SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profesionalny analizator składu ciała

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
Witam wszystkich
Skończyłam niedawno studia i chcę rozpocząć prowadzenie własnego gabinetu dietetycznego i pomyślałam o zakupie jakiegoś profesjonalnego analizatora składu ciała. Zaznaczam – chodzi mi o profesionalny sprzęt. Możecie coś polecić jeśli korzystacie? Mam nadzieję, że to dobry dział. Jak nie to proszę o przeniesienie do poprawnego:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skaner badający metoda deksa, profesjonalny sprzęt, bez żartów, najdokładniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdecydowana większość (przynajmniej tych powiedzmy ogólnodostępnych na siłowniach) nie jest zbyt dokładna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Uhh tych analizatorów na rynku jest naprawdę sporo wiec jak ktoś jest świażak, albo nie do końca w temacie to może się zgubić:). Natomiast…bardzo popularne są analizatory INBody. Miałaś z nimi jakoś do czynienia?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
Jeśli mnie pamięć nie myli to na praktykach studenckich w poradni taki właśnie był, ale nie pamiętam do końca modelu… próbowałam teraz wklepać w neta i wysoczyła mi strona chyba producenta z kilkoma różnymi modelami. Co z tego jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Hehe ok jest wszystko – ale też wszystko zależy od Twojego budżetu:). Zerknij sobie natomiast na model InBody 120 na stronie medfitness bo pewnie tak go znalazłaś. Moim zdaniem bada wszystkie podstawowe parametry. Poza tym z czego wiem to ta seria pokazuje ci realny wynik badania na analizatorze a nie żadną średnią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
Tak to o tym już gdzieś czytałam. No nic chyba pójdę w tę stronę. Hmm mieszkam a w Warszawie i nie wiem czy się nie wybrać do nich na jakieś spotkania i może będzie okazja pobawić się takim analizatorem na miejscu. Dzięki za pomoc bynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Spoko. Oni zresztą bardzo fajnie podchodzą do klientów. Wiem, bo żona w swojej poradni korzysta z tego InBody 120 i ma np. pomoc techniczną gdzie odpowiadają w ciągu 24h. Pamiętam, że na początku miałą jakiś problem z podłączeniem drukarki – skrobnęła maila, zaraz ktoś oddzwonił i po 20 minutach było ok:). Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21
Zastanawiam się czy nie można takiego kupić na aliexpressie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To sobie sprawdź a nie się zastanawiasz.

In body jak najbardziej mogę polecić kiedyś go obsługiwałem na mistrzostwach polski w kulturystyce i patrząc na sylwetki zawodników wskazywał ok. Koszt ok 10 tysięcy zł.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormonalnych 21lat prosze o porade

WHEY premium