sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Progesteron , Prolaktyna Estradiol Powyżej normy... Pomocy!

Wysłana -
1.WIEK: 30
2. WAGA: 91
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat moze dłużej
6. DIETA:
-białko: 250 g
-węglowodany: 200 g
-tłuszcz: 50-70 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: od 3 lat nie było żadnego , wcześniej tren wino teść
:
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 lata
11. POZIOM BF%: ??
13. STAN ZDROWIA: chyba dobry

Witam jestem na cyklu od 4 tygodni. Leci prolo (jelfa apteka ) e5d 200mg i tydzień temu wbiłem 500mg Bolda e7d.Pod koniec cyklu chce dorzucić mastera.
Do końca cyklu zostało jakieś 2-3 miechy.

Suty nie swędzą ale czuje zgrubienie delikatne pod nimi (oraz delikatne są że tak powiem napuchnięte) ... pod ręką mam tamox ,arimidex oraz bromergon za 3 dni.Dodatkowo Letrozole (bluefish) ale tylko 7 tab. Wczoraj zapodałem 40 mg Tamoxu dziś pewnie dam 30 mg ( jak nie dostanę szerszej informacji ) Dodatkowo od wczoraj czuje że mnie rozpala na twarzy to pewnie od E2. Powiedzcie co zapodać na obniżenie tych wyników ???? Myślałem o ari(bojest pod ręką) ale zastanawiam sięczy to nie jest za mocny środek jak na takie śmieszne dawki testo ...?
Oto wyniki badań

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2017-04-26 09:18:39

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2017-04-26 09:22:08
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zostan na tamoxie, szybciej zejdzie to juz tam masz, 40mg przez tydzien i zejscie na 20mg
pozniej ewentualnie ari
lh i fsh nie badaj na cyklu
Wysłana -
Czyli do końca jechać już 20 mg ed tamoxa?ari dawać czy nie dawać ? bo nie wiem? czy zrobić badania np po 2-3 tygodniach i w zależności od badań ?
Wysłana -
Może i śmieszne dawki testo jak piszesz ale wynik estro wykręcony jest, więc to już mniej śmieszne jest. Ja bym dał arimidex 1/4tbl pon/śr/pt i za miesiąc powtórzył badanie estro. Powolo stabilnie zejdzie, na letro dużo szybciej ale też samopoczucie może być lipne (przynajmniej u mnie i pare osób co znam też) dlatego tylko arimidex az daję zawsze bo najlepiej się na czuje.
Wysłana -
Miczelowi chodzi ze tamo szybciej zbije e2 , następnie możesz się przerzucić na ari lub zostać na tamo
minusem tamo jest mozliwośc odbicia , choć po ari to jest również możliwe
następnie jak wejdzie master to uważaj aby za nisko nie zjechać z e2
Wysłana -
No już pociągnę tak jak pisał Miczel .. możliwość odbicia ale w momencie gdy odstawie? czy takie ryzyko również istnieje w momencie gdy będę podjadał tamox regularnie? gdy odpalę mastera myślę że schodzę z tamou a może nawet kilka dni wcześniej...
Wysłana -
Robiłem badania równo po miesiącu wyniki trochę lepsze , ale suty placki jak były tak są... dodatkowo jakaś biała otoczka wokół nich.(wrzucam foto ) I tutaj moje pytanie bo leci 10mg tamoxu ed, dzisiaj mija 10 dzień kiedy dodałem mastera.

Moje pytania : czy nic nie robić i czekać aż master i bold zacznie działać? czy działać z ari?

Biała otoczka :

dodaje wyniki dla porównania

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2017-05-29 08:57:17
Wysłana -
daj ari 2 dni po tabsie następnie 1/2 tabsa co 2 dni i tak bierzesz kolejne 2 tabsy i 1/4 tab co 2 dni i po 2 tyg powtórka badania
Wysłana -
czyli zrezygnować z tamoxu ? czy dodać ari do tego ?

Dobrze to zrozumiałem ? ari

29.05 1 tab
30.05 1 tab.
31.05.i 1.06 przerwa
2.06 0,5 tab
4,06 0,5 tab
6,06 0,5 tab
8,06 - 0,5 tab
10.06- 1/4 tab
12.06 1/4 tab
14.06- 1/4 tab
15.06 Badania ?

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2017-05-29 09:12:46
Wysłana -
Masz jakas tkanke gruczolowa pod brodawkami ? tamoxifen miales brac 20mg dziennie, 10mg to za malo
Wysłana -
tak coś jest wyczuwalne od 2 do 5 zł w skali wielkości.

leciało 40 mg przez tydzień później tydzień 20 mg i zjechałem 10 mg

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2017-05-29 12:02:29
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź