SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profesjonalizm czy własna ręka?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 819
Cześć zastanawiałem się czy lepiej zakupić trening wraz z dieta dopasowany do mnie, pod okiem profesjonalistów, czy może pomęczyć się z ukladaniem tych rzeczy, bo w sumie kase mam (mam 17 lat zarabiam sobie troszkę. Zmiana sylwetki to moje marzenie i chcę żeby było widać efekty. Proszę o radę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To ma dość często miejsce u sporo osób i to niezależnie od branży że skoro się kręci to się mniej angażują, aczkolwiek na dłużą metę to bardzo słabe myślenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
podjęcie współpracy z profesjonalistą na pewno pomoże Ci zmniejszyć ilość błędów, które popełnisz. Możesz też liczyć na szybszy progres. Ważne byś się zaangażował i czerpał wiedzę od trenera by po jakimś czasie móc samemu trenować

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6624
Wykupilem diete oraz trening, nim ogarnę nowy temat jakim jest odżywianie i siłownia to troszkę czasu minie. Szkoda mi było mojego czasu na podstawowe błędy a czasu na przekopanie sie przez tydzien lub dwa przez fora internetowe nie mam. Dokształcam się na bierząco a ćwiczę dietę trzymam zgodnie z planem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zależy jeszcze jaki to profesjonalista, szukałbym wśród moderatorów czy portalu potreningu.pl

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wlochaaty
Wykupilem diete oraz trening, nim ogarnę nowy temat jakim jest odżywianie i siłownia to troszkę czasu minie. Szkoda mi było mojego czasu na podstawowe błędy a czasu na przekopanie sie przez tydzien lub dwa przez fora internetowe nie mam. Dokształcam się na bierząco a ćwiczę dietę trzymam zgodnie z planem.


jeśli z techniką nie jest dobrze to warto jeszcze wziąć przynajmniej kilka zajęć z trenerem personalnym i nad nią popracować albo chociaż pomęczyć instruktora na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja kilka lat cwiczylem w domu, obencie od 7 na silce profesjonalnej i zdecydowanie bym nie wrocil do domowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak się już trochę poćwiczy na profesjonalnej to już chyba ciężko w drugą stronę byłoby wrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
BPL-G
Jak się już trochę poćwiczy na profesjonalnej to już chyba ciężko w drugą stronę byłoby wrócić.


Ciężko się nie zgodzić Jak jestem u rodziców to wolę jechać 17km na siłownię niż robić w domu. A jakiś trening być sklecił w domu na starym sprzęcie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
TomQ-MAG
ja kilka lat cwiczylem w domu, obencie od 7 na silce profesjonalnej i zdecydowanie bym nie wrocil do domowej


to prawda, ja całe zycie w piwnicy, dopiero od kilku miesiecy na profesjonalnej, zupełnie inny poziom przetrenowania
druga sprawa to motywacja, czasami ciezko było zejsc schodami na dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6624
@BPL-G masz rację, kiedy dostaje rozpiskę na nowy miesiąc, męczę trenera moimi "koślawymi ruchami" Staram się też wyczytać jak poprawnie wykonywać każde ćwiczenie. Trener koryguje moje błędy i zawsze coś od siebie podpowie. U mnie wybór trenera wyłonił się na podstawie obserwacji na siłowni, jak trenerzy pracują z podopiecznymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
wlochaaty
@BPL-G masz rację, kiedy dostaje rozpiskę na nowy miesiąc, męczę trenera moimi "koślawymi ruchami" Staram się też wyczytać jak poprawnie wykonywać każde ćwiczenie. Trener koryguje moje błędy i zawsze coś od siebie podpowie. U mnie wybór trenera wyłonił się na podstawie obserwacji na siłowni, jak trenerzy pracują z podopiecznymi.
i przwidlowo bo jak widze niektorych personalnych u mnie na silowni(nie zatrudnionych przez silownie ) to az krew zalewa,stoja z nosem w tel albo z kims gadaja i nawet nie poprawiaja kogos jak ktos koslawo cwiczy a ludzi za to placa hajs
Ale mozna i zaobserwowac lepsza strone gdzie trener non stop skupiony na podopiecznym,koryguje ruchy itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHALLENGE WIOSNA LATO 2018 - BIEG 100 000 KM

Następny temat

3 DNIOWY PLAN FBW DO OCENY

WHEY premium