SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program Treningowy do zwiększenia siły w "Wyciskaniu Leżąc"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38498

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ok ok

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 342 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4443
dobry planiq bez kitu az korci zeby go w zycie wdrożyc!tylko trza klateczke 2 razy w tygodniu robic i ciezko by mi bylo gdzies ten 2 trening lawki wcisnac!a jeszcze pytanko czy przy pierwszym treningu w danym tygodniu robimy potem pare kolejnych cwiczen ,a na drugim tylko lawke te 2 seryjki czy znow trening klatki czyli te 2 seryjki i jeszcze cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
To już jest sprawa indywidualna...
Ja go zamierzam robić w okresie regeneracyjnym (wakacje) i poświęcić się tylko klatce...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3498
wg mnie robisz ta klate + jakies 2 inne cwiczenia na klatke np rozpietki itp i dorzucasz jeszcze z 2-3 cwiczenia na inna partie przynajmniej ja tak bede robil i jak robilem wczesniej podobny plan gdzie 3 razy w tyg klata byla

im wiecej potu na silowni tym mniej krwi na macie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jako Autor twierdzę, że:
Jest to sprawa indywidualną...
Po prostu jak kto woli...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 784
Fakt trening brdzo dobry aczkolwiek powiem ze znalazlem tu na forum trening prawie identyczny na zwiekszanie sily tylko ze klate sie masakrowalo 3 razy w ty!!!) Efekty byly bardzo zadowalajace:)!!! Riobilem go dwa razy za pierwszym razem na sucho 6 kg wzwyż a drugie podejscie 13 kg na odzywkach takze polecam nalezy sie sog dla autora!!!

filipss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
3 dni w tygodni to już za bardzo kat dla mięśni i mniej czasu na regeneracje (więcej nie znaczy lepiej)...
Filipss:
Nie dostałemChyba, że nie masz 20 postów przeczytanych w tym dziale i mogło nie wejść... Pzdr...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7798
A jak powinna wyglądać rozgrzewka przed maksem z danego nia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Przed Treningem zawsze przydało by się rozgrzać... Stretching / Lekki bieg (Ogólnie należy całe ciało rozgrzać... / Wyciskanię z niskim ciężarem z 20 powtórzeń - ja tak robię, i po 5 minutach wycisk / sprawa indywidualna).
1

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7798
sog poszedł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a biceps

Następny temat

Zmasowanie brzucha

WHEY premium