SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prognozowanie wyniku spotkań piłki nożnej za pomocą oprogramowania komputerowego

temat działu:

Piłka Nożna

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Witam.
Od pewnego czasu zajmuję się tematyką zakładów bukmacherskich. Przy okazji, jako że jestem fanem wszystkiego co ze statystyką związane, postanowiłem połączyć ze sobą te dwie dziedziny
W rezultacie podjętych przeze mnie starań, powstał on "Score Generator", czyli program do analiz statystycznych spotkań piłki nożnej.
Zaczynając od prostej metodyki działania programu, opartej o podstawowe dane statystyczne, wraz z następującym czasem, program przekształcił się w " grubasa" pożerającego spore ilości danych.

Po 23 typach skuteczność programu wynosi ponad 70%, ze średnim kursem dla wygranego meczu ponad 2,0.

Poniżej aktualna tabelka ze statystykami:

Jeżeli ktoś z was zajmuje się podobną tematyką bądź ma jakieś pytania odnośnie programu zapraszam do dyskusji :)

Pozdrawiam Adam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
Zachecanie do zakladow bukmacherskich jest nie na miejscu . Ludzie sa i tak bardzo zniewoleni zeby popadac w kolejne nalogi . Uwazam , ze program ten moze byc przydatny w zabawie czyli typowanie na kartce i ogladanie meczu z mysla , ze sie zdarzylo przypadkowo przewidziec wynik . Bukmacher ? Odradzam stanowczo . Strata pieniedzy . Lepiej kupic jedzenie , ubrania , sprzet sportowy i sie wyszkolic na dobrego pilkarza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Może ktoś gra w ligę typerów i typy z tego wątku mu się przydadzą. Co do bukmacherki, to coś dla mądrych i opanowanych ludzi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na motyle

Następny temat

Typer Ekstraklasy 2016-2017

WHEY premium