SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profesjonalna vs. domowa siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
Przez dłuższy okres czasu zastanawiam się co się bardziej opłaca chodzić na profesjonalna siłownie,czy zamiast wydawać 100zł na karnet miesiecznie zainwestować raz a porządnie np. 2000zł i ćwiczyć sobie spokojnie w domu.
Tyle że wiadomo nie kupie tyle i takiego sprzetu jaki mam na profesjonalnej, nie bede miał np. bramy;(
A z drugiej strony bede mógł chodzić praktycznie kiedy mi sie zachce nie bede musiał się martwić z kad wziasc pieniadze na nastepny miesiac zeby sobie poćwiczyć.
Co wy sądzicie na ten temat? Ja tam swoje zdanie mam, ale chciałbym zobaczyć zdanie innych na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62
Dobrze mi się sprawuje ławeczka do wyciskania K Sport, faktycznie mocna i też łatwa w regulacji, można sobie ustawić kąt pod siebie, bez jakiejś większej gimnastyki i zabawy z urządzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
To zależy co chcesz osiągnąć i jakie są twoje priorytety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
właśnie nad tym też myślałem czy na domowej siłowni byłbym w stanie osiągnać tyle co na profesjonalnej.
Mówi się że najlepiej na wolnym ciężarze się mase robi, ale mimo to bede pewnie tesknił na jakimis tam maszynami.
To i kolejny plus domowej jest taki że nie musze stać w kolejkach na jakieś ławki/maszyny, ani patrzeć /słuchać d****i którzy drą ryja przy wyciskaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Ja tam wole w domu bo mi sie to opłaca.

GGdybym choził na siłownie wygladało by to tak

4razy w tyggodniu 7zł za busa w dwie strony + mioesiecznie karnet 95zł a takto wydałem około 1000zł i jest git

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
przez pierwsze kilka lat myśle że spokojnie moża trenować w domowych warunkach i utrzymywać progres, ale później robi się "ciężej" bo i ciężary wieksze i przydałby sie ktoś do asekuracji w domu cwiczysz sam no i sprzeteu zaczyna brakowac powoli w kółko robic te same ćwiczenia to też ciężko
1

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
ja już wydałem ponad 2.500zł na karnety, nie mówię że żałuje tego ale za takie pieniadzę kupił bym sobie całkiem fajny sprzet, który miał bym dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
Ja wole domowe zacisze kiedy chce na spokojnie co chce a nie nap*****laja i sapanie innych.

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
zalezy jak masz duzo miejsca to rob , swoja silka jest lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
sszczerze powiem, że róznie to wygląda. Teraz trenuje w domowej siłowni i jestem w stanie zrobić wszystko. Tylko nie mam żadnych bajerów typu suwnice, bramy itp. Osobiście jak masz blisko profesjonalna siłownie to lepiej na nią chodź, zawsze spotkasz kogoś ciekawego, a samemu ćwicząc jest troche nie ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
Mam zamiar zrobić siłownie z kolegą czyli koszta idą 50:50,
Lubie chodzić na profesjonalna siłke ale czasem nie mam pieniedzy no i czasem nie idzie sie skupic jak przychodza jacys d****e i gadaja takie glupoty ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, albo tak jak mowilem drą ryja na cała siłownie.
Chyba zrobie własna siłownie, tylko nie wiem czy na strychu czy w piwnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
W 2 tyciącach ciężko będzie się zmieścic. Potrzebujesz
- Ławke bez stojaków z pełna regulacją ok 500 zł
- Stojaki- takie na stałe ponad 500 zł
- Drązek 50 zł
- Poręcze 100 zł
- Modlitewnik 50 zł
- 2 gryfiki- 90 zł
- Gryf- 90 zł
-Obciązęnie
- Łamany- 60zł
- Chiński atlas, albo wyciągi montowane do ściany lub sufitu. Jak chcesz moge powysyłąć ci linki z ciekawym sprzętem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

słuychawki na silownie

Następny temat

Czy mozna robic tatuaz na Bliznie ?? ( foto blizny )

Wiecej