sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Profesionalny analizator składu ciała

Wysłana -
Witam wszystkich
Skończyłam niedawno studia i chcę rozpocząć prowadzenie własnego gabinetu dietetycznego i pomyślałam o zakupie jakiegoś profesjonalnego analizatora składu ciała. Zaznaczam – chodzi mi o profesionalny sprzęt. Możecie coś polecić jeśli korzystacie? Mam nadzieję, że to dobry dział. Jak nie to proszę o przeniesienie do poprawnego:)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
skaner badający metoda deksa, profesjonalny sprzęt, bez żartów, najdokładniejszy
Wysłana -
Zdecydowana większość (przynajmniej tych powiedzmy ogólnodostępnych na siłowniach) nie jest zbyt dokładna.
Wysłana -
Uhh tych analizatorów na rynku jest naprawdę sporo wiec jak ktoś jest świażak, albo nie do końca w temacie to może się zgubić:). Natomiast…bardzo popularne są analizatory INBody. Miałaś z nimi jakoś do czynienia?
Wysłana -
Jeśli mnie pamięć nie myli to na praktykach studenckich w poradni taki właśnie był, ale nie pamiętam do końca modelu… próbowałam teraz wklepać w neta i wysoczyła mi strona chyba producenta z kilkoma różnymi modelami. Co z tego jest ok?
Wysłana -
Hehe ok jest wszystko – ale też wszystko zależy od Twojego budżetu:). Zerknij sobie natomiast na model InBody 120 na stronie medfitness bo pewnie tak go znalazłaś. Moim zdaniem bada wszystkie podstawowe parametry. Poza tym z czego wiem to ta seria pokazuje ci realny wynik badania na analizatorze a nie żadną średnią.
Wysłana -
Tak to o tym już gdzieś czytałam. No nic chyba pójdę w tę stronę. Hmm mieszkam a w Warszawie i nie wiem czy się nie wybrać do nich na jakieś spotkania i może będzie okazja pobawić się takim analizatorem na miejscu. Dzięki za pomoc bynajmniej
Wysłana -
Spoko. Oni zresztą bardzo fajnie podchodzą do klientów. Wiem, bo żona w swojej poradni korzysta z tego InBody 120 i ma np. pomoc techniczną gdzie odpowiadają w ciągu 24h. Pamiętam, że na początku miałą jakiś problem z podłączeniem drukarki – skrobnęła maila, zaraz ktoś oddzwonił i po 20 minutach było ok:). Powodzenia!
Wysłana -
Zastanawiam się czy nie można takiego kupić na aliexpressie?
Wysłana -
To sobie sprawdź a nie się zastanawiasz.

In body jak najbardziej mogę polecić kiedyś go obsługiwałem na mistrzostwach polski w kulturystyce i patrząc na sylwetki zawodników wskazywał ok. Koszt ok 10 tysięcy zł.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź