SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program Treningowy do zwiększenia siły w "Wyciskaniu Leżąc"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38459

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jeżeli jesteście podatni na kontuzje to od gryfu rozgrzewke obowiązkowo zaczynać. W miarę wzrostu ciężarów proponuję podwyższać "pierwszy" ciężar rozgrzewki - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-08-09 22:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3844
Ćwicząc z tym programem poprawiłem swój rekord o 4kg. Szczerze to spodziewałem się czegoś więcej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Ja równiez cwicze tym programem i powiem ze jest dobry zostalo mi jeszcze 4-5 treningów ale juz sila jest zauważalna mysle że z 3 czy 4 kg mi przybyło siły :D jesli skończę to dam dokładne informacje ile mi przybyło siły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Panowie mam takie pytanko do was. dzisiaj mialem trening nr.9 tj 100%cm x2 i 2 serie a czkolwiek nie dałem rady :/. Powiedzieć jak to wyglądało w waszym przypadku czy daliście rade tak jak bylo napisane 100% CM x2 i 2 serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3844
Ja pierwszą serie zrobiłem bez pomocy, a w drugiej przy drugim powt. lekka pomoc kolegi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koksdamian co do tego nie na każdego bedzie działało tak samo to samo (lol) spróbuj następnym razem z większą motywą możliwe że źle oceniłeś swoją siłe ważne jest też to by ciężar był dobrze wywarzony nie tak jak nie kóre kółka z tesco co pisze 10 kg a w rzeczywistości waży 8.9(ze swojego doświadczenia) nie wielka różnica a jednak zawsze jakaś
oczywiście też możesz mieć jakieś braki w diecie jedyne wytłumaczenia jake można przypuszczać jeśli wykonywałeś trening w 100% poprawnie
pzdr.

Zmieniony przez - K0xEr w dniu 2009-08-18 22:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
no wiadomo, co do obciążenia to myślę że jest dobre ponieważ mam firmy meteor i thorn. Jeśli chodzi o trening to pisałem wcześniej że pominąłem 2 tygodnie aby skończyć do końca wakacji, także być może to jest tego przyczyną. Do treningu podczas robienia klaty dodawałem jeszcze 1 ćwiczenia na klate i w tym dni robiłem także triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Panowie własnie wrócilem z siłki chcialem jeszcze raz podziękować za planik sila poszła ostro ze 118 do 122,5 z zapasem w poniedziałek spróbuje 123 lub 123,5. Powiedzcie mi jeszcze jaki robić trening by siła sie utrzymala ?? 80% cięzaru maxymalnego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym ćwiczył normalnym treningiem progresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
aha, a co inni proponuja ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a biceps

Następny temat

Zmasowanie brzucha

WHEY premium