SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 332579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
J.Blaze
lodzianin1
Biedra sie postarala w koncu





Nie tylko biedra, od dłuższego czasu ta cola już dostępna w każdym sklepie, w różnych pojemnościach. Podobno zwykłej cherry z cukrem już w ogóle nie będzie ;)
z cena nepwno sie postarala :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
W lidlu teraz ta cola 2.39 za sztuke przy zakupie 2
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
W żabce Pepsi limonkowa 0kcal - 2.99 za 1l ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47110
Jakieś opinie o sosach z wk ? Szczególnie interesuje mnie biała czekolada :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Sos orzechowy RealPHarm, testował ktoś może ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Pazur77
Sos orzechowy RealPHarm, testował ktoś może ?


Wyrzuciłem do kosza po samym powąchaniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
QoooQ
Jakieś opinie o sosach z wk ? Szczególnie interesuje mnie biała czekolada :)


Napewno orzech czekolada jest zaj**isty.. Polecam.. Mega słodki fajny smaczek.. Czekolada z banem średnio polecam, moze kwestia gustu, lecz mi nie bardzo smakuje.. I zostawia taki chemiczny posmak w buzi.. W planach mam zamiar kupić jeszcze milky whey, peabut batter, mleczna czekolada, biała, oraz słony karmel
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2902
Nie wiem czy gdzieś było, ale pojawił się MountainDew zero (1kcal na 100ml). A w zasadzie z tego co czytałem ma wyprzeć zwykłego cukrowego bo i różnica w etykiecie jest subtelna (ja zawsze w sklepach pomijałem MD a tu taki szok :D )
Dziś będzie testowane, dostępne w tesco, carrefour online a i pewnie w większości sklepów.

https://zakupycodzienne.carrefour.pl/napoje/napoje-la/napoje-gazowane/mountain-dew-napoj-gazowany-2-l

Edit:
W Carrefourze stacjonarnym były tylko resztki starych MD, ale w sklepie ABC kupiłem już nowego i faktycznie od teraz będzie nowa wersja, jest nawet napis New Dew Zero Calories.
W smaku mniej słodki od poprzedniej wersji, cytrynowy lekko gorzkawy ale fajna alternatywa dla coli zero.


Zmieniony przez - cokeqx1 w dniu 2018-07-05 10:14:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
QoooQ
Jakieś opinie o sosach z wk ? Szczególnie interesuje mnie biała czekolada :)
4-/5 calkiem spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
mam pytanko o jakieś sprawdzone aromaty (głównie chodzi mi o dodawanie do twarogu) żeby były smaczne i w miarę wydajne, bo kiedyś jak kupiłem to musiałem tyle lać, że buteleczka dosłownie na kilka razy wystarczała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

Wiecej