SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty sojowe

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
Witam właśnie wróciłem ze sklepu i znalazłem tam bardzo ciekawy produkt a mianowicie kostki sojowe błyskawiczne o za***istym rozkładzie btw czyli w 100g jest 50g białka!!! 33węgli i 1g tłuszczu!!! wydaje się idealnym produktem do diety ale nigdy o czymś takim nie słyszałem i nie widziałem u nikogo w diecie produktów sojowych. zastanawia mnie dlaczego? nawet jeśli te białko nie jest najwyższej jakości i to smakuje jak kupa to i tak za***isty produkt. kupiłem paczuszkę na próbę 170g za 2:80 czyli tanio. może ktoś mi racjonalnie wytłumaczy czemu tego nie znałem. i może ktoś zna jakiś fajny przepis na zrobienie tego?:P z góry thx pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4979
http://kopalniawiedzy.pl/soja-nieplodnosc-nasienie-sperma-plemniki-5333.html

a pozatym jednak jakby nie patrzeć jest to produkt wysokoprzetworzony, gdzieś o produktach sojowych na nutritiondata pisali negatywnie, ale teraz znaleźć nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
oki dzięki za wypowiedz. na pewno to odstrasz konsumentów. ale nikt nie mówi ze trzeba to jeść codziennie jak jajka czy tego typu produkty :P raz na jakiś czas można sobie pozwolić na coś takiego. dodam za spróbowałem tego na surowo i w smaku jest neutralne czyli można szamać na słodko i słono jak kto lubi:P wpadłem na pomysł zmielenia tego w blenderze i zrobienia jakichś batoników z tym:P np płatki owsiane jogurt naturalny bakalie ta soja kilka białek jaj i jest niezły batonik na pewno smaczny a i wartości odżywcze były by niezłe:D czekam na więcej wypowiedzi:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
no Ameryki nie odkryłeś ;) soja jest znana i wartościowa (dla facetów tak 1-2 razy/tydz. nic się nie stanie) z tym że kotlety/kostki sojowe są już dosyć przetworzone, stąd też nie są specjalnie zalecane :) ale jako urozmaicenie, czemu nie :) sam czasem jem kotlety sojowe, a flaki sojowe są naprawdę smaczne i szybko się je robi

jeśli chodzi o soję to dobre są kiełki, no i b.zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
kotlety to syf, zainwestuj w ziarno soji.

http://www.eufic.org/article/pl/artid/39/


btw pety tez powoduja bezplodnosc ,wiekszosc palaczy pali codziennie a dzieci maja ;]

Zmieniony przez - antiself w dniu 2010-05-20 19:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4979
Z drugiej strona, jakby na to nie patrzeć fajki- sojowych kotletów nigdy nie jadłem- to jeden z przyjemniejszych sposobów na antykoncepcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
kotleciki sojowe złe nie są, można tez samemu w domu przygotować :) ja z kolei polecam deserki i mleka sojowe! teraz na zlecenie alpro soya trochę promuję ich produkty. naprawdę są świetną przekąską czy dodatkiem do dań.

zadumałaaa się dzieeewczyna... nad swoją urodą...

http://www.alprosoya.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2760
A co można zrobić z ziaren soi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
mleko , kotlety , tofu , poszukaj na necie jest tego od cholery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Panowie a jak się ma kwestia mleka sojowego? Szukam czegoś do mieszania odżywek albo do owsianki, bo na wodzie jak jest każdy wie, z drugiej strony zwykłe mleko odpada z racji laktozy.Jak jest z sojowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
spokojnie mozesz robic z nim platki , laktozy nie ma ;] tylko jest drogie tak ,ze lepiej samemu robic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb razowy wieloziarnisty

Następny temat

[LC] Serniczek z patelni na szybko by grrubas

WHEY premium