SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profesjonalne porady (to tylko tytul) ;-))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Na forum zagladam juz od kilku miesiecy i twierdze ze znajduje sie tu wiele fahowych wypowiedzi. Sa osoby ktore na temat tego sportu wiedza bardzo wiele wlaczajac w to takze DOPING zarowno od strony teoretycznej jak i praktycznej

Nie raz czytalem naprawde POZADNE posty w ktorych informacje byly niezwykle trafne a ich tresc byla bardzo dobrze udokumentowana.

Mam tu na mysli posty np. z dzialu doping, typu:
"Biorac srodek XXX w czwartm tygodniu dodaj srodek YYY, dzieki temu uzyskasz efekt ZZZ bez efektu ubocznego a dzieje sie tak z powodu .............. itd." to na prawde bardzo pozyteczne informacje i bardzo dobrze wyjasnione.

Oczywscie to tylko przyklad z tego dzialu. Jest przeciez wiele innych ale sadze ze wszyscy wiedza o co mi chodzi.

Wiemy wszyscy ze takich inforamcji moga udzielic ludzie naprawde obeznani w temacie dopingu.
Pamietam ze kiedys byl na forum niejaki "ED" - osoba ktorej posty dawaly niesamowicie duzo do myslenia a wiedza w nich zawarta byla niezastapiona. Tak ja to przynajmniej traktowalem...

W związku z powyższym zwracam sie do wszystkich osob "znajacych sie na rzeczy" o pomoc. Zdaje sobie sprawe ze znajda sie zaraz odpowiedzi w ktorych beda slowa ze ladnie zaczolem ale koncze jak zwykly DUPEK szukajac odpowiedzi na pytania co i jak brac....

Mimo to odwazylem sie napisac.
Poniewaz znalazlem na forum wiele pomocnych informacji a jeszcze wieksza ilosc potwerdzila sie z moimi obserwacjami teraz chce dowiedziec sie paru innych
Mam nadzieje ze chociaz 1 na 10 odpowiedzi bedzie mi pomocna. Moze tyle dostane ???

A wiec do rzeczy:

Zakupiłem juz 30szt. SuperAnabolon'u (25mg/ml fenylopropionianu nandrolonu) i Metanabol (5mg tab.) 200tab.
Jezeli po przeczytaniu tego macie zamiar pisac ze Metandienon to najglupszy zakup jaki moglem zrobic i wy byscie takiego czegos nigdy nie kupili, to prosze nie odpisujcie.

Proszę tylko o pomoc w zestawieniu takiego cyklu z tych dwoch srodkow ktoryby byl poprawny pod wzgledem skladu i dawkowania (+ maly opis jezeli oczywiscie mozna).

Mam nadzieje ze te dwa srodki dobrze sie "kombinuja"

Interesuje mnie dokladna rozpiska z podzialem na dni tygodnia i dawki danego srodka.
Moze jakas tabela w exelu lub wordzie ???

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i zainteresownie.

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze

jak napisać adres (sciezka interentowa) zeby sie wszystko nie rozjechalo ?



POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
METANDIENON ORAZ NANDROLON to sprawdzona kombinacja dająca bardzo dobre przyrosty pierwszy wysoko androgenny indeks chyba 1:2 , nandrolon indeks anaboliczny jakies 1:10.Nie wiem jak to wygląda w przypadku superanabolonu bo to stosunkowo krótko działajacy srodek ale decadurabolin najlepiej działa w dawkowaniu 300mg na tydzień powodując wzrost wolnego nie zwiazanego w krwi IGF 1 .
A dawkowanie- to chyba najlepiej zrobic piramidkę,przynajmniej w przypadku metki.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie,

widze ze jestes "niezle wyksztalcony"

Jezeli mozesz to moze jakas rozpiska ??
Poniewaz jestem w tych sprawach kompletnym laikiem (

obecnie moja rozpiska wygląda nastepująco:
jednak czekam na sugestie bo chce dobrze zrobic ten cykl


TYDZIEŃ pon wt SR* czw pt sb ND*
I-------0----0----0-----0----0----0----25
II------3----3----25----3----3----3----25
III-----4----4----50----4----4----4----50
IV------5----5----75----5----6----6----75
V-------6----6----75----6----6----6----75
VI------6----6----75----6----6----6----50
VII-----6----6----50----6----5----5----50
VIII----5----5----25----5----5----5----25*(koniec nandr.)
IX------4----4----4-----4----3----3----2
X-------1------------------------------

(*)w srodę i niedzielę nandrolon ale nie dawkuje wtedy metki wogole.





POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Moim skromnym zdaniem takie zejcie z metki pod koniec cyklu jest zbyt gwałtowne , lepiej byloby
3,2,1,poł tabletki a na koniec jeszcze nandrolon dla podtrzymania efektów .

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
W ciągu praktycznie tygodnia z 5 tabsów schodzisz na zero-mysle ze nalezy to rozciagnąć na 2,5 tygodnia , ten cykl wygląda własciwie jak przerwany a w takim przypadku spadki duże i nie do uniknięcia.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcopolo,

czy moglbys do srody napisac mi rozpiske jaka uwazasz za sluszną ????????

bardzo proszę

pozwoliłoby mi to na odnalezienie błedów w mojej rozpisce i ich korektę


POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Trochę dużo metanabolu w stosunku do superanabolanu, ja raczej polecałbym brać metanabol przez 4-5 tygodni w środku cyklu, Pamiętaj też, że krótszy i bardziej intensywny cykl
doustnych SAA mniej obciąży wątrobę niż dłuższy nawet z mniejszym dawkowaniem. Skoro nandrolon zażywasz 8 tygodni, to metanabol zacznij w drugim-trzecim tygodniu a skoncz
w 6stym-siódmym. Nie wiem jeszcze jak znosisz metanabol, niektórzy jedzą go jak cukierki a inni nie mogą (ja naprzykład czuję się dobrze do 4 tabletek dziennie, przy
5 już więcej niż tydzien nie mogę, przy 6sciu odpuscilem
po3 dniach każdy organizm jest inny, dla mnie metka
to dodatek, którego nie zażyję w ilości większej niż 140-160
tabletek przy b. dużym cyklu, za to jesli chodzi o testosterony, to mogę ich zażywać całkiem sporo.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
GOCHAN ma rację ja juz przy czterech metkach czułem się niezbyt dobrze i pamiętaj o slimarolu jako osłonie na wątrobe i rozgryzaj metkę bo inaczej bedzie ci leżała na
żołądku a to mało komfortowe uczucie no i zjedz cos przedtem. 200 tabsów to za dużo -pamietaj więcej nie znaczy lepiej.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie

Zdaje sobie sprawe ze bardzo duzo mi pomogliście zwłaszcza ostatnie rady ale ja wciąż nie wiem ile czego w którym tygodniu. Jak mowilem jestem kompletnym laikiem.

MIMO TO WIELKIE DZIEKI
CYKL ZACZYNAM 18 lutego lub 25
moze do tego czasu jakas rozpiska ????

WIem ze kazdy ma inne predyspozycje dlatego prosze o rozpiske wg. waszych predyspozycji a ja to sobie przeanalizuje i zobacze co wyjdzie.

Oczywiscie na to nie musicie juz odpowiadac.
DZIEKI
WIEM ZE MOGE NA WAS LICZYĆ zwlaszcza na ciebie GOCHAN

DZIEKI MARCOPOLO


POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Moja propozycja jest taka :skróc ten cykl do 8 tyg, metki w cyklu nie powinienes brac wiecej jak 3tabsy ,a na początku 2 tygodnia ,4 tygodnia,6 tygodnia zrób injekcje z omnadrenu 250 -1 ampułka lub sustenonu 250(bardzo podobne srodki).Wersja druga bierz mete tylko 4 tygodnie a potem zmień na omkę (w międzyczasie caly czas bierzesz superanabolon).Korzyć jest taka ze meta strasznie rozwala bebech mozesz sie nie najlepiej czuc itd-a po tesciu wiekszosc czuje sie zupełnie odwrotnie (super).

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki,

Jutro wysle wam rozpiske jaką zrobilem z waszych rad.
DZIEKI WIELKIE

mam nadzieje ze sie nie narzucam

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol pakowany po 200 Tab???

Następny temat

Winstrol w zastrzykach

WHEY premium