SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja ciężarowa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1317
Siemanko .

Trenuje w domu, mam ławke regulowaną, stojaki, drążek, gryfy, ok. 70kg obciążenia.

I mam pytanie jak progresować jeśli nie mam aż tylu obciążenia żeby dokładać ?
Robić wiecej pwotorzen / serii ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
jak nie masz więcej cięzaru to masz trzy możliwości
- zwiększanie ilości powtorzeń
-zmniejszanie długości przerw między seriami i ćwiczeniami
-spowalnianie ruchów lub poszczególnych faz ruchu

wszystkie metody będą dobre, z tym że ciężko będzie o rozwój siły przy braku obciążenia.



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-05-14 21:17:29

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1317
QUEBLO
jak nie masz więcej cięzaru to masz trzy możliwości
- zwiększanie ilości powtorzeń
-zmniejszanie długości przerw między seriami i ćwiczeniami
-spowalnianie ruchów lub poszczególnych faz ruchu

wszystkie metody będą dobre, z tym że ciężko będzie o rozwój siły przy braku obciążenia.




Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-05-14 21:17:29


Niestety wiem i mysle czy nie sprzedac tego wszystkiego co mam i podpisac umowe z silownia na rok czy cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
ewentualnie możesz dokupić cięzaru. Jak już masz go trochę,to dokupienie kolejnego będzie bardziej opłacalne niż comiesięczne/coroczne oplaty za karnety. Szybko Ci się zwróci.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1317
QUEBLO
ewentualnie możesz dokupić cięzaru. Jak już masz go trochę,to dokupienie kolejnego będzie bardziej opłacalne niż comiesięczne/coroczne oplaty za karnety. Szybko Ci się zwróci.


Troche racji masz, lecz to obciazenie co mam aktualnie jest bitumiczne i troche miejsca na sztandze zajmuje niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad przechylanie-ćwiczenia pomocnicze

Następny temat

Plan treningowy na mase

WHEY premium