciężarków jak masz. Dużo to ich nie ma ale przez pewien czas będą stanowiły jakieś utrudnienie dla niektórych ćwiczeń,choćby tych które będa zbyt proste tylko z masą własną(np. pompki)


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-05-20 17:41:57
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź