SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program Treningowy do zwiększenia siły w "Wyciskaniu Leżąc"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5374
przerobilem;)
z 90kg podskoczylo do 100kg
jestem zadowolony:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Panowie ma pytanie, ostatnio jak sie sprawdzałem to wycisnąłem 125kg ale po tym rekordzie miałem lekka kontuzje barku (miesiąc przerwy ) i teraz zaczynam ćwiczyć powyższym programem. Dzisiaj miałem 1 trening czyli 80%Cm wychodzi 100 pierwsze 3 serie zaliczyłem z lekkim trudem 4 serie 5 razy 5 4 razy i 6 4razy. Czyli jest coś źle. Co byście radzili zrobić obniży cieżar maksymalny na np. 120 czy ćwiczyć tym podanym czyli 125 ?? Dodam jeszcze, że robiłem ten juz planik i teoretycznie wszystkie treningi były według rozpiski wiec dawałem rade a teraz przy inny ciężarze juz nie daje rady 6 powtórzeń.
Z góry dzięki za odpowiedź. za dwa tygodnie mam zawody wiec nie chciał bym już sie sprawdzać ile maksymalnie podniosę, na zawodach jak najbardziej to zrobię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 711
Ja troszke zmienilem sobie ten plan , mianowicie tak: klate robie 2x w tygodniu , robiac 6x6 , 5x5 , 3x3 2x2 -> czyli latwo mozna wywnioskowac , ze w 2 tygodnie koncze ten plan ;p niekiedy nie udaje mi sie zrobic wszystkich powtorzen , lecz jakos idzie do przodu :) najtrudniej idzie z 6x6 i 2x2 :) po skonczonym planie dodaje po 2,5 kg na serie i od nowa.Jak narazie skok jest z 75 na jakies 95 kg :) pozdrawiam :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Visnia333, 10kg to jak dla mnie też zadowalający wynik wciągu paru tygodni... Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 268
Jakie jeszcze ćwiczenia pomocnicze dorzucić do tego treningu ma ktoś go rozpisanego + do tego ćwiczenia pomocnicze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Zależy jakie masz braki.


Ale plan generalnie z dupy. Bo jak zbudować siłe w 6 tygodni ? To proces długotrwały. Chyba że mówimy tu o początkujących ciężarach.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj o planie 5/3/1 pod WL. Będziesz bardziej zadowolony, tak sądzę. I to trening z progresją na lata!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a biceps

Następny temat

Zmasowanie brzucha

WHEY premium